Drago Bajković

Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Srijeda, Studeni 11, 2020 10:55

Hrvatska futsal reprezentacija nije se niti nakon dvadeset godina uspjela plasirati na Svjetsko prvenstvo koje će se 2021. u rujnu igrati u Litvi. Nakon 2:2 odigranih u Zadru i dvoboj u Brnu završio je identičnim rezultatom, barem onaj regularni dio. Hrvatska je u dva navrata bila u vodstvu, ali Češka se oba puta vrlo brzo vraćala u utakmicu. Novak je »kockaste« doveo u vodstvo u 4. minuti, a Holy u 7. stvari vratio na početak. Matošević ponovno Hrvatsku dovodi u vodstvo u 17.

Ponedjeljak, Studeni 9, 2020 11:35

Moglo je bolje i to puno bolje. Ali, budimo iskreni, moglo je završiti i puno gore za »kockaste«. Hrvatska futsal reprezentacija u subotu navečer u dvorani Krešimira Ćosića u prvoj od dvije kvalifikacijske utakmice sa Češkom za odlazak na Svjetsko prvenstvo u Litvi odigrala je 2:2. Iako je primarni cilj u ovome dvoboju bila pobjeda, ne treba ovaj remi gledati kao neuspjeh jer ipak će se sve rješavati u drugoj utakmici koja je na rasporedu u utorak 10. studenoga s početkom u 18.10 sati.

Nedjelja, Studeni 8, 2020 11:26

U 14. kolu Treće HNL jug Hrvatski vitez Posedarje doživio je težak poraz u Klisu od ondašnjeg Uskoka. Domaćin je na kraju slavio uvjerljivo rezultatom 5:0. Seriju pogodaka domaćina otvorio je Zvonimir Teklić u 6. minuti, a nastavio je Josip Cikojević u 23. U 33. minuti precizan je Tonći Radovniković, a na 4:0 povisuje četiri minute kasnije Ivan Klić-Kuko. Točku na "i" uvjerljivog slavlja Klišana stavlja Dario Vukasović u 69. minuti utakmice.

Nedjelja, Studeni 8, 2020 11:22

U 14. kolu Treće HNL jug Primorac (B) je na igralištu Lapad u Dubrovniku slavio protiv domaćeg GOŠK-a rezultatom 1:3. Momčad iz Biograda na Moru već je u prvom poluvremenu riješila sve dileme oko pobjednika, na semaforu je nakon 45 minuta svijetlio rezultat 0:3. Najprije je Kevin Mondziaou doveo Biograjce u vodstvo u 25. minuti, da bi u 33. autogolom Tonija Žile ta prednost bila udvostručena. Na isteku prvog poluvremena, u 44.

Subota, Studeni 7, 2020 14:06

Danas će s početkom u 19 sati futsal reprezentacja Hrvatske u dvorani Krešimira Ćosića na Višnjik odigrati prvu od dvije kvalifikacijske utakmice za odlazak na Svjetsko prvenstvo sa Češkom. Uzvrat se igra u češkom Brnu tri dana kasnije, točnije 10. studenoga. Izabranici izbornika Mate Stankovića već se tjedan dana nalaze u Zadru gdje se pripremaju za ovaj dvoboj koji bi trebao biti prvi korak prema najećoj svjetskoj smotri koja se sljedeće godine u rujnu održava u Litvi.

Subota, Studeni 7, 2020 11:29

U 14. kolu Treće HNL jug Hrvatski vitez Posedarje s početkom u 14 sati gostuje u Klisu kod ondašnjeg Uskoka. Momčad Kristijana Tute u prošlome kolu je na svom travnjaku bila uspješnija od Zmaja iz Blata na Korčuli svladavši ga rezultatom 2:0. To je automatski donijelo nešto bolju atmosferu u redove momčadi iz Posedarja koja se unatoč tom trobodu nije pomakla iz opasne zone. Trenutačno su na 15. mjestu s 14 osvojenih bodova i »pod mus« im je potreban jedan dobar rezultat s gostovanja.

Srijeda, Studeni 4, 2020 11:12

Futsal reprezentacija Hrvatske na Višnjiku, točnije u dvorani Krešimira Ćosića, priprema se za prvi od dva kvalifikacijska dvoboja sa Češkom za plasman na Svjetsko prvenstvo koji se u rujnu sljedeće godine igra u Litvi. Izabranici Mate Stankovića od nedjelje se nalaze u Zadru i na Višnjiku se pripremaju za utakmice sa Češkom. Jučer su odradili dva treninga, jedan jutarnji i jedan poslijepodnevni, tako će biti sve do subote 7. studenog u 19 sati kada će se sučeliti Česima.

Utorak, Studeni 3, 2020 15:39

Hrvatska futsal reprezentacija okupila se u Zadru u nedjelju navečer kako je bilo i predviđeno. Kao što je poznato Hrvatsku očekuju dvije utakmica protiv Češke u okviru doigravanja za nastup na Svjetskom prvenstvu. Prvi dvoboj na rasporedu je 7. studenoga u dvorani Krešimira Ćosića na Višnjiku od 19 sati Uzvratni susret igra se10. studenoga u Brnu.

Utorak, Studeni 3, 2020 15:35

U Zagrebu je održano treće Otvoreno para taekwondo Prvenstvo Hrvatske. Nastupilo je 66 natjecatelja s 86 prijava u tehničkim i borbenim disciplinama iz devet zemalja. Na prvenstvu su sudjelovali natjecatelji iz 23 kluba. Natjecanje je održano kombinirano online i dvoransko, te se odvijalo uz strogo pridržavanje epidemioloških mjera. Taekwondo klub osoba s invaliditetom Donat nastupio je s dva natjecatelja. Jure Milin se natjecao u tehničkom dijelu, a Mateo Škara u borbenoj disciplini.

Nedjelja, Studeni 1, 2020 11:42

Od prve minute obje momčadi krenule su vrlo žestoko u borbu za bodove. Prvi prijete domaćini i to već u 2. minuti. Jurišić je ubacio loptu u peterac gostiju, ali Vodopija, nažalost po domaćine, malo kasni te ova prigoda odlazi u nepovrat. U 11. minuti gosti su odigrali brzu kontru, a Božinovićev udarac umalo je neprecizan. Domaćin je u prvom dijelu imao inicijativu i vidjelo se da razmišljaju jedino o pobjedi. Međutim, nedostajao je posljednji pas koji bi imao izravan utjecaj na rezultat.