Autor: Z L

20.10.2009. 22:00

TREĆA HRVATSKA NOGOMETNA LIGA – JUG, 10 KOLO
VELEBIT – JADRAN KS 0:1
BENKOVAC – Igralište HNK Velebit. Gledatelja 150. Sudac: Toni Nejasmić. Pomoćnici: Ante Jukić i Jakov Gabela (svi Split). Delegat: Ante Delija (Bibinje). Strijelac: 0:1 Kapitanović (57). Crveni karton (drugi žuti): Pelivan (62′).
VELEBIT: Santini, Čerkez, Žilić, Benić, Dujmović (od 66. Čerina), Klarić, D. Klapan, Kolić (od 72. Jurjević), Ivanić, Šarlija, Karamarko (od 34. M. Klapan). Trener: Raphael Sušić.
JADRAN KS: Čović, Kurtović, Elez, Marić-Arić, Jerčić, Bešić, Pelivan, Rašić (od 66. Kapetanović), Gavranović (od 66. Čarija), Poljak, Kapitanović (od 77. Mrčela). Trener: Nikša Boljat.
Domaća momčad bolje je ušla u utakmicu i već u petoj minuti je zaprijetila preko Dade Klapana, koji je, međutim, uputio slab udarac. Uslijedilo je nekoliko prilika s obje strane i nakon lagane dominacije Benkovčana na poluvrijeme se otišlo bez golova.
U 57. minuti gosti su iskoristili lošu reakciju obrane domaćih, lopta upućena prema kaznenom prostoru Benkovčana odbila se od Gorana Kapitanović koji je glavom pogađa za 0:1. Jurjević je u 78. minuti imao čistu prigodu za izjednačenje, no nakon njegove slabe reakcije Velebit je ostao bez prilike za osvajanje barem jednog boda.
OMIŠ – PRIMORAC 0:1
OMIŠ – Igralište Anđelka Marušića – Ferate. Gledatelja 100. Sudac: Vedran Mamić (Split).
Strijelac: 0:1 Batista (43′).
OMIŠ: Baučić, Nemčić (od 75. Tomaš), Petrić, Tomić, Juričić, Pušić (od 65. Šarić), Pilipović (od 68. Perković), Hrstić, Bašić, Biuk, Rogošić. Trener: Branko Šušnjara.
PRIMORAC: Juričin, Prtenjača, Zanić, Mišlov, Marković, Pezelj, Anić, Moravčić(od 80. Hunjadi), Viscovich, Batista, Tokić. Trener: Armando Marenzzi.
S ušća Cetine Primorac se kući vraća s tri boda u džepu i tako je još jednom potvrdio da ove sezone igra odličan nogomet. Biograđani su do pobjede došli pred kraj prvog poluvremena nakon solo akcije Batiste, koji je u svom stilu pogodak proslavio saltom.
RAŠTANE – DINARA 0:0
RAŠTANE GORNJE – Igralište Tihomir Mitrović. Gledatelja: 150. Sudac: Robert Hausvička (Dubrovnik). Pomoćnici: Mario Soldić (Potravlje) i Hrvoje Boban (Split). Četvrti sudac: Ivan Čačić (Zadar). Crveni karton: Jurić (86′).
RAŠTANE: S. Mitrović, Peraić, Andačić (od 75′ Gregov), Banović, L. Batur, Kruneš, Birkić, Čačić (od 69′ Mikulić), A. Gospić (od 46′ M. Batur), Burčul, M. Gospić. Trener: Vlado Mandić.
DINARA: Matas, Ercegović, Marina, Medaković, Bulat, Bumbak (od 89′ Čorić), Šubić (od 49′ Jurić), Vrljić (od 79′ Mamić), J. Matić, Kolić, I. Matić. Trener: Hari Vukas.
