26.10.2009. 23:00

TREĆA HRVATSKA NOGOMETNA LIGA – JUG 11. KOLO
PRIMORAC 2
ZMAJ 2
BIOGRAD – Igralište Kazimir i Silvestar. Gledatelja 150. Sudac: Ante Jukić (Runović). Pomoćnici: Mario Repušić (Runović) i Mario Jadrijević (Glavice) Delegat: Drago Alvir (Zemunik) Crveni karton: Josip Šolić ( Zmaj) u 70. minuti – preoštar start. Strijelci: 0:1 Stojkić (13) 0:2 Stojkić (37) 1:2 Moravčić (40) 2:2 Tokić (71-11m)
PRIMORAC: Juričin, Prtenjača, Zanić, Marković, Lazarevski, Pezelj, Stojanov(-od 58 Rašo), Maruna(- od 67 Hunjadi), Moravčić(-od 86 Brajković), Crnjak, Tokić. Trener: Armando Marenzi
ZMAJ: Šolić, Karačić, Stojkić, Vučić, Granić, Matešan, Bušelić (-od 74 Zelić), Gojak (-od 78 Bakota), Babić(-od 58 Selak), Dos Santos, Bagarić. Trener: Goran Šušnjara.
Biogradski sastav nastavio je nizom utakmica bez poraza na svom terenu i protiv odlične momčadi Zmaja koja je u prvom poluvremenu znala kazniti sve pogreške domaće obrane pa se na kraju utakmice ipak može reći da su sretno osvojili bod u ovom susretu. Primorac je opet otvorio utakmicu odlično te u 8. minuti stvorio veliku priliku preko Marune. Međutim, u 13. minuti gosti dolaze u vodstvo preko Stojkića koji je odlično utrčao u prazan prostor na asistenciju Bušelića te iz blizine lako savladao Juričina. U nastavku prvog dijela ista priča, Primorac stvara prilike od kojih ćemo izdvojiti odličan slobodan udarac Crnjaka, a gosti zabijaju. U 37. minuti ponovno se najbolje snalazi Stojkić. Domaća obrana nije uspjela izbiti loptu koju Stojkić prihvaća na rubu šesnaesterca te oštrim prizemnim udarcem podiže na 0:2. Nekoliko minuta poslije Maruna i Moravčić su pobjegli obrani gostiju te Moravčić smanjuje zaostatak domaćih prije odmora. U prvom napadu u nastavku Maruna je mogao izjednačiti rezultat, međutim njegov udarac je bio preslab. U 58. minuti Marenzi uvodi u igru Marka Rašu, što će se pokazati odličnim potezom, jer upravo Rašo u 70. minuti idealnom loptom upošljava Moravčića, na kojem golman gostiju Šolić radi prekršaj te skrivljuje jedanaesterac, i zarađuje isključenje. Mate Tokić bio je siguran realizator za izjednačenje. U preostalih dvadesetak minuta domaći su napadali, ali glavni razlog što se rezultat nije mijenjao može se tražiti u lošim završnim udarcima, ali i u nekim situacijama nedostatku sportske sreće. Sljedeće kolo Primorac je gost kod Jadrana u Pločama.
DINARA 2
VELEBIT 3
KNIN – Igralište Podnu tvrđe. Gledatelja 350. Sudac: Damir Silić (Dicmo).Strijelci: 0:1 D. Klapan(23′), 0:2 Klarić (45′), 0:3 D. Klapan (62′), 2:3 Bumbak (67′), 2:3 Kolić (81′).
DINARA: Matas, Ercegović, Marina, Medaković, Bulat, Bumbak, Vrljić (od 86′. Budimir), Grdić, J. Matić, Kolić, I. Matić (od 46′. Šubić). Trener: Hari Vukas.
VELEBIT: Santini, Žilić, Benić, Čerina, Dujmović, Barnjak, Klarić (od 60′. Čerkez), D. Klapan, Kurtin(od 78′. Jurjević), Ivanić, Sučić (od 75′. Kolić). Trener: Raphaelo Sušić.
