Andrija Dešpoja

Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Srijeda, Studeni 11, 2020 11:12

Nešto manje od dvije godine trebalo je čekati da se na jednom mjestu ponovno okupe navijači i članovi Nadzornog odbora KK Zadar. Na tzv.

Utorak, Studeni 10, 2020 09:43

Na Višnjiku su nakon što je cijeli posao bio zgotovljen još prošli četvrtak konačno i službeno obznanili potpis novog američkog pojačanja, čak šestog u posljednja tri mjeseca koje dolazi s one strane Atlantika. To novo ime u redovima Zadra je 25-godišnji bek-šuter Kodi Andrew Justice koji je prošlu sezonu odigrao u talijanskom prvoligašu Pallacanestro Trieste, gdje je bilježio u prosjeku 9.3 poena, 2.4 skokova, uz 34% šut za tri poena.

Utorak, Studeni 10, 2020 09:39

Košarkaši Sonik Puntamike upisali su četvrti poraz ove sezone u HT Premijer ligi. U nedjelju ih je u Jazinama svladala Gorica sa 90:69 što je bio i očekivani epilog utakmice u kojoj je momčad Josipa Sesara bila evidentan favorit.

Ponedjeljak, Studeni 9, 2020 11:39

Nadati se uspjehu na jednom od najtežih gostovanja u regionalnoj ligi košarkašima Zadra činilo se realnim čak 28 minuta, no u preostalih 12 potvrdila se njihova stara boljka i ne toliko uvjerljivi Partizan je iskusno priveo utakmicu kraju.

Nedjelja, Studeni 8, 2020 11:59

Gostovanje u Beogradu kod Partizana nije kako se i očekivalo bila regionalna stanica na kojoj su trebali omastiti brk košarkaši Zadra. Poraz su upisali Mršićevi igrači i to peti ove sezone iz šest utakmica, ali dojam je sigurno bio najbolji dosad jer je Zadar igrao dobru košarku tri četvrtine utakmice, a onda ušao u mlin Partizana koji je na kraju prelomio rezultat i stigao do treće pobjede.

Subota, Studeni 7, 2020 12:21

Malo domaće prvenstvo, malo regionalne obveze. Takav ritam već preko mjesec dana drže košarkaši Zadra koji u jednom natjecanju vedre, a oblače u mnogo važnijoj i zahtjevnijoj ABA ligi. Stoga je nakon vedrijeg epiloga na gostovanju kod Furnira u četvrtak koji je doduše tek slomljen u drugom poluvremenu pred igračima Veljka Mršića jedna od mnogih nemogućih misija koje ih očekuju ove sezone u regionalnom natjecanju.

Četvrtak, Studeni 5, 2020 10:06

Abaligašku glavobolju momčad s Višnjika pokušat će večeras u 19 sati riješiti s aspirinom zvanim Furnir. U športskoj dvorani Dubrava očekuje igrače Veljka Mršića osmi ovosezonski protivnik u HT Premijer ligi koji spada u njen donji dom i preko kojeg se naravno planira zaliječiti goleme regionalne frustracije.

Utorak, Studeni 3, 2020 13:36

Gostoljubivost košarkaša Zadra ove sezone uistinu je podignuta na zavidnu razinu. Takvo je vrijeme izgleda došlo da je Krešina dvorana postala mjesto gdje Zadar tek odigra svoje domaće utakmice, a barem što se tiče regionalne lige gosti uredno odnose bodove. Tako je i treći ovosezonski gost, Split, uzeo ono što su prije njega uzeli Mornar i Krka. I to potpuno zasluženo.

Ponedjeljak, Studeni 2, 2020 10:18

Zadar je ponovno napravio krivi korak u regionalnoj ligi porazom od Splita u Krešinom domu. Nije momčad Veljka Mršića bila na visini zadatka i može se kazati potpuno zasluženo ostala bez velika dva boda jer se Split postavio i odigrao baš onako kako se jedna momčad mora ponašati u gostima.

Subota, Listopad 31, 2020 10:10

Trebalo je gostovanje Hermes Analitice poslužiti košarkašima Zadra kao svojevrsno zagrijavanje za sutrašnji dalmatinski derbi u koji su htjeli ući s minimalnim utroškom energije, a na kraju je ispalo mučenje koje je trajalo predugih 25 minuta, sve dok gosti inače jako sužene rotacije nisu ostali bez gasa.