ok zadar

Ponedjeljak, Studeni 3, 2014 00:00

Kod 16:18 u trećem setu Zadranima je sigurno prošao kroz glavu scenarij iz prva dva kola u kojima su kod kuće protiv Centurion i Šibenika vodili 2:0, a na kraju su ti mečevi otišli u peti set. Znao je to i Marin Masnić, trener, pa je loš ritam svoje momčadi pokušao razbiti minutom odmora. Ipak, ovaj put sve je bilo gotovo za nešto manje od sat vremena. Zadar je s četiri poena u nizu na servisu Marija Grubišića od 21:21 došao do 25:21 u trećem setu i tako završio posao.

Petak, Listopad 31, 2014 00:00

marin_masnic4
Nedjelja, Listopad 5, 2014 00:00

Za odbojkaše Zadra nova sezona počet će današnjim dvobojem 1. kola Kupa. Momčad s Višnjika bit će domaćin Mladosti Marina Kaštela, a uzvratni dvoboj ova dva sastava na raspored je sljedeći tjedan. Nakon toga 11. listopada počinje Prva A liga koja će se ponovno igrati u dvije skupine. Zadrani će treću godinu zaredom biti u donjem domu, u Skupini II.

Ponedjeljak, Listopad 28, 2013 00:00

ok zadar_ok sibenik_11
Nedjelja, Listopad 20, 2013 00:00

U dosadašnje četiri utakmice u Prvoj A ligi Zadar protiv Šibenika ima isto toliko pobjeda

Ponedjeljak, Listopad 14, 2013 00:00

Najteže su ovakve utakmice u kojima unaprijed očekujemo pobjedu - kazao je trener Zadra Marin Masnić

Ponedjeljak, Listopad 7, 2013 00:00

Zadar je nastavio pobjednički niz protiv Opatije. U posljednja četiri dvoboja ova dva sastava u Prvoj A ligi slavili su Zadrani, svaki put bez izgubljenog seta. Opatija je ugostila Zadrane u novoj dvorani za koju Marin Masnić, trener momčadi s Višnjika, kaže da je - vrhunska. No, osim što se divio dvorani Masnić je bio zadovoljan i odrađenim poslom njegovih igrača.

Ponedjeljak, Ožujak 25, 2013 00:00

Ponedjeljak, Ožujak 18, 2013 00:00

Konačan rezultat još i dobro izgleda s obzirom na to kako je Zadar odigrao protiv Zagreba. Istina, gosti su sasvim solidna momčad, točno je i da Zadar ima svojih objektivnih i subjektivnih problema, ali toliko loše izdanje domaćih u možda i odlučujućoj utakmici za plasman u doigravanje za prvaka Hrvatske malo tko je mogao očekivati. Opet, nije prvi put da Zadrani nakon jedne odlične utakmice u sljedećoj pokažu sasvim suprotno izdanje.

Ponedjeljak, Ožujak 11, 2013 00:00