Andrija Dešpoja

Utorak, Rujan 17, 2013 00:00

Fenomenalna pobjeda koju smo itekako zaslužili s obzirom što smo sve propustili u posljednjih nekoliko kola na Stanovima - kazao je Begonja

scoop_jardin

Blijedo obrambeno izdanje iz prvog poluvremena Vlašićevi igrači su počeli ispravljati u trećoj četvrtini koju su odradili jako dobro, u oba smjera

Ponedjeljak, Rujan 16, 2013 00:00

Nedjelja, Rujan 8, 2013 00:00

Petak, Kolovoz 30, 2013 00:00

U finalu su pobjedu odnijeli odlični Iranci s visokih 9:2 protiv Kijeva. Oni su osim U-18 momčadi doveli i svoju U-16 momčad koja je odigrala tri prijateljske utakmice, a od toga pobijedila dvije i jednu odigrali neriješeno te tako osvojili pokal pobjednika u svom uzrastu

Četvrtak, Kolovoz 29, 2013 00:00

Petardom protiv županijskog ligaša iz okolice Varaždina Zadrani su najavili na pravi način subotnji prvenstveni ogled protiv Slaven Belupa na Stanovima

Iskoristio sam ukazanu priliku na najbolji mogući način. Nisam se uopće nadao da ću zabiti čak tri gola, a eto uspjelo mi je i nitko sretniji od mene - kaže Blažević

Nedjelja, Kolovoz 25, 2013 00:00

Nogometašima Zadra nije pošlo za nogom ostvariti novo gostujuće iznenađenje protiv Lokomotive te su se na Stanove vratili s porazom od 2:0. Nije to bilo izdanje kao ono prije dva tjedna kad su u Splitu uzeli sva tri boda te je po prikazanom pobjeda zasluženo pripala konkretnijim i učinkovitijim lokosima.

Zadarsko plivanje posljednje dvije godine proživljava pravi procvat čemu svjedoče brojne medalje na državnim i regionalnim prvenstvima, kao i raznim mitinzima te brojnim i vrlo uspješnim nastupima na maratonima. Taj nagli uzlet dakako treba povezati sa otvaranjem zatvorenog bazena na Višnjiku koji kako vrijeme odmiče donosi sve veću korist kako samim plivačima tako i njihovim klubovima, a općenito zadarskoj športskoj zajednici.