Drago Bajković

Ponedjeljak, Listopad 21, 2019 09:55

U 9. kolu Treće HNL jug biogradski Primorac je ostvario još jednu gostujuću pobjedu. Nakon Vodica koje su svladali na prošlom dvoboju igranom na strani, ovoga puta slavodobitno su se prošetali i kroz Metković. Biograjci su na kraju slavili 1:3, a zgoditke su zabijali, dvaput Vedran Smokrović i jednom Ante Kušeta. Za domaćine je počasni pogodak zabio Mirko Marić. Gosti iz kraljevskog grada dominirali su tijekom cijelog susreta i na kraju posve zasluženo osvojili tri boda.

Petak, Listopad 18, 2019 21:16

Na današnjoj konferenciji za novinare Nogometni klub Zadar predstavio je novo pojačanje, povratnika na Stanove Luku Begonju. Prije nekoliko dana Begonja se priključio treninzima NK Zadra i tada smo u Zadarskom listu objavili da je dogovor između njega i kluba vrlo izvjestan. Ono što smo najavili se obistinilo i Luka je danas u prostorijama Kluba govorio o tome što je presudilo o u njegovom povratku na Stanove. Podsjetimo Begonja je kao iznimno nadaren vezni igrač 2014.

Četvrtak, Listopad 17, 2019 10:04

Obje momčadi iz Zadarske županije koje se natječu u Trećoj HNL jug u 8. kolu osvojile su po bod. Biograjci su na svom travnjaku Kazimir I Silvestar odigrali 1:1 s liderom prvenstva Junakom, dok je identičan rezultat bio i u Klisu gdje je Zadar gostovao kod Uskoka. Momčad iz Biograda na Moru provela je zgoditkom Luke Vodopije u 12. minuti susreta, ali su Sinjani izjednačili preko Lea Andrića u 75.

Nedjelja, Listopad 13, 2019 12:10

U 8. kolu Treće HNL jug Zadar se s gostovanja u Klisu vratio s jednim osvojenim bodom. A bila je momčad sa Stanova vrlo blizu osvajanju i sva tri boda s obzirom da je vodila od 36. minute kada je Josip Sušić doveo Zadrane u vodstvo. Sušić se najbolje snašao na drugoj vratnici i loptu poslao iza nemoćnog Odže. Međutim, da to ne bude tako pobrinuo se Marin Vučemilović Grgić u 81. minuti koji je bio precizan s kreča nakon što je sudac Krešić pokazao na bijelu točku.

Nedjelja, Listopad 13, 2019 12:06

U 8. kolu Treće HNL jug Primorac (B) i lider Junak u Biogradu na Moru odigrali su bez pobjednika 1:1. Biograjce je vrlo rano, već u 12. minuti u vodstvo doveo Luka Vodopija. Na rubu gostujućeg šesnaesterca primio je loptu, okrenuo se i neobranjivo pogodio. Sinjani su izjednačili u nastavku utakmice, točnije u 75. minuti kada je za konačnih 1:1 poentirao Leo Andrić. Nakon jedne dubinske lopte Andrić se najbolje snašao i poslao loptu u mrežu domaćina.

Subota, Listopad 12, 2019 13:54

U 8. kolu Treće HNL jug Zadar očekuje gostovanje u Klisu kod ondašnjeg Uskoka. Nakon prošlotjedne pobjede nad Jadranom LP na Stanovima, izabranici Marka Pinčića pozitivnu seriju koja traje pet kola žele nastaviti i u današnjem dvoboju. Klišani nisu najbolje ušli u ovu sezonu i sigurno će na svom travnjaku učiniti sve ne bi li se dokopali tri boda.

Subota, Listopad 12, 2019 11:21

Pred nogometašima biogradskog Primorca zahtjevan je ispit. Na svom će igralištu Kazimir i Silvestar u Biogradu na Moru danas dočekati trenutačnog lidera prvenstva, sinjskog Junaka. Raspoloženje u momčadi iz kraljevskog grada nakon prošlotjedne pobjede u gostima kod Vodica na visokom je stupnju. Očito je dolazak novog trenera, ali iskusnog trenerskog lisca, Stanka Mršića dobro djelovao na momčad koja je to i pokazala kod novog trećeligaša.

Petak, Listopad 11, 2019 10:26

Jučer je na Stanovima održana redovna Skupština Nogometnog kluba Zadar za 2018. godinu. Skupštinom je predsjedao njezin predsjednik Josip Bepo Bajlo, a ukupno je na dnevnom redu bilo desetak točaka. Ali, očito je sve išlo kao podmazano s obzirom na to da je sjednica skupština ukupno trajala oko dvadeset minuta. Sve se u većini slučajeva svodilo na prijedlog njegovo jednoglasno prihvaćanje. Ono što valja izdvojiti su dvije točke. Jedna je bila prihvaćanje, tj.

Srijeda, Listopad 9, 2019 10:29

Sedmo kolo Treće HNL jug i Zadar i Primorac (B) pamtit će po dobrome. I jedna i druga momčad osvojile su trobod i pospremile ga na svoja konta. Zadar je na Stanovima bio uspješniji od Jadrana LP svladavši ga rezultatom 2:0, dok je Primorac s uspjehom preskočio gostovanje u Vodicama pobijedivši domaćine rezultatom 2:4. Biograjci su se na taj način predvođeni novim trenerom Stankom Mršićem u potpunosti iskupili za poraz od Uranije koji su kolo prije doživjeli na svom travnjaku.

Utorak, Listopad 8, 2019 14:28

Momčad biogradskog Primorca u potpunosti se iskupila za prošlotjedni domaći poraz od Uranije. U 7. kolu Treće HNL jug na gostovanju kod Vodica slavili su uvjerljivo rezultatom 2:4. Iako su Vodičani poveli zgoditkom Jeffersona u 7. minuti, do poluvremena su Biograjci golovima Vedrana Smokrovića i Stefana Lazarevskog preokrenuli rezultat u svoju korist. S dva pogotka u nastavku koje su zabili Roko Jurić i Luka Vodopija, Primorac je stigao do zaslužena tri boda.