Kada se pobijedi borbena i čvrsta momčad Dinare pobijedi i doma donese velika tri boda nema se što reći nego pohvaliti igrače i vodstvo Velebita koje je to sve posložilo. Dado Klapan dvostruki je strijelac te Mate Klarić jednom. Veliki uspjeh cijele momčadi.
KONAVLJANIN 1
RAŠTANE 1
GRUDE – SC Gnjiline. Gledatelja 100. Sudac: Ante Elez (Split). Strijelci: 0:1 Burčul (21′ – 11 m), 1:1 Lukanić (87′).
KONAVLJANIN: Bebić, Žižić (od 76′. Emerson), Špalj, Puljić, Vukadin, Lukanić, Šmanjak, Tole(od 37′. Zrilić), Selak (od 66′. Marić), Čeliković, Grbešić. Trener: Pavao Strugačevac.
RAŠTANE: Mitrović, Peraić, Andačić, Birkić(od 63′. Veršić), Batur, Kruneš, Gregov, Banović, Medun(od 50′. Čačić), Burčul, Gospić. Trener: Vlado Mandić.
Inicijativu su na početku sureta imali gosti koji su i poveli u 21. minuti, istina iz kaznenog udarca s 11 metara kojeg je u zgoditak pretvorio Goran Burčul. I tako sve do pred kraj susreta bolja je bila momčad Raštana da bi u 87. minuti domaćini izjednačili na 1:1.
Rezultati 11. kola: Primorac – Zmaj 2:2, Dinara – Velebit 2:3. Konavljanin – Raštane 1:1, Dugopolje – Primorac 1929 3:0, GOŠK – Omiš 2:0, Uskok – Neretva 0:0, Hrvace – Jadran LP 1:1, Neretvanac – Zagora 5:1, slobodan je Jadran KS.
Poredak: Dugopolje 26, Primorac 21, Raštane 20, Uskok 19, Jadran LP i Hrvace 14, Zmaj, Neretva i GOŠK 13, Jadran KS, Velebit i Primorac 1929 12, Neretvanac i Zagora 11, Konavljanin i Dinara 9, Omiš 8.
Raspored 12. kola (igra se 31. listopada): Raštane – Velebit, Jadran LP – Primorac, Zagora – Jadran KS, Primorac 1929 – Neretvanac, Omiš – Dugopolje, Zmaj – GOŠK, Neretva – Hrvace, Konavljanin – Uskok.
ČETVRTA HRVATSKA NOGOMETNA LIGA JUG, PODSKUPINA A, 7. KOLO
PAG 0
HAJDUK 4
PAG – Igralište Julovica. Gledatelja: 100. Sudac: Ante Žilić. Pomoćnici: Šime Žilić i Zoran Žilić (oba Škabrnja). Delegat: Zdravko Zurak (Posedarje). Strijelci: 0:1 K. Čulina (4′), 0:2 B. Zubčić (40′), 0:3 K. Čulina (53′), 0:4 A. Zubčić (68′).
PAG: Mišković, Pastorčić, Martić, Sabalić, B. Miletić, Kampes, Paro (od 58′ Pavelić), Žunić, I. Radan (od 55′ Šmit), N. Radan (od 63′ M. Miletić), Kustić. Trener: Krešo Vidolin.
HAJDUK: A. Zubčić, M. Čulina, Pedić (od 80′ I. Batur), Š. Čulina, D. Batur, Mušura, Žilić (od 69′ M. Čulina), K. Čulina, B. Zubčić (od 75′ S. Zubčić), A. Zubčić, Remšek. Trenr: Jure Čulina.
Taktički bolje su stajali gosti na terenu te su već u 4. minuti postigli zgoditak. Strijelac je bio K. Čulina koji je bio i igrač utakmice. U 40. minuti na dodavanje Žilića B. Zubčić je postigao i drugi zgoditak, da bi u druom dijelu gosti još dva puta imali svoje prigode u 53. i 68. minuti za zasluženu pobjedu.