U desetom kolu Raštane su prvi put ove jeseni odigrale neodlučno i to 0:0 protiv Dinare što je ujedno i prekid tradicije duge čak pet godina da Raštančani na svom terenu nisu postigli pogodak. Inače, nakon što su imali terensku inicijativu tijekom cijelog susreta te prokockali niz izglednih prilika nereliziravši čak ni kazneni udarac, neučinkoviti napadači Raštana nisu uspjeli pobijediti novake u ligi, mladu momčad iz Knina. Najveće prigode domaćini nisu pretvorili u zgoditak i to redom: Josip Čačić u 7. minuti pucao iskosa sa šest metara pored gola, Marko Gospić u 16. minuti sa četiri metra gađa preko gola, Ante Gospić u 29. minuti s 12 metara lob udarcem prebacuje vrata gostiju, Goran Burčul u 34. minuti s osam metara plasira loptu ravno u vratara Ivicu Matasa, Marko Gospić u 57. minuti s deset metara iskosa snažnim udarcem pogađa Matasa, Marin Batur u 78. minuti iz slobodnog udarca s 25 metara cilja desne rašlje, ali Matas efektno brani, Marko Gospić u 83. minuti s 12 metara šalje loptu tik uz vratnicu i Goran Burčul u 86. minuti izbliza pogađa vratara. Vrhunac neučinkovitosti najefikasnije momčadi u ligi zbio se u 90. minuti kada M. Batur nije realizirao kazneni udarac, jer je njegov prizemni šut s 11 metara u lijevi donji kut Matas obranio, a prethodno je Marko Gospić bio srušen u šesnaestercu Dinare.
ČETVRTA HNL – JUG, PODSKUPINA A, 6. KOLO

MLADOST – PAG 0:3
VODICE – igralište Račice. Gledatelja 100. Sudac: Stjepan Lukin (Podstrana). Pomoćnici: Robert Kružić i Sandra Modrić (oba Split). Strijelci: 0:1 I. Radan (3′), 0:2 M. Radan (22′), 0:3 Žunić (90′).
MLADOST: Slavica, Karega (od 66′ Vunić), Tabula, Perak (od 46′ Perkov), Čaleta, Zadro, Belopolja, Mihaljević, Deur, Perkov, Režić. Trener: Zoran Bobanović.
PAG: Mišković, Pernar, Martić, Sabolić, B. Miletić, Pastorčić (od 73′ M. Miletić), Pavelić, Žunić, I. Radan, Kustić, M. Radan (od 67′ Šmit). Trener: Krešo Vidolin.
Paška mladost odigrala je odličnu utakmicu i zasluženo slavila u Vodicama. Ivica Radan u 3. i Mate Radan u 22. minuti svojim su golovima otvorili Pažanima put do pobjede. Mladi Žunić u 90. minuti zabio je za uvjerljivih 3:0 Pažana, koji su mogli i uvjerljivije slaviti.
HRVATSKI VITEZ – GALOVAC 2:2
POLIČNIK – Igralište Dragovoljca. Gledatelja: 200. Sudac: Damir Adžić Kapitanović (Biograd na Moru). Pomoćnici: Denis Mršić (Biograd na Moru) i Ivica Šestan (Nadin). Delegat: Fredi Nikpalj (Zadar). Strijelci: 1:0 Vukorepa (10′), 2:0 Rodić (55′), 2:1 Vujević (71′), 2:2 Vujević (80′).
HRVATSKI VITEZ: Bodulić, M. Brala, Brkljača, Maltež, Bertović, Rodić, J. Brala I (od 81′ Novaković), Zdrilić, J. Brala II, Vukorepa, Kajtazi. Trener: Luzarko Novaković.
GALOVAC: Šokota, Kovač (od 46′ Burčul), Miloš, Ćoso (od 59′ Bučić), Morić, Š. Kožul, Čakarun, Belić, Vujević, Čulina, Šarić (od 32′ I. Kožul). Trener: Ivan Žaja.
Posedarci su bolje krenuli u utakmicu i u 10. minuti dolaze u vodstvo eurogolom mladog Ante Vukorepe. Nakon primljenog pogotka trgnuli su se Galovčani, ali u prvom poluvremenu nisu stvorili pravu priliku.
