nk zadar

Petak, Studeni 3, 2017 20:34

Ministarstvo financija na svojim je službenim stranicama objavilo najnovije podatke o poreznim dugovanjima građana, obrta i tvrtki. Takozvana "Linićeva lista srama", koja je prvi put objavljena u srpnju 2012. godine, do prošle se godine ažurirala četiri puta godišnje, a sada nakon pune godine dana. No ni nakon proteka 12 mjeseci, stvari se nisu puno promijenile među prvih deset rangiranih u tri kategorije - pravne, fizičke osobe i obrti.

Subota, Listopad 28, 2017 20:41

ZAGORA 1

ZADAR 1

UNEŠIĆ - Igralište Borovišće. Gledatelja: 300. Sudac: Damir Mladin (Omiš). Pomoćnici: Mario Soldić (Hrvace) i Matko Palada (Trogir). Strijelci: 1:0 Ćaleta (37'), 1:1 Jurić (84'). Žuti kartoni: Pranić, Anić, Jerbić, J. Jurjević (Zadar). Crveni: -

Subota, Listopad 28, 2017 11:57

Zadar danas s početkom u 14.30 sati u 10. kolu Treće HNL  jug gostuje u Unešiću kod ondašnje Zagore. Momčad sa Stanova prošle  je subote na svom travnjaku nakon dva uzastopna poraza u prvenstvu  odigrala vrlo dobru utakmicu protiv Uranije i uvjerljivo slavila rezultatom 5:2. S druge strane Zagora se nije proslavila u prošlom kolu. Unatoč  žestokom otporu poraženi su na gostovanju kod Imotskog 3:2 i trenutačno sa sedam osvojenih bodova zauzimaju 12. mjesto na prvenstvenoj  ljestvici.

Srijeda, Listopad 25, 2017 21:17

Na konferenciji za novinare nakon dvoboja Zadra i Osijeka koja je u potpunosti pripala gostima iz Gradskog vrta, utakmicu su komentirali treneri, Leo Burčul i Zoran Zekić. S obzirom na prolazak u četvrtfinale Kupa puno boljeg raspoloženja je bio gostujući trener koji je prvi dobio riječ na ovoj "presici", što je uostalom i navika na Stanovima.

Srijeda, Listopad 25, 2017 21:11

U osmini finala Hrvatskog nogometnog kupa Zadar je na Stanovima doživio uvjerljivi poraz od četvrtoplasirane momčadi Prve HNL Osijeka rezultatom 0:4. Momčad sa Stanova još je donekle parirala Osječanima u prvom poluvremenu koje je završilo minimalnim vodstvom momčadi iz Gradskog vrta. Zadar je u tom periodu propustio realizirati najstrožu kaznu, Županov udarac s kreča obranio je gostujući vratar Antolović.

Utorak, Listopad 24, 2017 21:42

Na Stanovima je u utorak održana konferencija za novinare Nogometnog kluba Zadar povodom današnje utakmice 1/8 finala Hrvatskog nogometnog kupa. Kao što je poznato Zadar će ugostiti četvrtoplasiranu momčad Prve HNL Osijek koja je u Zadar stigla nakon prvenstvene pobjede na Rujevici ostvarene protiv Rijeke. Bez obzira što je momčad sa Stanova trenutačno trećeligaš, ovaj dvoboj pobuđuje veliku pažnju nogometnih zaljubljenika u Zadru.

Subota, Listopad 21, 2017 20:59

Zadar je u devetom kolu Treće HNL jug na svojim Stanovima doslovno razmontirao dotad trećeplasiranu momčad Uranije. Konačni rezultat od 5:2 na kraju je mogao biti još uvjerljiviji u korist Zadrana, ali ni ovako nema nimalo razloga za tugu.  Trostruki strijelac za momčad sa Stanova bio je Karlo Torbarina, a po jedan su dodali Dragan Župan i Josip Gagula. Za momčad iz Baške Vode pogađali su Marin Božić i Mario Pejković.

Nedjelja, Listopad 15, 2017 20:34

U 8. kolu Treće HNL jug Zadar je u Opuzenu poražen od Neretvanca rezultatom 2:0. Momčad sa Stanova tako je nakon Imotskog zabilježila i drugi uzastopni poraz i sve su dalje od gornjeg dijela ljestvice. Koban je za Zadrane bio početak drugog poluvremena, točnije 52. i 57. minuta kada su, najprije Zovko, a nakon njega i Grbešić pogađali gostujuću mrežu.

Srijeda, Listopad 11, 2017 19:31

Zadar u 7. kolu Treće HNL jug nije uspio doći do bodova u Imotskom. Momčad sa Stanova doživjela je još jedan poraz, treći u ovoj sezoni i na taj način prekinula pobjedničku seriju koja je trajala tri kola. Kobno je ovoga puta bilo otvaranje utakmice, ili točnije prvih 20-ak minuta utakmice u kojima su Zadrani primili rani zgoditak. Ostatak utakmice momčad Lea Burčula bila je bolja, stvarala prilike i dominirala terenom.

Subota, Listopad 7, 2017 20:44

IMOTSKI 1

ZADAR 0

IMOTSKI - Igralište Gospin Dolac. Gledatelja: Sudac: Toni Bešker ( Solin) Pomoćnici: Ivan Kalinić (Klis) i Ante Grčić Dicno). Strijelci: 1:0 Tomas (6').Žuti kartoni: Šimurina, Anić (Zadar), Kalajdžić, Mić, Žulj (Imotski). Crveni kartoni: Kalajdžić (drugi žuti) i Jerbić.