Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).

Zadarski sportaši i sportašice, kao i sportski novinari još su jednom pokazali koliko je veliko njihovo srce, Šestu godinu zaredom zadarska sekcija Hrvatskog zbora sportskih novinara inicirala je veliku humanitarnu akciju darivanja za Socijalnu samoposlugu Zadar.

Petak, Prosinac 18, 2020 10:07

Napustio nas je dobar čovjek, nogometni zanesenjak koji je veliki dio svog sportskog opusa posvetio najvažnijom sporednoj stvari na svijetu. Miodrag Miško Paunović bio je odličan igrač, tako o njemu svjedoče oni koji su ga gledali na zelenom travnjaku dok je u dresu svog Zadra, ali i OFK Beograda i Napretka, punio suparnike mreže. I nema potrebe sumnjati u to.

Ponedjeljak, Prosinac 14, 2020 10:35

Hrvatska je za suparnike u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo koje će se 2022. godine igrati u Kataru dobila Slovačku, Rusiju, Sloveniju, Cipar i Maltu. Na prvi pogled rekli bi da skupina i nije preteška, ali kada se malo dublje analizira dolazimo do zaključka da »vatrene« ne očekuje nimalo lagan zadatak na putu prema najačoj nogometnoj smotri na svijetu. Uz to raspored odigravanja utakmica poprilično je gust s obzirom da će se cijele kvalifikacije odigrati tijekom sljedeće godine.

Subota, Studeni 28, 2020 11:09

Kolo prije predviđenog kraja jesenskog dijela sezone prekinuto je natjecanje u Trećoj HNL jug zbog pogoršanja stanja u vezi s pandemijoj koronavirusa u Lijepoj našoj. Vlada Republike Hrvatske objavila je obustavu sportskih natjecanja i treninga, osim za sportašice i sportaše prve, druge i treće kategorije u pojedinačnim sportovima, te seniorskih ekipa i momčadi koje nastupaju u najvišem stupnju natjecanja. Te nove mjere Vlade stupaju na snagu danas i trebale bi biti na snazi do 21. prosinca.

Četvrtak, Studeni 26, 2020 09:47

Po svemu sudeći kraj Nogometnog kluba Zadar s.d.d. sve je bliži. Trgovački sud u Zadru pokrenuo je u utorak na zahtjev FINA-e stečajni postupak nad NK Zadrom s.d.d. Točnije, riječ je o postupku utvrđivanja pretpostavki za otvaranje stečajnog postupka. I to na dan Grada Zadra i blagdan Sv. Krševana, onog koji je taj isti, nekada prvoligaš, imao u svome grbu. Malo je onih koji u tome neće vidjeti neku simboliku, nažalost, ne baš pohvalnu i lijepu.

Nedjelja, Studeni 22, 2020 12:34

U 16. kolu Treće HNL Primorac (B) danas s početkom u 13.30 sati gostuje u Opuzenu kod ondašnjeg Neretvanca. Momčad iz Biograda na Moru u prošlom je kolu na svom travnjaku nakon dvije uzastopne pobjede, kod kuće remizirala s Uranijom odigravši 0:0. I to ih je dovelo do 7. mjesta na trećeligaškoj ljestvici, a za sada su na svoj konto pospremili 20 bodova. Ovoga vikenda očekuje ih još teži posao, moraju put Opuzena gdje ih očekuje trenutačno četvrtoplasirana momčad Lige.

Nedjelja, Studeni 22, 2020 12:31

Hrvatski vitez Posedarje u 16. kolu Treće HNL jug gostuje u Baškoj Vodi gdje će se s početkom u 13.30 sati sučeliti Uraniji. Momčad iz Posedarja u prošlom je kolu na svom travnjaku uspjela osvojiti tri boda protiv dubrovačkog GOŠK-a pobijedivši ih 2:1. Tom pobjedom momčad Kristijan Tute malo se odmakla od najugroženijih s dna i sada na 12. mjestu imaju 17 bodova.

Srijeda, Studeni 18, 2020 10:27

U posljednjoj utakmici Skupine 3 Lige nacija Hrvatska je sinoć na Poljudu poražena od Portugala rezultatom 2:3 i na taj način uspjela ostati u elitnoj skupini s obzirom da je Francuska na svom travnjaku svladala Švedsku rezultatom 4:2. Bila je to luda utakmica u kojoj je Hrvatska odigrala puno bolje nego što je to bio slučaj u prethodnim dvobojima, ali je imala i dosta nesreće tijekom ovih 90 minuta. Hrvatsku je u vodstvo doveo Mateo Kovačić u 29.

Nedjelja, Studeni 15, 2020 11:08

U 15. kolu Treće HNL jug Primorac (B) je na svom igralištu Kazimir i Silvestar odigrao 0:0 s momčadi iz Baške Vode, Uranijom. Biograjci su većim dijelom utakmice diktirali tempo i bili bolji suparnik, ali loptu nikako nisu uspjeli ugurati u mrežu vrlo dobrog vratara gostiju Šarića-Hodžića. Najveću priliku za to imali su u 5. minuti kada je udarac Stefana Lazarevskog s kreča obranio gostujući vratar.

Nedjelja, Studeni 15, 2020 10:58

U 15. kolu Treće HNL jug Hrvatski vitez Posedarje na svom je travnjaku svladalo dubrovački GOŠK rezultatom 2:1. Nakon što su u prvom poluvremenu mreže mirovale, u nastavku gosti dolaze do prednosti u 55. minuti kada se Baldo Cicijelj upisao u strijelce. Međutim, domaćin dolazi do izjednačenja za samo dvije minute kada je Roko Jurić preciznim udarcem matirao Kristića. Pobjednički zgoditak za Posedarce zabija Bruno Crnjak eurogolom s 35 metara u 76. minuti susreta.