Viktor Bogut

Subota, Studeni 11, 2017 18:31

Najavio je vratar Zadra Karlo Jurjević Hrvace kao neugodno gostovanje, tešku utakmicu, ali izrazio je nadu u nastavak dobrog niza. Prve dvije teze su se i pokazale točnima. Hrvace su ponovno bile neugodno gostovanje, i utakmica je bila teška. No, Zadar nije uspio nastaviti jedan pozitivan niz te nastaviti sa skupljanjem bodova (sedam iz tri utakmice). Hrvace su u konačnici slavile s 2:1 i uzele nogometašima Zadra vrlo važne bodove u borbi za vrh ljestvice.

Četvrtak, Studeni 9, 2017 09:36

Nije službeno potrvrđeno, ali već su neki mediji prenijeli informaciju kako, ove sezone ponajbolji igrač Zadra, Preston Knowles napušta klub, a nova destinacija će mu biti Turska. Razlog je navodno neisplata dvije plaće (nakon čega igrač može zatražiti papire) te još nekih stavki vezanih u ugovoru. Odlični Amerikanac bi mogao odigrati još dvije utakmice za Zadar, i to protiv Cibone i Splita, nakon čega će se momčad Aramisa Naglića naći u velikim problemima.

Ponedjeljak, Listopad 23, 2017 09:21

U nedjelju navečer jako grmljavinsko nevrijeme zahvatilo je Zadar.

Četvrtak, Listopad 19, 2017 14:55

Danas je u posjetiteljskom centru " Podzemni grad Paklenice" obilježena 68. obljetnice Nacionalnog parka  Paklenica.

Subota, Listopad 14, 2017 20:13

Košarkaši Zadra poraženi su od Partizana sa 97:104 u četvrtom kolu ABA lige. U sjajnoj atmosferi dvorane Krešimir Ćosić, Zadrani su kroz cijelu utakmicu bili na korak iza beogradskog sastava. Na kraju su se približili na samo dva koša zaostatka, ali "sjevnula" je nemoguća trica Vanje Marinkovića, sedma na utakmici, i minutu prije kraja ugasila nade za preokret. Samo tri minute ranije Partizan je imao +12 i, činilo se, riješenu utakmicu.

Subota, Listopad 14, 2017 10:46

Dvorana Krešimir Ćosić na Višnjiku će biti puna. Nema dvojbe. Naime, u 4. kolu ABA lige košarkašima Zadra danas u 17 sati dolazi u goste beogradski Partizan, a kada dolazi Partizan, atmosfera je zajamčena.

Petak, Listopad 13, 2017 20:43

Svjetla dvorane Krešimir Ćosić na Višnjiku su se ugasila, a baklje zasvijetlile. Nije bila utakmice. Nije bilo policije, odnosno bila je izvan dvorane i pratila košarkaše Partizana koji su čekali u autobusu.

Naime, velik broj pripadnika navijačke skupine Tornado, stigao je na kraj treninga zadarskih igrača i uz glasno navijanje dao im podršku za sutrašnju utakmicu.

Četvrtak, Listopad 12, 2017 20:59 1

Kada nakon prve četvrtine primiš 32 koša od potencijalno najslabije momčadi lige, koja je u zadnje vrijeme doživljavala traumu za traumom, znači da neke stvari i nisu funkcionirale najbolje. No, to se možda i moglo očekivati, jer je Zagreb Zadru "došao" u vrijeme između važne pobjede na gostovanju kod MZT-a u ABA ligi i subotnjeg dvoboja protiv Partizana. Zadar je, naravno, u konačncii glatko slavio, a više-manje svima, kako na tribini, tako i na parketu, u mislima je bio idući dvoboj Zadra.

Utorak, Listopad 10, 2017 22:31

Zabavno je bilo večeras Jazinama, kada su u prvom kolu HT Premijer lige Jazine Arbanasi dočekale Cibonu i izgubili sa 66:71. Nisu Zadrani uspjeli osvojiti bodove, iako su došli blizu velikog preokreta. Na poluvremenu su Zadrani gubili 20 razlike, ali u samo nekoliko minuta treće četvrtine napravili veliku seriju i  stigli na samo -6. S velikom borbenošču dvije minute prije kraja Butorac je zabio i za samo -3, ali dalje nije išlo.

Ponedjeljak, Listopad 9, 2017 14:51

U posljednjoj utakmici prvog kola HT Premijer lige, odnosno hrvatskog košarkaškog prvenstva, Jazine Arbanasi će u sutra u 20.15 u legendarnim Jazinama dočekati Cibonu i na taj način upisati još jednu stavku u povijesti svog kluba, a "sudbina" je namijenila da baš Cibosi "uveličaju" slavlje momčadi koju će u novu sezonu uvesti na klupi Neven Plantak.

- S jedne strane ovo je svakako povijesna utakmica za naš klub - kazao je strateg Jazina. Ali...