GALOVAC 0
ZRMANJA 0
GALOVAC – Igrališe ŠC Brig. Gledatelja: 100. Sudac: Miran Maržić (Pag). Pomoćnici: Dalibor Glavan (Privlaka) i Petar Paleka (Zadar). Delegat: Ive Slavica (Šibenik). Isključenje: A. Kožul (Galovac) predstavnik kluba u 22. minuti, psovanje protivničkog igrača.
GALOVAC: Šokota, Kovač (od 83′ Belić), Miloš (od 66′ I. Kožul), Čoso, Morić, I. Burčul, Čakarun, Jovančević (od 46′ Bučić), Vujević, Tokić, Čulina. Trener: Milivoj Burčul.
ZRMANJA: Šarlija, Baričević, G. Jurjejvić, Pešut, Šoša, Erslan, Breulj (od 46′ Marić), A. Brkić, Šarić, Kajtazi, Šimunac (od 89′ Perica). Trener: Ante Serdarević.
U jednom od županijskih derbija ovog kola u Galovcu i pored dosta žive i borbene igre nije bilo zgoditaka, a domaći nogometaši su se propisno ispromašivali. Iako je u prvom dijelu igra bila ravnopravna domaćini su prokockali niz prigoda i to: u 15. minuti S. Vujević izbliza pogodio vratnicu, u 25. M. Čulina sa 6 metara tuče u vratara, u 33. A. Morić s 25 metara pogodio vratnicu, a u 41. M. Tokić sa sedam metara iskosa pogađa vratara, dok je za goste samo Neven Šimunac u 23. minuti s 22 metra pogodio gredu. U nastavku igre domaćini su bili terenski bolji pa su nove šanse prokockali: I. Čakarun u 74. minuti na ubačaj A. Bučića tuče ravno u vratara, a promašaj je zaključio S. Vujegić u 77. i 89. minuti kada je neometen sa 6 metara šutirao, a odlični vratar gostiju K. Šarlija uspio obraniti njegove precizne udarce.
SABUNJAR 3
RUDAR 1
PRIVLAKA – Igralište Sabunike. Gledatelja: 150. Sudac: Zlatko Klarić (Split), Vjeko Boban (Klis) i Ante Vuko (Podstrana). Delegat: Srećko Škorput (Zadar). Strijelci: 1:0 Pijaca (44′), 2:0 Milutin (58′), 3:0 Lisica (78′), 3:1 Bitunjac (84′).
SABUNJAR: Papić, Vukšević, G. Mustać, Rogić, Lerga, Štrkalj, Bokara, Pijaca, Milutin, Mirković, Lisica. Još su igrali: Zanki i Vulinović. Trener: Mladen Zanki.
RUDAR: Miljak, Vujčić, Andabaka, Lojić, Bukarica, Nakić, Stegić, Kovačić, Ivić, Bitunjac. Još su igrali: Matić i Bojčić. Trener: Bruno Rašić.
Na Sabunikama Sabunjar nastavlja s dobrim igrama. Ovog puta iako oslabljeni uspjeli su nadigrati goste iz Siverića. Poveli su u 44. minuti kada je Pijaca odbijanac sproveo u mrežu gostiju. U nastavku Mario Milutin i Marko Lisica riješili su pobjednika ove utakmice, a gosti su do kraja uspjeli samo smanjiti rezultat.
POLAČA 1
DRAGOVOLJAC 1
POLAČA – Igralište Bićina. Gledatelja: 200. Sudac: Damir Adžić Kapitanović. Pomoćnici: Aldo Rogić i Branimir Milačić. Strijelci: 1:0 A. Prtenjača (22′), 1:1 Dundov (88′).
POLAČA: Ivić, Vulelija (od 68′ Ćuković), Žilić (od 80′ M. Orlović), Perica, Marijanović, Bobanović, Šunić, T. Vulelija, A. Prtenjača, Uskok (od 70′ Š. Prtenjača). Trenre: Kristijan Tuta.
