Drago Bajković

Subota, Studeni 4, 2017 20:47

PRIMORAC (B) 1

VAL 2

BIOGRAD NA MORU - Igralište Kazimir i Silvestar. Gledatelja: 200. Sudac: Mario Jadrijević (Glavice). Pomoćnici: Miroslav Čalo (Trilj) i Ante Grčić (Dicmo). Strijelci: 0:1 Repić (32'), 1:1 Bubnjar (49'), 1:2 Radovniković (82'). Žuti kartoni: Kovačević (Val). Crveni: -

PRIMORAC (B): Rogić, Brzoja, Colić, Iveljić, Marković, Vodopija, Zelić, Mrkić (od 46' Lipotić), Marić, Paponja, Bubnjar. Trener: Dragan Blatnjak

Subota, Studeni 4, 2017 19:30

U 11. kolu Treće HNL jug Zadar je na Stanovima teškom mukom došao do tri boda protiv vrlo dobre momčadi Jadrana iz Ploča. Junak momčadi sa Stanova bio je Ivan Šimurina koji je golom u 90. minuti na koljena položio Pločane. Zadar je na poluvremenu vodio 1:0 zgoditkom Josipa Anića iz 34. minute, ali je u 76. Zdenko Jurčević poravnao na 1:1.

Subota, Listopad 28, 2017 20:55

KAMEN 0

PRIMORAC (B) 0

IVANBEGOVINA - Igralište Ivanbegovina. Gledatelja: 300. Sudac: Emil Tomašević (Ploče). Pomoćnici: Ante Kosor (Dubrovnik) i Miho Trković (Grude). Strijelci: Žuti kartoni: Čalušoć , Tolić, Bradarić (Kamen), Ješe, Majić (Primorac). Crveni: -

Subota, Listopad 28, 2017 20:41

ZAGORA 1

ZADAR 1

UNEŠIĆ - Igralište Borovišće. Gledatelja: 300. Sudac: Damir Mladin (Omiš). Pomoćnici: Mario Soldić (Hrvace) i Matko Palada (Trogir). Strijelci: 1:0 Ćaleta (37'), 1:1 Jurić (84'). Žuti kartoni: Pranić, Anić, Jerbić, J. Jurjević (Zadar). Crveni: -

Subota, Listopad 28, 2017 11:57

Zadar danas s početkom u 14.30 sati u 10. kolu Treće HNL  jug gostuje u Unešiću kod ondašnje Zagore. Momčad sa Stanova prošle  je subote na svom travnjaku nakon dva uzastopna poraza u prvenstvu  odigrala vrlo dobru utakmicu protiv Uranije i uvjerljivo slavila rezultatom 5:2. S druge strane Zagora se nije proslavila u prošlom kolu. Unatoč  žestokom otporu poraženi su na gostovanju kod Imotskog 3:2 i trenutačno sa sedam osvojenih bodova zauzimaju 12. mjesto na prvenstvenoj  ljestvici.

Srijeda, Listopad 25, 2017 21:17

Na konferenciji za novinare nakon dvoboja Zadra i Osijeka koja je u potpunosti pripala gostima iz Gradskog vrta, utakmicu su komentirali treneri, Leo Burčul i Zoran Zekić. S obzirom na prolazak u četvrtfinale Kupa puno boljeg raspoloženja je bio gostujući trener koji je prvi dobio riječ na ovoj "presici", što je uostalom i navika na Stanovima.

Srijeda, Listopad 25, 2017 21:11

U osmini finala Hrvatskog nogometnog kupa Zadar je na Stanovima doživio uvjerljivi poraz od četvrtoplasirane momčadi Prve HNL Osijeka rezultatom 0:4. Momčad sa Stanova još je donekle parirala Osječanima u prvom poluvremenu koje je završilo minimalnim vodstvom momčadi iz Gradskog vrta. Zadar je u tom periodu propustio realizirati najstrožu kaznu, Županov udarac s kreča obranio je gostujući vratar Antolović.

Utorak, Listopad 24, 2017 21:42

Na Stanovima je u utorak održana konferencija za novinare Nogometnog kluba Zadar povodom današnje utakmice 1/8 finala Hrvatskog nogometnog kupa. Kao što je poznato Zadar će ugostiti četvrtoplasiranu momčad Prve HNL Osijek koja je u Zadar stigla nakon prvenstvene pobjede na Rujevici ostvarene protiv Rijeke. Bez obzira što je momčad sa Stanova trenutačno trećeligaš, ovaj dvoboj pobuđuje veliku pažnju nogometnih zaljubljenika u Zadru.

Subota, Listopad 21, 2017 20:59

Zadar je u devetom kolu Treće HNL jug na svojim Stanovima doslovno razmontirao dotad trećeplasiranu momčad Uranije. Konačni rezultat od 5:2 na kraju je mogao biti još uvjerljiviji u korist Zadrana, ali ni ovako nema nimalo razloga za tugu.  Trostruki strijelac za momčad sa Stanova bio je Karlo Torbarina, a po jedan su dodali Dragan Župan i Josip Gagula. Za momčad iz Baške Vode pogađali su Marin Božić i Mario Pejković.

Nedjelja, Listopad 15, 2017 20:34

U 8. kolu Treće HNL jug Zadar je u Opuzenu poražen od Neretvanca rezultatom 2:0. Momčad sa Stanova tako je nakon Imotskog zabilježila i drugi uzastopni poraz i sve su dalje od gornjeg dijela ljestvice. Koban je za Zadrane bio početak drugog poluvremena, točnije 52. i 57. minuta kada su, najprije Zovko, a nakon njega i Grbešić pogađali gostujuću mrežu.