U nastavku gosti su krenuli na sve ili ništa, ali prvi su do gola ponovno došli “vitezovi” nakon što je slobodni udarac izveo Duje Rodić i sjajnim udarcem s 20-ak metara pogodio za 2:0. Tada na scenu stupa najbolji igrač utakmice Stipe Vujević koji s dva lijepa zgoditka izjednačuje za pravednu podjelu bodova.
ZRMANJA – DOŠK 2:0
RAŠTANE – Igralište Tihomir Mitrović. Gledatelja: 100. Sudac: Perica Čelar (Split). Pomoćnici: Ivo Perković (Split) i Matko Palada (Trogir). Delegat: Ante Baraba (Paljuv). Strijelci: 1:0 Brkić (60′), 2:0 Šarić (84′). Crveni karton: Šime Zvonimir Cota (DOŠK, 89′, drugi žuti).
ZRMANJA: Šarlija, Baričević, Jurjević (od 46′ Marić), Pešut, Šoša, Erslan, Ivandić (od 90′ Župan), Brkić, Kajtazi, Šarić (od 88′ Breulj), Šimunac. Trener: Ante Serdarević.
DOŠK: Ćupić, Marčić, Maretić, Cigić, Š. Cota, Perlić, Eraković (od 57′ Ljubić), H. Cota, Bogdan, Kabić (od 66′ Rajšić). Trener: Tomislav Jurčević.
U prvom poluvremenu ravnopravna igra obje momčadi. Nakon sat vremena igre lijepo izrađena akcija domaćeg napadačkog reda, nakon centriranja Šimunca Breulj glavom šalje loptu u mrežu. U 84. minuti nakon dva puta što se lopta odbila od obrambenih igrač DOŠK-a Šarić je bio najprisebniji i postavio konačni rezultat drugim pogotkom za Zrmanju.
HAJDUK – SABUNJAR 1:4
PRIDRAGA – Igralište Mile Čulina Bulin. Gledatelja: 200. Sudac: Alberto Rogić (Zadar). Pomoćnici: Branimir Milačić (Biograd) i Zoran Žilić (Škabrnja). Delegat: Zdravko Perica (Šibenik). Strijelci: 0:1 Lisica (21′), 0:2 Pupovac (27′), 0:3 Pupovac (55′), 0:4 Milutin (79′), 1:4 Viduka (85′).
HAJDUK: Ante Zubčić, Marino Čulina, Pedić, Š. Čulina, D. Batur (od 46′ Mušura), Bacalja, Viduka, K. Čulina, Marko Čulina (od 46′ B. Zubčić), Antonio Zubčić, Žilić (od 67′ S. Zubčić). Trener: Jure Čulina.
SABUNJAR: Kolanović, Vukšević, Mustać (od 46′ Mirković), Rogić, Lerga, Štrkalj, Bokara, Pijaca, Pupovac, Vedrić (od 81′ Zanki), Lisica (od 71′ Milutin). Trener: Mladen Zanki.
Pomalo neočekivano iskusnija momčad Sabunjara uspjela je nadmudriti mladi sastav Hajduka i visoko ih poraziti u Pridrazi 4:1. Gosti su olako nakon kikseva obrane Hajduka u prvom poluvremenu poveli 2:0 golovima Lisice i Pupovca da bi početkom nastavka najaktivniji igrač Danijel Pupovac povisio na 3:0 i riješio pitanje pobjednika. U završnici ovoga fer susreta Sabunjar preko Milutina povisuje 4:0, a poraz Pridražana ublažio je Ivan Viduka u 75. minuti prizemnim udarcem s 12 metara.
DRAGOVOLJAC – KRKA 1:0
POLIČNIK – Igralište Dragovoljca. Gledatelja: 100. Sudac: Romeo Ajduković (Split). Pomoćnici: Miriam Maržić (Pag) i Mario Jadrijević (Glavice). Delegat: Tomislav Radman (Petrčane). Strijelac: 1:0 Dundov (57′).
DRAGOVOLJAC: Škoda, Marić, Lulić, Dundov, M. Kevrić, Grubić (od 46′ Lučić), Fantov (od 87′ Bulić), Šarić, Rodić, Marinović, Perica (od 46′ Paleka). Trener: Šime Demo.