DRAGOVOLJAC: Škoda, Marić, Bulić (od 57′ Grubić), Dundov, Kevrić, Lučić, Fantov (od 76′ Zekić), Šarić (od 57′ Baljak), Rodić, Marinović, Paleka. Trenre: Šime Demo.
U prvom poluvremenu utakmica je bila izjednačena. Vrijedi izdvojiti prizemni udarac A. Prtenjače koji je pogodio vratnicu. U 22. minuti isti igrač izvodi korner i njegov oštar centar-šut nespretno u vlastiti gol skreće gostujući veznjak Dundov. U drugom poluvremenu Dragovoljac podiže tempo i gol “visi” u zraku. U međuvremenu obrana Dragovoljca griješi i Š. Prtenjači pruža prigodu utakmice koju on promašuje. Polača je dugo odolijevala napadima Dragovoljca koji ipak preko razigranog Dundova dolaze do zasluženog izjednačenja.

Rezultati 7. kola: SOŠK – HV Posedarje 0:2, Krka – Vodice 3:2, Polača – Dragovoljac 1:1, Sabunjar – Rudar 3:1, Pag – Hajduk 0:4, DOŠK – Mladost 3:0, Galovac – Zrmanja 0:0.
Redoslijed: Hajduk 15, Sabunjar 14, Polača 13, Rudar 12, Vodice, Krka 11, Galovac, Zrmanja 10, Dragovoljac, HV Posedarje 9, DOŠK 8, Pag 7, Mladost 4, SOŠK 1.
Parovi idućeg kola, subota 31. listopada: HV Posedarje – Zrmanja, Mladost – Galovac, Hajduk – DOŠK, Rudar – Pag, Dragovoljac – Sabunjar, Vodice – Polača, SOŠK – Krka.
ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA 9. KOLO
PAKLENICA 3
ARBANASI 2
ZEMUNIK – Igralište Lužine. Gledatelja 100. Sudac: Zvonimir Sinovčić (Novigrad). Pomoćnici: Damir Kraljević (Zadar) i Branimir Nimac (Lišane). Delegat: Mladen Zanki (Privlaka).
Strijelci: 0:1 Vučenović (7′), 1:1 Koić (10′), 1:2 Rukavina (51′), 2:2 Zdubnić (41′), 3:2 Jukić (78′).
PAKLENICA: Jaklin, Zelenika ,Zubčić, Petrović(od 48′. Jukić), Koić, Hasanović, Stanić, Anić, Galešić, Zdunić, Tadić. Trener: Ante Milovac.
ARBANASI: J. Šalov (od 46’D. Šalov), Nikpalj (od 46′. Svetić), Fain, Novak, Kresović, Tomasov(od 75. Fantov), Ivuša, Vučenović (55′. Lekaj), Rukavina, Sinovčić. Trener: Željko Bakarić.
Zarana su Arbanasi poveli i to je bio uvod u jednu dobru nogometnu utakmicu. Uporni i borbeni dečki iz Paklenice su u nastavku vrlo brzo poravnali rezultat da bi se zgoditkom Luke Jukića osladili pobjedom koja im je donijela tri nova boda. Gosti su zaslužili makar bod, ali velike su im vratnice, u obrani i zato gube utakmice.
PODGRADINA 2
ŠKABRNJA 0
PRIDRAGA – Igralište Mile Čulina Bulin. Gledatelja: 150. Sudac: Dalibor Glavan (Privlaka). Pomoćnici: Ivan Paleka (Zemunik) i Željko Margetić (Zadar). Delegat: Željko Bonato (Vir). Strijelci: Ivica Pavičić (50′), Ivica Pavić (89′). Crveni karton: Luzarijo Karlić (Škabrnja, 58′, rušenje igrača).
