JELSA – SD Pelinje. Gledatelja: 50. Sudac: Pejković (Split).
HVAR: Novković, Vasović, J. Tomičić 3, Ismaili 1, I. Tomičić 3, Ilišković, Butorović 1, Jeličić 2, Kovačević 9 (2), Zaninović, M. Srhoj, Jerković 1, D. Srhoj, Barbarić 9 (3). Trener: Miro Barbarić.
ARBANASI-ZADAR: Atelj, Lončar 9, Galešić 9, Krnić, Perović 2, Šango, Gulan 4 (4), Imbrišić, Marinić 4, Šindija, Šare 4, Škara, Bjeliš. Trener: Žarko Jakšić.
Sedmerci: Hvar 5 (6); Arbanasi-Zadar 4 (4).
Iskljuečnja: Hvar 4 minute (Ilišković, Zaninović); Arbanasi-Zadar 6 minuta (Škara 2+2, Šare).
Osma utakmica i osma pobjeda rukometaša Arbanasa koji su tako potvrdili titulu jesenskih prvaka. Uspjeh na Hvaru ostvaren je bez četvorice prvotimaca (Maršan, Nikpalj, Marinović, Škulić). Od početka utakmice mladi Zadrani nametnuli su svoj ritam, a posebno dobro odigrala je obrana 5-1 s Gulanom na prednjem. Sredinom prvog poluvremena Arbanasi stvaraju prvu ozbiljniju prednost (14:10), koju domaćin do odlaska na odmor uspijeva ublažiti (14:16). U drugom dijelu razbranio se Jurica Atelj, 15-godišnji vratar Arbanasa, koji je od ukupno 19 obrana u drugom dijelu imao čak 16. U napadu su se razigrali Lončar i Galešić (svaki po 9 golova), pa je prednost Arbanasa rasla iz minute u minutu do najvećih + 7 u 47. minuti (26:19). Malo opuštanje gostiju domaćini koriste preko Barbarića i Kovačevića i tako ublažuju poraz.
Pripreme za drugi dio sezone Arbanasi počinju 15. siječnja, a prva utakmica na rasporedu je 23./24. veljače 2013. kada zadarska momčad gostuje u Opuzenu.
OLIMPIJA34 (17)

BIOGRAD II25 (14)
MURTER – ŠSD Murterski škoji. Gledatelja: 50. Suci: Čubrić i Surać (Zadar).
OLIMPIJA: Vulin, Stegić, Škarić 8, Kendeš 11, Markunović, Paić, Storić 6, Mrčela, Šimac, Bilić 5, Maleš 4. Trener: Ervin Vučak.
BIOGRAD II: Morović 2, Katuša 1 (1), Petrović 1, Knežević, Ćavar 4, Nakić 7 (2), Krpeta, Fabijan 2, Kvartuč, Zorica 3 (3), Tomić 1, Bulić 4, Panđa. Trener: Danijel Duvnjak.
Sedmerci: Olimpija 0 (3); Biograd II 6 (7).
Isključenja: Olimpija 6 minuta (Škarić, Kendeš, Paić); Biograd II 14 minuta (Petrović, Knežević, Ćavar, Nakić, Fabijan, Kvartuč, Bulić.).
Osim u početnih desetak minuta Biograd je stalno bio u rezultatskom zaostatku na gostovanju kod Olimpije. Nakon osam kola Biograd, koji se ove sezone prvi put sa dvije seniorske momčadi natječe u dvije lige (Prva i Treća), ima tri pobjede, jedan remi i četiri poraza.