Andrija Dešpoja

Četvrtak, Veljača 15, 2018 10:27

U Sonik-Puntamici samo sudjelovanje na završnici Kupa smatraju grandioznim uspjehom. Kako i ne bi kad su kao A-2 ligaši, što je zapravo treći razred hrvatske košarke, ostvarili fenomenalan rezultat i našli se u društvu najjačih hrvatskih momčadi. Iako nije povijesni uspjeh, jer su zeleno-bijeli već imali jedan nastup u polufinalu završnice Kupa 2005. godine, za trenera Šimu Kraljevića ovo je utakmica u kojoj njegovi igrači mogu samo dobiti, a najmanje izgubiti.

Ponedjeljak, Veljača 12, 2018 21:58

Za košarkaše Zadra na gostovanju kod najjače momčadi lige nije bilo puno prilika za nešto više od poraza koji je do kraja utakmice i narastao do visokih 30 poena razlike.

Ponedjeljak, Veljača 12, 2018 10:56

Regionalna karavana se za Zadrane nastavlja današnjim gostovanjem u Dvorani Aleksandra Nikolića u Beogradu gdje će ih u 20. kolu ugostiti lider i najkvalitetnija momčad lige, Crvena Zvezda. Nije savršen termin za igrače Aramisa Naglića s obzirom da ih očekuje već u četvrtak četvrtfinalna utakmica Kupa „Krešimir Ćosić“ protiv Sonik- Puntamike s time da se očekuje i nastup u petak u polufinalu protiv Škrljeva ili Cibone.

Subota, Veljača 10, 2018 21:46

Košarkaši Jazine-Arbanasa nisu uspjeli iznenaditi favorizirane Šibenčane na njihovom Baldekinu. Ipak je razlika u kvaliteti domaćih košarkaša bila na kraju velika prevaga, a posebno koban dio utakmice za žute je bila treća četvrtina (26:16) u kojoj su izgubili svaku nadu nakon 11 poena zaostatka na poluvremenu.

Četvrtak, Veljača 8, 2018 21:53

Zadar je krenuo protiv momčadi pod trenerskom palicom Ivana Perinčića sa petorkom u kojoj nije bilo ni Ivanova ni Vladovića, a startali su umjesto njih Bašić i Vuković.

Srijeda, Veljača 7, 2018 15:14

Uvertira pred gostovanje Zaboka sutra na Višnjiku bilo je predstavljanje pojačanja koja su prošli tjedan pristigla u košarkaški klub Zadar. Kao glavno ime prijelaznog roka za Zadar je 28-godišnjI Steven Gray, inače bek šuter visok 196 cm, koji je svoj košarkaški put započeo na poznatom sveučilištu Gonzaga.

Ponedjeljak, Veljača 5, 2018 23:00

Košarkaši Zadra treći put ove sezone su uspjeli svladati Cibonu u vrlo  ugodno popunjenom i raspjevanom Višnjiku.  Pokazali su igrači Aramisa  Naglića da su u dobroj formi što su najbolje demonstrirali protiv uvijek  neugodnih Cibosa i izdominirali ih većinom utakmice u koju su ušli bitno hendikepirani, bez ozlijeđenog Kraljevića i Amerikanca Graya koji  nema pravo nastupa u ABA ligi.

Ponedjeljak, Veljača 5, 2018 15:24

Jazine-Arbanasi uspjeli su protiv neugodne Hermes-Analitice upisati drugu ovosezonsko pobjedu s kojom su bitno popravili svoje šanse za spašavanje prvoligaškog statusa. Iako je krajem treće dionice izgledalo da su gosti puno bliže pobjedi, nevjerojatnom serijom od 17:0 u četvrtoj četvrtini "žuti" su prelomili utakmicu i pokazali da će s novopridošlim igračima biti ozbiljan suparnik svima u nastavku lige.

Nedjelja, Veljača 4, 2018 12:53

Nakon  poraza na gostovanju kod Cibone košarkaše Jazine-Arbanasa danas očekuje vrlo bitna utakmica protiv Hermes Analitice. Za "žute" konačno protivnik po mjeri iako promatrajući ljestvicu Zagrepčani spadaju u srednji dom ligaške karavane te imaju čak četiri pobjede više od njih.

Srijeda, Siječanj 31, 2018 00:07

Jazine-Arbanasi doživjeli su novi visoki poraz ove sezone, a ovog puta  "krvnik" im je bila Cibona koja nije u ovoj utakmici koristila usluge ponajboljih svojih igrača: Žorića, Ratkovice i Tomasa. Zagrepčani su izgleda  jedva dočekali žrtvu nakon nekoliko neugodnih poraza, dok su gosti  unatoč mnogim novim imenima u rosteru pokazali da će im trebati dosta vremena za uštimavanje, a u situaciji u kojoj se nalaze vrijeme im definitivno nije saveznik.