ZADAR – Igralište na Mornarici. Suci: T. Anzulović – A.  Čanković.
KALELARGA: J. Dvornik 8,  T. Dražović 10,  J. Bulić 17, I.  Bulić 13, Zrnić 15, J. Dražović  15, Milat 11, Baričević.
BORIK LA: Ivanov, Pešut 12,  Galić, Marin 6, Troskot 22, T.  Parisatti 4, Breulj 16, M. Parisatti 4, D. Parisatti, Zorić, Buterin 14.
(13:21, 22:19, 24:9, 17:22)
ZADAR – Igralište OŠ Š. K.  Benje. Suci: T. Anzulović – A.  Čanković.
BRODARICA: Čiklić 3, Blaslov 11, Beram 4, Kabić, Kolanović, Fain 11, Mujkanović 10,  Pribanović 19, Pantalon 14, Gunjević, Klarić, Dorkin 4.
SABUNJAR: Pahlić, Šarić, J.  Zanki, T. Grbić 10, I. Begonja 7,  M. Šango, B. Begonja 21, B.  Grbić, Radić 20, D. Šango, Kurta, Ceranja 13.
Prvi polufinalni par Županijske  košarkaške ljetne lige je Kalelarga  – Brodarica. Obje momčadi su uspješno apsolvirale četvrtfinalne  dvoboje na jednu utakmicu u kojima su na svom terenu bili uspješniji od svojih protivnika. Kalelarga je po očekivanju prošla u  polufinale, a Borik LA je bio bolji u  više od pola utakmice, no posljednja četvrtina koja je trajala  samo 9 minuta je bila dovoljna da  se Kalelarga domogne polufinala.  Utakmica je trajala samo do 39.  minute kad je momčad Borik LA  kod rezultata 89:78 napustila teren i na poziv prvog suca odbila  odigrati nastavak utakmice te se  utakmica registrirala navedenim  rezultatom. Kalelarga je imala čak  šestoricu dvoznamenkastih, dok  su Puntamičani najjaču kariku  imali u Troskotu koji je ubacio 22  poena. U drugom četvrtfinalu Brodarica je uspjela preko Sabunjara  proći dalje. Privlačani su nakon  prve dionice imali 8 viška, da bi  domaći košarkaši uspjeli donekle  u drugoj, a ponajviše u trećoj četvrtini riješiti utakmicu. Kod Brodarice se iskazao Pribanović s 19  ubačaja dok je kod gostiju Begonja  zabio 21, a Radić 20 poena. Prva  polufinalna utakmica između Kalelarge i Brodarice odigrat će se na  Mornarici večeras u 21 sat.