6 C°

Santini iz penala za pobjedu Caena

02.10.2016. 22:00

U 8. kolu nogometnog prvenstva Francuske Caen je svladao Toulouse s 1:0, a pobjednički gol zabio je Ivan Santini u 64. minuti iz jedanaesterca. Protivničkog vratara zadarski je napadač svladao “panenkom” i tako postigao treći prvenstveni gol ove sezone. U redoslijedu za najboljeg strijelca lige Santini je trenutačno na diobi 10. mjesta. Vodeći Monaco, za kojeg je branio Danijel Subašić, u gostima je “razbio” Metz sa 7:0. Nice je zadržala vodeću zahvaljujući 2:1 pobjedi protiv Lorienta. Nice vodi sa 20 bodova, jednim više od drugog Monaca i četiri više od trećeplasiranog prvaka Paris SG-a. Caen je 13. (deset bodova).
U 7. kolu talijanske Serie A Lazio je s 3:0 u gostima nadigrao Udinese. Dvostruki strijelac bio je Immobile (28′, 61′), a jedan gol je dodao Keita (54′). Stipe Perica igrao je svih 90 minuta za Udinese koji je sada 14. sa sedam bodova, dok je Lazio skočio na treće mjesto sa 13. Na vrhu je Juventus s 18 bodova ispred Napolija koji ima 14.