Bokolje i Polača nastavili niz

Autor: Andrija Dešpoja

15.07.2010. 22:00

Nepotpuno četvrto kolo Županijske ljetne lige (Sukošan – Maraska park odgođeno za sljedeći tjedan) donijelo je mnogo radosti za Kampo Kaštelo koji je vrlo vjerojatno tijesnom pobjedom nad Bokanjcom došao na prag ulaska u četvrtfinale. U istoj skupini Kalelarga je pobjedom u Benkovcu najavila pohod na prvo mjesto za što će im trebati pobjeda u srazu s Bokanjcom. U skupini B Polača je riješila sve dvojbe oko prvog mjesta slavljem u Tisnom, dok će se za drugo mjesto voditi borba između preostala tri kluba. U skupini C Bokolje je dokazalo svoju dominaciju na vrućem terenu na Belafuži. Iako su na poluvrijeme otišli sa sedam poena zaostatka, Dobropoljanci su ubacili u višu brzinu u nastavku te dobrano napunili koš domaćina. Nezaustavljiv je bio visoki Knez pod obručima (32 poena), dok je iz vana neumoljiv bio Petrić (26 poena). Kod domaćina su nešto pokušavali Čiklić (22 poena) te Jurin (16 poena). Starigrad je rutinski protutnjao Škabrnjom i tako uz Bokolje osigurao nastup u četvrtfinalu.
Skupina A
VELEBIT60
KALELARGA92
(23:17, 9:18, 8:22, 20:35)
BENKOVAC – Mjesno igralište. Suci: M. Petani i D. Nekić/D. Modrić.
VELEBIT: Vrkić 26, Mičić 4, Mišić 19, Barić 3, Atelj 8, Tepša.
KALELARGA: J. Dvornik 12, Marić 10, Gregorić 4, Gjergja 12, J. Bulić 2, I. Bulić 4, D. Dvornik 5, Zrnić 8, Milat 13, Baričević 9, Grgurović 13.
Ostali rezultati: Kampo Kaštelo – Bokanjac 80:78.
(21:21, 19:21, 17:26, 29:25)
TISNO – Školska dvorana. Suci: M. Vulić i I. Dellavia/A. Grbić.
CAFE BAR CRNI: T. Novaković 6, Musulin 30, Pavlović 8, Klarin, Menjak, Zubčić 29, Kulušić, Fantov, Gabre 4, L. Novaković 9.
POLAČA: Govorčin 3, S. Čirjak 2, Zagorac, M. Jurjević 16, D. Jurjević 16, Lovrić 10, Zuanović 10, Pribanović 10, Glavan, L. Čirjak 17, Tomić 9, Kulaš.
Ostali rezultati:Sukošan – Maraska park (odgođeno).
(21:22, 19:11, 14:26, 18:29)
ZADAR – Igralište OŠ Š.K. Benje. Suci: A. Smolić i D. Čikić/Z. Veselinović.
PUT PETRIĆA: Čiklić 22, Jurin 16, Fain 11, Kabić 7, Parisatti 2, Korenov, Bušić, Buterin 9, Gunjević 3, Rubeša, Galić 2.
BOKOLJE: Petrić 26, Dujmović, Jurjević 11, Prižmić, Jurlina 10, Plantak 7, Knez 32, Bračić 2.
Ostali rezultati: Škabrnja – Starigrad 69:83.
!,<!,<!,<!,<!,< Bokolje 4 4 0 371:315 8
Starigrad 4 3 1 362:296 7
Put Petrića 4 1 3 304:338 5
Škabrnja 4 0 4 257:345 4

Maraski bodovi za zelenim stolom

Utakmica 3. kola Maraska park – Caffe bar Crni koja je završila rezultatom 93:113 za goste iz Tisnog je naknadno nakon uložene žalbe Maraske parka registrirana za zadarsku momčad rezultatom 2:0. Razlog je nastup neprijavljenog igrača za Cafe bar Crni i prema propozicijama murterska je momčad kažnjena gubitkom utakmice.