04.02.2018. 12:00

ZAGREB 41
ZADAR 61
(14:16, 6:22, 15:5, 6:18)
ZAGREB: Grizelj 14 (4-11), Breber, Međugorac, Vlašić 12 (2-6),  Gluščević,, Crnjak 4, Benović 2, Bungić, Senagačnik, Soldo 7 (5-13), Zdunić, Marić 2 (2-2). Trener: Kristijan Jagodić.
ZADAR: Nekić, Jelenković 18 (5-6), Žugić 5 (2-2), Oštrić 18 (0-2), Gardijan 5 (2-2), Svorcina, Mandić 9 (1-1), Jadrijev, Domijan 6 (2-5), Prenđa-  Trenerica: Marija Mazija.
Šut za dva: Zagreb 14-57 (24%); Zadar 11-33 (33%).
Šut za tri: Zagreb 0-7; Zadar 9-25 (36% – Oštrić 4, Jelenković 3, Gardijan, Žugić).
Slobodna bacanja: Zagreb 13-32 (40%); Zadar 12-18 (66%).
Skokovi: Zagreb 47(23); Zadar 43(11).
Osobne pogreške: Zagreb 16; Zadar 21.
Na poluzavršnici Prvenstva Hrvatske, koja se igra u Virju, kadetkinje  Zadra su preksinoć u 1. kolu preskočile prvu prepreku na putu prema završnici. Bila je to 11. uzastopna pobjeda ove ekipe koja je Prvenstvo Dalmacije osvojila s maksimalnih deset pobjeda. Ekipa Marije Mazije već  nakon pet minuta vodila je protiv Zagreba 0:11. Ipak, do kraja prve četvrtine Zagrepčanke su došle na minus dva. Ubacile su potom "bijelo-plave" u višu brzinu i uz malu prijetnju suparnica početkom posljednje četvrtine, kada je bilo 38:44, utakmicu mirno privele kraju. Zadranke su  predvodile kadetske reprezentativke Nika Jelenković, Ana Mandić i  Anđela Oštrić koja je za tri gađala 4-6. Jelenković je podijelila sedam asistencija, Mandić upisala osam skokova. U drugoj utakmicu u skupini domaći Podravac je sa 54:41 svladao riječki FSV.