Četvrtak, 18. travnja 2024

Voštarnica na +20

18.10.2008. 22:00

Voštarnica je pobjedom otvorila prvenstvo i to vrijednom, kada se zna da su Vodice vrlo ambiciozno najavile ovu sezonu. Domaćini su lijepom i organiziranom igrom nakon prvih 15 minuta utakmice imali plus 13 koševa (34:21), ali onda trener Vidaković prerano uvodi mlađe snage, a to Vodice iskorištavaju i smanjuju do kraja poluvremena na minus 6(40:34). U drugom poluvremenu Vodice se potpuno vraćaju, ali iskusna petorka Voštarnice na čelu s Petrom Marićem u zadnjoj četvrtini odličnom obranom i raznovrsnim napadom donose Voštarnici važnu pobjedu.
VOŠTARNICA   – VODICE 82:62
(22:16, 18:18, 21:24, 21:10)
BIBINJE – Školska dvorana. Gledatelja 200. Suci: Petani i Deroko.
VOŠTARNICA: Blaslov 17, Marić 21, M. Bulić 9, J. Bulić 5, Šandrić 5, Zrnić 4, Baždarić 12, Vukoša, Graić, Baričević 4, Uzellac 5. Trener: Rajko Vidaković.
VODICE: Jurić, Nerber 12, Ajduković, Petković 11, Tomazin, Šarin 10, Babun 9, Huljev 20, Sandić, Bačić 6. Trener: J. Šarin.