16 C°

Josip Ukalović progurao Suhovare

Autor: Josip Prskalo

21.07.2010. 22:00

Domaćini u Podgradini na Memorijalnom turniru “Marijo Šalina” potrudili su se da se svi posjetitelji i sudionici ugodno osjećaju. Iako je imala podršku s tribina, momčad iz Maslenice je u neizvjesnoj utakmici samo 10 sekundi prije kraja izgubila od Suhovara. Josip Ukalović svojim petim postignutim pogotkom odveo je Suhovare u četvrtfinale. Kvalitetna i neizvjesna bila je i utakmica između Pridrage i Smilčića. Pridražani su vrlo brzo poveli 2:0 i to preko odličnog brzonogog Josipa Bacalje. Početkom drugog poluvremena u dvije minute igrači iz Smilčića prvo izjednačuju rezultat, a potom i zahvaljujući Josipu Štrkalju i kapetanu Marku Aniću preokreću rezultat u svoju korist i konačnih 4:3.