6 C°

U modi je Super čiks

15.10.2013. 22:00

Ženska malonogometna ekipa Super čiks, koja je ovo ljeto bila aktivna na brojnim malonogometnim turnirima u Zadarskoj županiji, nastupila je nedavno i u Vrgorcu. Zadranke su sa svojim domaćinima odigrale utakmicu uoči dvoboja Prve hrvatske malonogometne lige između Vrgorca i Alumnusa. U prvom poluvremenu “superčiksice” su povele 1:0, pogotkom Tee Pedić. Rezultat se nije mijenjao sve do posljednje minute utakmice kada Lucija Klapan potvrđuje pobjedu svoje ekipe rezultatom 2:0.
– Zahvaljujemo domaćinima koji su nas pozvali i ugostili. Zahvaljujemo svojim sponzorima koji su nam omogućili put u Vrgorac: U.O. Hajduk Pridraga, vlasnik Marin Denona, Modul interijeri Zadar, Rent a car Uni-rent – ističu u redovima Zadranki.