Prijateljska nogometna utakmica

29.01.2012. 23:00

ZLATNA LUKA 4
PODGRADINA 1
SUKOŠAN – Igralište Dešenj. Gledatelja: 70. Sudac: Frane Torbarina Dika (Debeljak). Strijelci: 1:0 Kero (13′), 1;1 Š. Kalac (62′), 2:1 J. Pavić (65′), 3:1 L. Pavić (73′), 4:1 Smolić (81′)
ZLATNA LUKA: Dijan, I. Sudinja, B. Brkić, Nadinić, Marić, Gobin, J. Sudinja, H. Oljica, Kero, Skroče, Njitraj. Još su igrali: Daki Smolić, I. Oljica, J. Pavić, L. Pavić, B. Pavić, Grginović, M. Novaković. Trener: Luzarko Novaković.
PODGRADINA: Demo, Nekić, J. Batur, Zdunić, Ćurćija, Bucić, Miočić, Šalina, Kalac, Crnjak, Čirjak. Još su igrali: L. Budan, F. Budan, M. Nekić, Ma. Nekić, Baričević, Pavičić, Mrkić. Trener: Marko Nekić.
U prvoj pripremnoj utakmici pred nastavak prvenstva u 4. HNL – Jug, podskupina A, sukošanski trener Luzarko Novaković nije mogao računati na Matu Bugariju (na probi u Njemačkoj), Stipu Pavina (otišao u Novu zoru iz Sv. Filip i Jakova), pridošlicu iz biogradskog Primorca Antu Čerkeza te na Tona i Dragana Gašparovića, Davora Brkića, Roka Dešpoju, Darka Smolića i Kasijana Pašića. Gostujući trenerski dvojac Marko Nekić i Adnan Ocelli nije mogao računati na Juricu Stanića (otišao u Dragovoljac iz Poličnika), te na Ivana Rodića, Tona i Franu Katalinića.
Poveli su Sukošanci u 13. minuti preko korpulentnog Bibinjca Ante Kera koji je desetak minuta potom napustio teren zbog ozljede gležnja. U drugom poluvremenu nakon izjednačujućeg zgoditka vižljastog Šime Kalca dominaciju na terenu su u potpunosti preuzeli fizički pripremljeniji domaćini koju su noćne treninge pod reflektorima započeli još 9. siječnja.