(22:16, 18:22, 29:13, 17:15)
ČAKOVEC – Gradska dvorana. Suci: Holjevac, Tresoglavić, Katić.
MEĐIMURJE: Jelenić 3, Pustić 2, Novak M. 16, Rusak 3, Krajačić 11, Poljak 7, Fodor 2, Klarić 19, Biševac 2, Novak Mario 19, Ljoljić, Novak Matija
POLIČNIK: Kovačević 2, Gluić, Bulić D. 10, Baričević 2, Bulić I. 11, Lovrić 4, Vidaković 10, Banić, Đerđa, Bulić J. 12, Mijolović 11.
Ostali rezultati 5. kola: Crikvenica – Osječki Sokol 74:82, Dubrava bila slobodna.
Raspored 6. kola: Osječki Sokol – Poličnik, Međimurje – Dubrava, Crikvenica slobodna.
I u četvrtom nastupu u kvalifikacijama za popunu A-1 lige košarkaši Poličnika doživjeli su poraz. Ovog puta boljim od njih se pokazalo Međimurje koje je u svojoj dvorani s +20 došlo do druge pobjede. U prvom poluvremenu igrači Stjepana Marinovića su se držali u egalu (40:38), no u trećoj četvrtini su izgubili svaku nadu da će prvi bodovi put Poličnika. Domaći košarkaši s 29:13 u trećoj dionici su riješili pitanje pobjednika, a Poličnik će svoju prvu pobjedu pokušati ostvariti za vikend kad gostuje kod prvoplasiranog Osječkog Sokola.

Poličnik u Osijeku

Poličnik u nedjelju ima novi ispit u kvalifikacijama za popunu A-1 lige. Gostuju kod prvoplasirane momčadi Osječkog Sokola koji ih je nadviso u prvom kolu odigranom u Poličniku. Poličanci su još uvijek bez pobjede u ovom natjecanja, a teško će i ove nedjelje do prvih bodova. Slavonci su veliki favoriti u ovom dvoboju, jer su uz Dubravu glavni konkurenti za ulazak u prvoligaško društvo.