KRKA: Krasnići, Junaković, Paić, Gaćina, Štrkalj, Gatara (od 48′ Skorić), D. Vuković, Miletić (od 81′ Batinica), R. Vuković (od 59′ L. Brajković), Mendušić, Gardijan. Trener: Željko Maretić.
Dragovoljac se budi i nakon lošeg starta i nakon druge uzastopne pobjede protiv Krke 1:0, Poličanci idu prema vrhu ljestvice gdje im je i mjesto po kvaliteti. U prvom poluvremenu gosti iz Lozovca su bili opasni iz brzih protunapada, pa su najveće prigode prokockali Ratko Vuković u 33. i Darko Gardijan u 39. minuti. Početkom nastavka Poličanci snažno pritiskaju i nakon nekoliko propuštenih prigoda u 57. minuti dolaze u vodstvo 1:0. Nakon ubačaja Marija Marića razigrani Frane Dundov iskosa s desna s osam metara precizno pogađa mrežu pored Fantona Krasnićija. I gosti su u završnici imali prigode, ali ih Luka Brajković u 73. i 79. minuti nije realizirao, mladi vratar Ivan Škoda odlično je reagirao.
RUDAR – POLAČA 2:1
SIVERIĆ – Igralište Rudara. Gledatelja: 150. Sudac: Mario Soldić (Potravlje). Pomoćnici: Špiro Ugrin i Luka Lešić (obojica Split). Delegat: Marin Galac (Zadar). Strijelci: 0:1 I. Orlović (13′), 1:1 Andabaka (14′), 2:1 Bojčić (49′).
RUDAR: Cigić, Bojčić, Andabaka, Dujić, Močić, Bukarica, Ljojić (od 89′ Bitunjac), Stegić, Mijač, Ivić (od 71′ Nikolić), Nakić. Trener: Bruno Rašić.
POLAČA: Ivić, M. Orlović (od 70′ Š. Prtenjača), Žilić, I. Orlović, M. Vulelija, Marjanović, Bobanović, Šunić, Bašić (od 63′ T. Vulelija), A. Prtenjača, Uskok. Trener: Kristijan Tuta.
Gosti su poveli 1:0 golom Ivice Orlovića koji je nakon izvedenog kornera s pet metara udarcem glavom svladao Zvonimira Cigića. Već u sljedećoj minuti Siverićani su izjednačili kada je iznenadnim udarcem s 30 metara bio precizan branič Domagoj Andabaka. Pobjednik je riješen početkom nastavka, nakon gužve Josip Bojčić izbliza, nakon slabe intervencije Igora Ivića, ubacuje loptu u mrežu. Gosti su mogli spasiti bod u 90. minuti, ali je oštar udarac Ante Prtenjače zaustavila vratnica.
Četvrta HNL
Rezultati 6. kola: Hrvatski vitez – Galovac 2:2, Mladost – Pag 0:3, Zrmanja – DOŠK 2:0, Hajduk – Sabunjar 1:4, Rudar – Polača 1:2, Dragovoljac – Krka 1:0, Vodice – SOŠK 2:1.
Redoslijed: Polača 15, Hajduk 12, Sabunjar, Vodice 11, Galovac, Zrmanja, Rudar 9, Dragovoljac, Krka 8, Hrvatski vitez, Pag 6, DOŠK 5, Mladost 4, SOŠK 1.
Parovi 7. kola: SOŠK – Hrvatski vitez, Krka – Vodice, Polača – Dragovoljac, Sabunjar – Rudar, Pag – Hajduk, DOŠK – Mladost, Galovac – Zrmanja.
ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA, 8. KOLO
CROATIA – DEBELJAK 6:0
TURANJ – Igralište Krš. Gledatelja 100. Sudac: Damir Adžić-Kapitanović (Biograd na Moru). Pomoćnici: Ivica Zrilić (Popovići) i Ante Zubčić (Benkovac) Delegat: Mladen Čudina (Pakoštane). Strijelci: 1:0 Kresović (17′) 2:0 Kresović (29′) 3:0, B. Budanović (31′) 4:0 Kresović (46′ – 11 m) 5:0, B. Budanović (67′) 6:0 Mandić (89′).
