Gostujuća pobjeda nogometaša Zadra

TREĆA HNL-JUG
Zadar je poveo golom Josipa Anića u 4. minuti utakmice, a na 1:1 poravnao je Duje Banić u 38. Zgoditak vrijedan tri boda zabio je Kristijan Jurić u 74. minuti
NK ZADAR
Zadrani su osvojili tri vrijedna boda na gostovanju

U 14. kolu Treće HNL jug Zadar je stigao i do druge gostujuće pobjede ove sezone. Nakon slavlja u Sinju, momčad sa Stanova pobijedila je i u Ivanbegovini i to rezultatom 1:2. Uz podatak da je ovo tek prvi domaći poraz Kamena ove sezone. Momčad Vjerana Simunića zaslužuje sve čestitke za predstavu koju su jučer demonstrirali u Ivanbegovini. Bili su bolji tijekom svih 90 minuta i velika bi šteta bila da to nisu uspjeli okruniti s tri boda. Zadar je poveo golom Josipa Anića u 4. minuti utakmice, a na 1:1 poravnao je Duje Banić u 38. Zgoditak vrijedan tri boda zabio je Kristijan Jurić u 74. minuti