Danil Domdjoni ispao u 1. kolu

28.06.2013. 22:00

Danil Domdjoni izgubio je u prvom nastupu na Mediteranskim igrama u Mersinu i tako nije uspio obraniti broncu koji je prije  četiri godine osvojio u Pescari. U kategoriji do 60 kg Tunižanin Nader  Azzouzi poveo je protiv Domdjonija 3:0, naš je natjecatelj najprije izjednačio, ubrzo i poveo 4:3, ali u završnih 10 sekundi Tunižanin je ostvario tri boda i ukupnim rezultatom 6:4 pobijedio. S obzirom da ni Azzouzi u konačnici nije ušao u finale, Domdjoni nije dobio prigodu u repasažu boriti se za broncu.
Biogradski karatist bio je posljednji sportaš  iz Zadarske županije koji je nastupio na Igrama u Mersinu. Jedriličari  Šime Fantela (klasa 470) u Zadar se vraćaju sa zlatnom medaljom dok  su Enia Ninčević i Romana Župan u istoj kategoriji osvojile srebro. Josip Bepo Filipi, jedini hrvatski boksač u Mersinu, natjecanje u kategoriji  do 91 kg završio je na drugom mjestu.