kk zadar

Srijeda, Studeni 1, 2017 15:18

Ako se gleda samo omjer pobjeda i poraza, u Premijer ligi (do prošle sezone A 1) momčad s Višnjika ima 3 – 1, a u ABA ligi 1 – 5. Dva su natjecanja gotovo neusporediva jer je (pretenciozno nazvana) Premijer liga u cjelini nekoliko kopalja ispod ABA lige i nije moguće rabiti istovjetan 'metar' za procjenu onoga što (ni)je do sada napravio Zadar na ta dva kolosijeka.

Nedjelja, Listopad 29, 2017 19:45

ZADAR 99

ŠKRLJEVO 78

(24:24, 27:22, 18:17, 30:15)

ZADAR - Dvorana Krešimira Ćosića. Gledatelja: 500. Suci: Jovović, Mirilović i Reić

ZADAR: Knowles, Bašić 2, Ivanov 16, Kraljević, Jelenković 3, Krajina 10, Bostic 20, Vuković 14, Brzoja 8, Špralja 6, Tomas, Božić 20

ŠKRLJEVO: Nash 6, Jachari, Barnjak 8, Molnar, Boban 7, Hrnjkaš, Konjević 19, Radunić 6, Furlan, Williams 9, Vranković, Stipčić 23

Nedjelja, Listopad 29, 2017 10:35

Danas će četvrtom kolu Premijer lige u Krešinom domu Zadar ugostiti momčad Škrljeva. Nakon prva tri kola, igrači Aramisa Naglića imaju dvije pobjede i jedan poraz.

Petak, Listopad 27, 2017 23:40

Košarkaši Zadra u susretu su 6. kola regionalne ABA lige izgubili na gostovanju u Baru od Mornara sa 70-80 (21-17, 12-18, 17-21, 20-24).

Subota, Listopad 21, 2017 21:03

Ipak je na kraju sve leglo na svoje mjesto. Zadar je dobio 92:71 (16:20, 25:18, 23:15, 28:18) u Zaboku i tako upisao očekivane bodove. Početak je bio sve samo ne jednostavan. Kao da su im još noge i ruke bile ukočene od puta, Zadrani su bili nekako mlitavi, nedovoljno djelotvorni u obrani i u napadu pa je Zabok odmah poveo i do kraja prve četvrtine održao vodstvo.

Subota, Listopad 14, 2017 20:13

Košarkaši Zadra poraženi su od Partizana sa 97:104 u četvrtom kolu ABA lige. U sjajnoj atmosferi dvorane Krešimir Ćosić, Zadrani su kroz cijelu utakmicu bili na korak iza beogradskog sastava. Na kraju su se približili na samo dva koša zaostatka, ali "sjevnula" je nemoguća trica Vanje Marinkovića, sedma na utakmici, i minutu prije kraja ugasila nade za preokret. Samo tri minute ranije Partizan je imao +12 i, činilo se, riješenu utakmicu.

Subota, Listopad 14, 2017 10:46

Dvorana Krešimir Ćosić na Višnjiku će biti puna. Nema dvojbe. Naime, u 4. kolu ABA lige košarkašima Zadra danas u 17 sati dolazi u goste beogradski Partizan, a kada dolazi Partizan, atmosfera je zajamčena.

Petak, Listopad 13, 2017 20:43

Svjetla dvorane Krešimir Ćosić na Višnjiku su se ugasila, a baklje zasvijetlile. Nije bila utakmice. Nije bilo policije, odnosno bila je izvan dvorane i pratila košarkaše Partizana koji su čekali u autobusu.

Naime, velik broj pripadnika navijačke skupine Tornado, stigao je na kraj treninga zadarskih igrača i uz glasno navijanje dao im podršku za sutrašnju utakmicu.

Četvrtak, Listopad 12, 2017 20:59

Kada nakon prve četvrtine primiš 32 koša od potencijalno najslabije momčadi lige, koja je u zadnje vrijeme doživljavala traumu za traumom, znači da neke stvari i nisu funkcionirale najbolje. No, to se možda i moglo očekivati, jer je Zagreb Zadru "došao" u vrijeme između važne pobjede na gostovanju kod MZT-a u ABA ligi i subotnjeg dvoboja protiv Partizana. Zadar je, naravno, u konačncii glatko slavio, a više-manje svima, kako na tribini, tako i na parketu, u mislima je bio idući dvoboj Zadra.

Četvrtak, Listopad 12, 2017 14:01

Drugo kolo Premijer lige otvorit će večeras (19 sati) Zadar i Zagreb. Momčad Aramisa Naglića nakon dva poraza od Cedevite te od Budućnosti u ponedjeljak je u ABA ligi slavila u Skoplju kod MZT-a. Povratak na nacionalnu scenu donosi dvoboj s momčadi iz Trnskog koja je ove sezone postala pravi "dječji vrtić". Klub su napustili praktično svih nositelji igre iz prošlih sezona kada je momčad vodio Danijel Jusup.