TREĆA HNL - JUG: Biograjci "potopljeni" u Zmijavcima

Primorac doživio težak poraz kod Croatije
U sudaru prvoplasirane i drugoplasirane momčadi prvenstva, Croatia je uvjerljivo svladala Primorac (B) rezultatom 4:0. U 52. minuti isključen je kapetan Primorca Vedran Ješe
Vedran SITNICA
Vedran Ješe

Biogradski Primorac je u derbiju 14. kola Treće HNL jug doživio uvjerljivi poraz na gostovanju u Zmijavcima. U sudaru prvoplasirane i drugoplasirane momčadi prvenstva, Croatia je uvjerljivo svladala Primorac (B) rezultatom 4:0. Očekivao se neizvjestan dvoboj između ove dvije momčadi koje i statistički gledano zauzimaju prva mjesta po efikasnosti, ali i neprobojnosti obrana. Međutim, od neizvjesnosti nismo mogli vidjeti puno. Odlučujući period utakmice zbio se između 22. i 25. minute kada je Croatia povela s 2:0. Najprije je mrežu Biograjaca u 22. minuti načeo Ante Ćapin, da bi tri minute kasnije i Tomislav Mrkonjić ugurao loptu u mrežu gostiju. Sve nade gostiju iz Krševanovog grada u preokret pale su u vodu u 52. minuti kada je zbog navodnog namjernog udaranja laktom isključen kapetan Vedran Ješe. S desetoricom na travnjaku Biograjci su teško mogli parirati raspoloženim domaćinima koji su zgodicima Stipića u 69. i 81. minuti povisili vodstvo na konačnih 4:0.