CROATIA: Bubnjar, J. Bolić, A. Bolić, Mrvičić, Deković, Baričić, M. Budanović (od 54′ Genda), B. Budanović (od 71′ D. Budanović), Kresović (od 71′ J. Santini), Erlić, Potočnjak (od 61′ Mandić) Trener: Nino Vidas.
DEBELJAK: S. Smolić, Dražić, Torbarina, Lučić, M. Jerak, Pavić, J. Smolić (od 46′ Raspović), A. Smolić, Ma. Jerak, M. Smolić, Marinović (od 65′ A. Smolić). Trener: Bruno Torbarina.
Nakon lošijeg početka sezone Turanjci su spojili četiri utakmice bez poraza, od čega tri pobjede zaredom na domaćem terenu. Odlična igra cijele momčadi, a pogotovo dvojca Kresović – Blaž Budanović koji su postigli pet pogodaka u ovom susretu, donijela je tri boda protiv indisponiranih Debeljačana. U uvodnih pola sata gledatelji su mogli vidjet nekoliko lijepih akcija, a na prvi pogodak se čekalo do 17. minute kada je A. Bolić lijepo asistirao Kresoviću za vodstvo. Brzim kontrama i preciznim proigravanjima u prvih pola sata domaći stižu do visokih 3:0. U nastavku sličan scenarij kao i u prvom dijelu uz još tri pogotka u mreži gostiju.
BIBINJE – ZLATNA LUKA 4:2
BIBINJE – Igralište Franka Lisice. Gledatelja: 200. Sudac: Neven Gulin (Šibenik). Pomoćnici: Mario Kulušić (Šibenik) i Tonko Turica (obojica Šibenik). Delegat: Drago Alvir (Zemunik). Strijelci: 1:0 Zvonimir Režan (41′), 2:0 Žmire (44′), 2:1 Stipe Pavin 846′), 3:1 Hrvoje Režan (48′), 3:2 Strenja (66′), 4:2 Hrvoje Režan (67′). Crveni karton: Mate Sorić (Bibinje, 86′, prigovor sucu).
BIBINJE: T. Šimunić, Z. Režan, Sikirić, M. Šimunić, Medun, Bugarija, Krizman, H. Režan, M. Režan, Žmire, Iglić. Još su igrali: Sorić, S. Šimunić. Trener: Mate Sorić.
ZLATNA LUKA: Dijan, Oljica, Brkić, Pašić, Torbarina, T. Gašparović, Peričić, B. Gašparović, Strenja, Sudinja, Barić. Još su igrali: K. Oljica, Smolić, M. Grgurović, Pavin. Trener: Robert Dijan.
Od početka domaćin je zaigrao bolje i stvorio nekoliko prigoda. U 41. minuti Mate Sorić probio je desnom stranom odakle je precizno ubacio i Zvonimir Režan pogađa za 1:0. Kada se očekivala kraj prvoga dijela Žmire je efektnim pogotkom povisio vodstvo domaćih. Tek što je počelo drugo poluvrijeme gosti smanjuju na 2:1 preko Pavina, da bi minutu kasnije Režan povisio na 3:1. Strenja smanjuje u 66. minuti na 3:2 da bi Hrvoje Režan u 67. postavio konačan – 4:2.
VELEBIT – PAKLENICA 0:1
GRAČAC – Igralište NK Velebit. Gledatelja: 50. Sudac: Ivan Paleka (Zadar). Pomoćnici: Denis Vrkić (Zadar) i Marko Vujević (Galovac). Delegat: Srećko Škorput (Zadar). Strijelac: 0:1 Zelenika (90′).
VELEBIT: Marin Juko, Matijević, Krešić, Komšo, Radoš, Ivo Marić (u 71′ Antunović), Robert Juko, grgić, Lovrić, Drlja, Franjić (od 73′ Turbić). Trener: franjo Abramović.
