Drago Bajković

Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Subota, Travanj 3, 2021 09:44

U 21. kolu Treće HNL jug momčad Hrvatskog viteza Posedarje mora put Ivanbegovine gdje ih očekuje dvoboj s ondašnjim Kamenom. Iza Posedaraca je nezgodan domaći poraz od Splita, ali prije toga su ostvarili odličan niz od dvije uzastopne pobjede nad Hrvacama i OSK-om od kojih je ova potonja ostvarena na gostujućem travnjaku. Momčad Kristijana Tute na teško gostovanje kod Kamena ne putuje sigurno s izvješenom bijelom zastavom unatoč tome što je riječ o jednom od vrućih trećeligaških travnjaka.

Četvrtak, Travanj 1, 2021 09:44

Jesenske lige rekreativaca Zadarske županije unatoč brojnim problemima uzrokovanih pandemijom koronavirusa došla je do svog kraja. Kao što je poznato iz znanih razloga privremeno je prekinuta 9. prosinca 2020. Ovogodišnja pobjednica ženske lige je Antonija Goja, a u muškoj ligi pobjednik je Mateo Troskot. Oboje su obranili prošlogodišnji naslov i potvrdili da su trenutačno najbolji rekreativci u Zadarskoj županiji. U završnici muške lige bilo je dvanaest igrača a kod žena osam igračica.

Četvrtak, Travanj 1, 2021 09:36

Mlada hrvatska reprezentacija do 21 godine prvi put u povijesti plasirala se u četvrtifinale Europskog prvenstva unatoč tome što je u dvoboju posljednjeg kola skupine D poražena od Engleske. Hrvatska je u konačnici poražena rezultatom 1:2, ali taj gubitak bodova nije »kockaste« skupo koštao. Pogodak odluke koji je Hrvatsku prvi put odveo u drugi krug nakon tri neuspjela pokušaja postigao je Domagoj Bradarić u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Srijeda, Ožujak 31, 2021 09:18

U 3. kolu skupine H kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo igranom na riječkoj Rujevici Hrvatska je uz puno više muke nego što se očekivalo pobijedila Maltu rezultatom 3:0. Prvi pogodak postigao je Ivan Perišić u 64. minuti dvoboja nakon što je desetak minuta ranije na travnjaku zamijenio Budimira. Na 2:0 povisio je kapetan Luka Modrić iz jedanaesterca zbog igranja gostiju rukom u svom šesnaestercu. Točku na »i«stavio je Josip Brekalo u 89. minuti na proigravanje Ivana Perišića.

Nedjelja, Ožujak 28, 2021 09:38

U 20. kolu Treće Hrvatske nogometne lige Hrvatski vitez Posedarje na svom je travnjaku poražen od Splita rezultatom 0:3. Posedarci nisu uspjeli pobjedom protiv momčadi iz Parka mladeži okruniti gostujuću pobjedu nad OSK-om u utakmici igranoj u srijedu. Split je na igralištu Gordan Demo u Posedarju slavio golovima Luke Kapetanovića u 15. minuti susreta, Ivan Tomičić zabio je u 65. minuti, a točku na »i« ovog dvoboja stavio je u 86. minutis kreča Ivan Rodić.

Subota, Ožujak 27, 2021 09:05

Momčad Primorca (B) na svom će igralištu Kazimir i Silvestar u sklopu 20. kola Treće HNL jug dočekati Kamen. I to pod ravnanjem novog trenera Krešimira Sunare koji je od jučer preuzeo vođenje momčadi iz kraljevskog grada. Biograjci nisu na najbolji mogući način otvorili proljetni dio sezone. U tri odigrana kola od kojih su dva odradili na svom travnjaku osvojili su sam dva boda.

Petak, Ožujak 26, 2021 09:25

Hrvatska nogometna reprezentacija poražena je na startu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2022. godine od Slovenije u Ljubljani rezultatom 1:0. Izbornik hrvatske nogometne reprezentacije Zlatko Dalić nije imao razloga za zadovoljstvo nakon što su svjetski doprvaci doživjeli ovaj poraz u dvoboju u kojem nisu bili na visini zadatka.

Ponedjeljak, Ožujak 15, 2021 14:02

U 17. kolu Treće HNL jug biogradski Primorac je na svom travnjaku Kazimir i Silvestar poražen od Hrvaca rezultatom 0:2. Biograjci nisu uspjeli proljetni dio sezone otvoriti pobjedom iako je riječ o nadoknadi posljednjeg kola jesenskog dijela koji je odgođen zbog pandemije koronavirusa. Već u 2. minuti gosti iz Hrvaca na sretan i spretan način došli su do vodstva kada se nakon jednog udarca Andrića od kapetana Ješe lopta odbila u mrežu Primorca. Na nesreću domaće momčadi gosti su u 12.

Ponedjeljak, Ožujak 15, 2021 13:59

Hrvatski vitez Posedarje proljetni dio sezone otvorio je remijem s Neretvancem. Momčad Kristijana Tute odigrala je 2:2 protiv Opuzenaca koji su dvaput vodili, ali se domaćin nije predavao i na kraju je bio nagrađen osvojenim bodom. Gosti su u vodstvo došli pogotkom Bubala u 17. minuti, a s tim vodstvom otišli su i na odmor. Izjednačio je Karlo Torbarina u 70. minuti da bi tri minute kasnije Popić ponovno doveo Opuzence u vodstvo. U 89.

Nedjelja, Ožujak 14, 2021 10:43

Trećeligaška karavana ponovno je u pogonu. Nakon što je Stožer Civilne zaštite donio odluku da se dopuštaju utakmice na otvorenom za niži rang sportskih natjecanja, trećeligaši s juga od subote su krenuli s odigravanjem 17. kola koje se trebalo igrati još prošle jeseni. Naravno, u žiži pozornosti javnosti s prostora Zadarske županije su Hrvatski vitez Posedarje i Primorac Biograd.