Drago Bajković

Nedjelja, Svibanj 7, 2017 00:00

Za momčad Ivana Pudara bili su kobni Šime Puljić u 20. minuti susreta, te Marin Koštić u 72. Zadar je u vremenskoj nadoknadi uspio zabiti počasni zgoditak, a strijelac je bio Vlatko Blažević

Četvrtak, Svibanj 4, 2017 00:00

U 29. kolu Treće HNL Zadar je na Stanovima odigrao 1:1 s Neretvancem. Zadrane je u vodstvo doveo Vlatko Blažević u 9. minuti susreta, a na 1:1 izjednačio je Domagoj Zovko u 42. Bila je to utakmica u kojoj je, barem po prilikama, moglo pasti barem desetak pogodaka. Ali, što zbog obrana vratara na obje strane, a još više zbog velike neefikasnosti napadača, završilo je bez pobjednika.

Utorak, Svibanj 2, 2017 00:00

Ponedjeljak, Svibanj 1, 2017 00:00

Nedjelja, Travanj 30, 2017 00:00

Četvrtak, Travanj 27, 2017 00:00

Prvih deset kola proljetnog dijela prvenstva u Trećoj HNL jug neće momčadi Zadra i Primorca iz Biograda ostati u lijepom sjećanju. Barem ne po učinku koje su ostvarili. I Zadar i Primorac su na ulasku u novu polusezonu najavljivali bolje rezultate od onih koje su ostvarivali prošle jeseni. Međutim, već prvo kolo nastavka dalo je naslutiti probleme s kojima će se suočiti obje momčadi. Zadar je u 18.

Utorak, Travanj 18, 2017 00:00

Čeka nas teška utakmica, ali vjerujem da ćemo iz nje izaći kao pobjednici - kaže Bubnjar