PAKLENICA: Jaklin, Tadić, Vidović, Smokrović, Zelenika, zubčić (od 75′ Koić), Jurica Vuksan-Ćusa (od 78′ Hasanović), Ivković, Galešić, Zdunić, Jukić. Trener: Tomica Milovac.
Po hladnom i vjetrovitom vremenu gostujuća momčad nakon niza propuštenih prigoda u 90. minuti postiže zgoditak vrijedan tri boda.
ARBANASI – PAKOŠTANE 0:1
ZADAR – Igralište Bagat. Gledatelja 30. Sudac: Budan. Pomoćnici: J. Čulina i M. Torbarina. Strijelci: 0:1 R. Maksan (40).
ARBANASI: Šalov (od 55. Marković), Fain (od 64. Genda), Bilaver, Nikpalj, Kresović, Pedišić (od 66. Tomasov), Maračić, Ivuša, Novak, Rukavina, Vučenović (od 57. Čulina). Trener: Željko Bakarić.
PAKOŠTANE: Knez, As. Gegollaj, Anić, S. Vulin, M. Barešić (od 46. J. Vulin), Lalin, Lacman (od 75. R. Barešić), Mikulić, Stojanov, Maksan, Lokin. Trener: Ahmed Zejnilagić.
Pakoštanci zasluženo odnose tri boda s Bagata. Pred kraj prvog poluvremena za goste je, pokazalo se na kraju, pobjedosnosni pogodak polučio Riko Maksan nakon kornera u udarca glavom. U nastavku zadovoljni Pakoštanci su se više zatvorili igrajući na kontre i polukontre međutim, na ruku im je išla i neopasna igra Arbanasa.
ŠKABRNJA – NOŠK 3:0
ŠKABRNJA – Igralište Vlačine. Gledatelja: 100. Sudac: Josip Katuša (Raštane). Pomoćnici: Ivica Šestan (Nadin) i Zdenko Bakarić (Zemunik Gornji). Delegat: Zdravko Zurak (Posedarje). Strijelci: 1:0 An. Jurić (45′), 2:0 A. Pavlović (78′), 3:0 Ante Pavlović (90′ – 11 m). Crveni karton: Marko Mijolović (NOŠK, 90′ – povlačenje za dres zadnjeg igrača u obrani).
ŠKABRNJA: K. Dražević, L. Karlić, A. Šopić, D. Karlić, Š. Klarin, A. Perica, S. Bilaver, J. Butić, A. Pavlović, M. Gurlica, A. Jurić. Još su igrali: A. Jureško, P. Jurić, I. Kovačević. Trener: Nado Kovačević.
NOŠK: S. Budan, V. Oštrić, Š. Anzulović, F. Pavasović, T. Zorić, M. Mijolović, T. Vlatković, A. Sani, I. Grđan, I. Čolak, A. Milanković. Još su igrali: J. Baždarić, Š. Vučinović, T. Buterin, N. Zrilić. Trener: Šime Baždarić.
U prvom dijelu susreta izjednačena igra obje momčadi. Momčad iz Novigrada imala je nekoliko prilika koje je Dražević uspješno obranio. Domaća momčad je uspjela u posljednjoj minuti prvoga dijela doći u vodstvo golom Antonija Jurića. U drugom dijelu susreta bura pomaže domaćinu koji stvara više prilika nego gosti, što je u 78. minuti urodilo plodom kada Pavlović izbija sam pred vratara i postiže gol. Konačni rezultat 3:0 u 90. minuti iz jedanaesterca postavio je Pavlović.
NOVA ZORA – ZEMUNIK 0:2
SV. FILIP I JAKOV – Igralište Nove zore. Gledatelja: 50. Sudac: Domagoj Knez (Zadar). Pomoćnici: Petar Martić (Pag) i Ivica Šango (Privlaka). Delegat: Šime Bezinović (Turanj). Strijelci: 0:1 Alvir (13′), 0:2 Šarić (22′).