PODGRADINA: Stipe Bakić, Ante Bakić (od 13′ Kačanić), Žuža, Janković, Batur, Budan, Božo Batur, Katalinić, Paleka (od 90′ Nekić), Crnjak, Pavičić, Marko Žuža, Zvonimir Žuža, Lončar, Luka Žuža. Trener: Marko Nekić.
ŠKABRNJA: Dražević, Luzarijo Karlić, Grubić, Duje Karlić, Mičić, Šopić, Rudolf Jurić, Petar Jurić, Pavlović, Jureško, Gurlica (od 35′ Anđelo Perica), Ražov. Trener: Nado Kovačević.
U jučerašnjem nadmetanju domaćin je za razliku od gostiju ušao s više želje za pobjedu. U ne toliko kvalitetnoj igri domaćin Podgradina imao je laganu terensku premoć i malo prigoda za pogotke. U prvom poluvremenu vrijedi izdvojiti prigodu u 42. minuti kada Crnjak izvodi korner, a Ante Bakić neometan promašuje gol udarcem glavom. Drugo poluvrijeme započelo je otvorenijom igrom i već u 50. minuti neopreznost domaće obrane s desne strane prolazi Kristijan Paleka, centrira, a Ivica Pavičić izvrsno prati i šalje loptu u mrežu. U 58. minuti gotovo s pola centra Ivica Pavičić bježi, Luzarijo Karlić ga ruši s leđa i zarađuje crveni karton. Ponajbolji domaći igrač Ivica Pavičić u 89. minuti ponovno bježi gostujućoj obrani i postavlja konačni rezultat 2:0. Zaslužena pobjeda Podgradine.
DEBELJAK 1
GORICA 7
DEBELJAK – Igralište na Šaraju. Gledatelja: 150. Sudac: Josip Katuša. Pomoćnici: Damir Lovrić i Ante Zubčić. Strijelci: 1:0 Marino Brkljača (3′), 1:1 Marin Jurjević (8′), 1:2 Mate Ikić (26′), 1:3 Pave Mikulić (32′), 1:4 Ante Batur (68′), 1:5 Ivan Mitrović (80′), 1:6 Marko Žutelija (85′), 1:7 Pave Mikulić (90′).
DEBELJAK: S. Smolić, A. Lučić, J. Dražić, I. Tomašević, M. Marić, B. Pavić, L. Gambiraža, A. Somlić I, S. Marinović, M. Smolić, M. Brkljača, M. Dražić, M. Jerak, A. Smolić II, L. Torbarina, M. Raspović.
GORICA: Lj. Bučić, A. Batru, M. Ikić, A. Erlić, J. Ikić, Š. Čirjak, M. Jurjević, L. Zrilić, J. Čirjak, I. Mitrović, P. Mikulić, J. Rogić, S. Perić, J. Mikulić, A. Kamber, M. Žutelija, M. Budanović.
Iako su domaćini poveli već u 3. minuti gosti su ubrzo izjednačili i nastavili dominirati do samog kraja utakmice. Debeljačani su bili u vidno oslabljenom izdanju što se može prepisati izostanku M. Jeraka, inače vodećeg strijelca domaćina. Igra je bila slaba što su gosti iskoristili i ostvarili pobjedu s velikim rezultatom.
ZEMUNIK 2
CROATIA 2
ZEMUNIK – Igralište Lužine. Gledatelja: 200. Sudac: Josip Budan (Podgradina). Pomoćnici: Marko Vujević (Galovac) i Damir Dukić (Zadar). Delegat: Vlado Matoković (Karin). Strijelci: 0:1 Kresović (36′), 1:1 Alvir (48′), 1:2 Potočnjak (70′), 2:2 J. Šestan (85′).
ZEMUNIK: Krnčević, Baždarić, A. Šestan, Marušić, Paleka, Ćurković, Radović (od 63′ J. Šestan), Šarić, Fabijan (od 72′ Buljat), Šare, Alvir (od 85′ Perić). Trenr: Milivoj Krnčević.
CROATIA: Bubnjar, Baričić, Bolić, B. Budanović, Deković, Pirović, Duvnjak (od 57′ Genda), Bolić, Kresović, Erlić, D. Budanović (od 61′ Potočnjak). Trener: Nino Vidas.
Iako su imali potpunu inicijativu, domaći nogometaši gosti su preko mladog Kresovića postigli zgoditak u 36. minuti čime je prvo poluvrijeme završeno. Na otvaranju drugog poluvremena napadački su zaigrali domaćini i jednu suvislu akciju M. Alvir pretvorio je u zgoditak za poravnanje. Sve do 70. minute igra se ravnopravno kada je ispala obrana domaćih i Potočnjak je pored nemoćnog Krnčevića ubacio za 2:1. U 85. domaći su nakon bolje igre jednim zgoditkom koji je postigao J. Šestan poravnali rezultat i utakmica je završena.
VRČEVO 2
BIBINJE 0
GLAVICA – Igralište Drežlovac. Gledatelja: 250. Sudac: Ivan Paleka (Zadar). Pomoćnici: Anto Ević (Obrovac), Ivan Zdrilić (Poličnik). Delegat: Tomislav Čirjak (Raštene Gornje). Strijelci: 1:0 Ž. Števanja (29′), 2:0 I. Katuša (81′).
VRČEVO: A. Galešić, I. Števanja, R. Katuša (od 71′ Š. Števanja), F. Števanja, Ž. Števanja, S. Števanja, Galac, A. Števanja, J. Števanja, I. Katuša, Pregpalaj (od 65′ M. Galešić). Trener: Davor Dević.
BIBINJE: R. Šimunić, Kunce (od 20′ L. Lukić), V. Bugarija, S. Iglić, Medun, M. Šimunić, Z. Režan (od 56′ B. Kero), Krizman, H. Režan, M. Lukić, Žmire. Trener: Jurica Iglić.
Nakon bolje igre u većem dijelu susreta borbena momčad Vrčeva uspjela je pobijediti iskusniji sastav Bibinja s 2:0. Posebna atrakcija na ovom susretu bio je nastup 57-godišnjeg vratara Bibinjaca Roka Šimunića koji je goste spasio od većeg poraza. Inače, momčad iz Glavice je povela s 1:0 u 29. minuti kada je nakon indirektnog udarca u šesnaestercu gostiju najspretniji bio stoper Željko Števanja i udarcem sa 6 metara matirao nemoćnog Šimunića. Nakon što je vratar Bibinjaca Šimunić uspio obraniti tri zicera domaćih napadača ipak je Vrčevo uspjelo povisiti na 2:0 u 81. minuti i osigurati pobjedu kada je na dodavanje M. Galešića mladi I. Katuša prizemnim udarcem sa 4 metara prevario iskusnog Šimunića.
ZLATNA LUKA 4
VELEBIT 1
SUKOŠAN – Igralište Dešenj. Gledatelja: 150. Sudac: Zvonimir Sinovčić (Novigrad), Petar Martić (Pag) i Ivica Šango (Privlaka). Delegat: Davor Bajlo (Zadar). Strijelci: 1:0 Morović (2′), 1:1 Marić (4′), 2:1 Pavić (15′), 3:1 Peričić (52′), 4:1 K. Oljica (83′).
ZLATNA LUKA: Dijan, Smolić (od 61′ Grginović), Brkić (od 73′ Novaković), Pašić, M. Oljica, Torbarina, Peričić, Gašparović, Morović (od 66′ I. Oljica), Sudinja, Pavin (od 46′ K. Oljica). Trener: Robert Dijan.
VELEBIT: M. Juko, Mišković (od 46′ Kalašević), Komšo, Filipović, Radoš, Drlja, R. Juko, Antunović, Marić (od 60′ Tintor), Grgić (od 46′ Katičić). Trener: Franjo Abramović.
Velika razlika u kvaliteti rezultirala je s četiri zgoditka, promašenim jedanaestercem Davora Brkića te desetak izrazitih prigoda.