NOVA ZORA: Barbaroša, M. Mikas, Jergović, D. Majica, Bobanović, S. Majica (od 80′ Kutija), L. Mikas, Šarić (od 65′ Eškinja), Mandić (od 75′ Batur), Njitraj. Trener: Šime Mikas.
ZEMUNIK: Krnčević, Baždarić, A. Šestan, J. Šestan, Marušić, Ćurković, Radović, Šarić, Perić (od 63′ Biloglav), T. Radović, Alvir. Trener: Milivoj Krnčević.
U 13. minuti nesmotrenost domaće obrane vješto je iskoristio Mate Alvir koji je bio brži od mladog Barbaroša i pogodio prazna vrata. Na drugi gostujući pogodak nije se dugo čekalo, već u 22. minuti sa strane ubacio je Elvis Šarić. Lopta na putu do gola okrznula je domaćeg igrača i tako prevarila Barbarošu. Do kraja poluvremena gosti su imali još dvije izgledne prilike, no mladi se Perić nije iskazao. U drugom dijelu domaći su imali laganu potporu vjetra, a time i igračku inicijativu, no bez pravih prilika za postizanje golova.
DALMATINAC – PODGRADINA 1:0
CRNO – Igralište NK Dalmatinca. Gledatelja: 100. Sudac: Damir Dukić. Pomoćnici: Damir Kapitanović i Željko Margetić (svi Zadar). Delegat: Anđelko Čirjak (Zadar). Strijelac: 1:0 Rukavina (5′).
DALMATINAC: Mile Grgurović, Matej Grgurović, Šuljić (od 46′ Pupovac, od 77′ Ćustić), Viduka, Blagdanić (od 65′ Ivan Grgurović), Marić, Bakić, Prtenjača, Peša, Rukavina (od 85′ Marnika), Tomislav Grgurović (od 68′ Janković). Trener: Mate Grgurević.
PODGRADINA: Bakić, Martin Žuža (od 60′ Lončar), Batur, Ante Žuža, Janković, Zvonimir Žuža (od 25′ J. Batur), Nekić, Katalinić, Paleka, Budan, Pavičić. Trener: Marko Nekić.
Terensku incijativu na početku su imali Crničani, a iz jednog kornera s desne strane u kaznenom prostoru najbolje se snašao Luka Rukavina koji je postigao zgoditka i tako donio svojoj momčadi tri velika boda. Gosti su do kraja susreta pokušavali sve kako bi poravnali rezultat, no visok bedem obrambenih igrača, na čelu s vratarem Milom Grgurovićem, sve njihove udarce je neutralizirao.
GORICA – VRČEVO 3:0
GORICA – Igralište Jamorina. Gledatelja: 200. Sudac: Zvonimir Sinovčić (Novigrad). Pomoćnici: Neven Ražov (Škabrnja) i Anto Ević (Obrovac). Delegat: Špiro Čulina (Pridraga). Strijelci: 1:0 P. Mikulić (35′), 2:0 J. Čirjak (56′), 3:0 P. Mikulić (80′).
GORICA: Z. Erlić, A. Batur (od 57′ A. Erlić, M. Ikić, J. Batur, I. Ikić, Š. Čirjak (od 81′ J. Mikulić), Jurjević, Zrilić (od 75′ Rogić), J. Čirjak (od 69′ Perić), Mitrović (od 72′ Kamber), P. Mikulić). Trener: Mile Batur Ćeza.
VRČEVO: A. Galešić, Romić (od 52′ Strmota), R. Katuša, F. Števanja, Ž. Števanja, S. Števanja, Galac, J. Števanja (od 42′ M. Galešić, I. Števanja, Š. Števanja, I. Katuša, Prekpalaj. Trener: Davor Dević.
Oslabljenje goste načeo je Pave Mikulić prizemnim udarcem u 35. minuti s 10 metara. U drugom poluvremenu nakon dva prodora lijevog bočnog Mate Ikića i lijepih ubačaja prvo je u 56. Jure Čirjak udarcem s osam metara pogodio za 2:0, a konačan rezultat u 80. minuti postavlja Pave Mikulić s 14 metara.