PAKOŠTANE 2
DALMATINAC 0
PAKOŠTANE – Igrališe Krč. Gledatelja: 200. Sudac: Domagoj Knez. Pomoćnici: Zdenko Bakarić i Milan Torbarina. Strijelci: 1:0 Anić (23′), 2:0 Anić (68′).
PAKOŠTANE: Knez, As. Gegollaj, Anić, S. Vulin (od 82′ Lalin), Ma. Barešić, R. Barešić, Lacman, Mikulić (od 68′ Bakija), A. Stojanov, Ri. Maksan, Lokin. Trener: Ahmed Zejmilagić.
DALMATINAC: Mi. Grgurović, Ma. Grgurović, Šuljić (od 30′ Čustić), Musap, Blagdanić), I. Grgurović, Bakić, Viduka (od 63′ Marnika), Peša, J. Grgurović (od 71′ Šimić), T. Grgurović. Trener: Matej Grgurović.
U borbenoj i korektnoj utakmici Pakoštanci su nastavili svoj niz pobjeda. Zgoditak za vodstvo postigao je Anić u 23. minuti volej udarcem s 15 metara nakon ubačaja Mikulića s desne strane. Isti igrač postavio je konačan rezultat u 68. minuti udarcem glave nakon što se lopta odbila od vratnice. Pljesak na otvorenoj sceni dobili su R. Maksan i T. Grgurović u 41. i 82. minuti kada su jakim udarcima s preko 20 metara pogodili vratnice. Domaćini su propustili realizirati pet, a gosti dvije vrlo izgledne prigode.
NOŠK 1
NOVA ZORA 4
NOVIGRAD – Igralište Bravarići. Gledatelja: 100. Sudac: Neven Gulin (Šibenik). Pomoćnici: Dario Kulušić (Šibenik), Tonko Turica (Pibenik). Delegat: Davor Krizman (Zadar). Strijelci: 0:1 Jergović (12′), 0:2 Nitraj (64′), 0:3 Nitraj (72′), 1:3 Badžoka (78′), 1:4 L. Mikas (83′).
NOŠK: Budan, Milanković, Anzulović, Pavasović, Zorić, I. Buterin, Grđan (od 48′ T. Buterin), Radošević (od 66′ Vlatković), Aliju (od 74′ Bratović), N. Čolak, Badžoka. Trener: Šime Bađdarić.
NOVA ZORA: Barbaroša, Eškinja (od 78′ Batur), Prtenjača, Kutija, J. Čolak, M. Mikas, L. Mikas, Mandić, R. Mikas, Nitraj, Jergović. Trener: Šime Mikas.
Sam rezultat ne pokazuje stvarno stanje na terenu, iako su gosti zasluženo pobijedili. Domaći nogometaši pogodili su pet puta okvir gostujućeg gola, niz stopostotnih prilika ili je golman obranio ili su zapucali preko gola. Jergović je udarcem s 18 metara u lijeve gornje rašlje doveo Novu Zoru u vodstvo. Na 2:0 za goste povisio je Nitraj udarcem po sredini gola u 64. minuti. Nakon solo prodora u 72. minuti Nitraj je povisio na 3:0 za Novu Zoru. Smanjio je Badžoka u 78. minuti za 1:3. Konačni rezultat 1:4 glavom je postigao Lovre Mikas u 83. minuti.
Poredak: Škabrnja 22, Zemunik 20, Pakoštane 19, Gorica i Nova zora 16, Zlatna luka 14, Bibinje i Podgradina 13, Arbanasi i Paklenica 12, Croatia 11, NOŠK 10, Vrčevo i Debeljak 8, Dalmatinac 6, Velebit 4.
Parovi sljedećeg kola, ponedjeljak 2. studenog u 14: Bibinje – Velebit, Arbanasi – Zlatna luka, Dalmatinac – Paklenica, Škabrnja – Pakoštane, Nova zora – Podgradina, Croatia – NOŠK, Gorica – Zemunik, Vrčevo – Debeljak.