Ponedjeljak, Lipanj 18, 2012 00:00

Ponedjeljak, Ožujak 19, 2012 00:00

nk zadar_nk rijeka_1

Subota, Ožujak 17, 2012 00:00

Vjerujem da možemo pobijediti Zadrane i da ta utakmica može predstavljati dobru uvertiru za Hajduk. Nadam se da ćemo iz ove tri utakmice izvući minimalno sedam bodova - kaže 22-godišnji branič Sušac

Petak, Veljača 24, 2012 00:00

Subota, Rujan 10, 2011 00:00

Dobro radimo, iz kola u kolo se dižemo, imamo dosta samopouzdanja. Vjerujem da ćemo se vratiti sretni i zadovoljni iz Zadra - kaže desna ruka trenera Alena Horvata

Ponedjeljak, Svibanj 23, 2011 00:00

nkrijeka_nkzadar_alen_pamic
Subota, Travanj 24, 2010 00:00

Mislili smo da je Zaprešić bio slučajnost. Nešto što se možemo dogoditi svakome, pa zašto ne onda i Zadru. Za one koji su zaboravili u 11. kolu Zadar je u Zaprešiću izgubio 4:3 nakon što je vodio 2:0 i 3:1. Utakmica koja se dogodi jednom u životu? Možda nekima, ali ne i Zadru. U subotu na Kantridi mogli smo vidjeti nastavak teatra u gostima u kojem družina Dalibora Zebića dariva svoje domaćine "sve u šesnaest". Zaprešić je bio "mila majka" za ono što je Zadar uspio izgubiti na Kantidi.

nkrijeka_nkzadar
Nedjelja, Ožujak 1, 2009 00:00

Riječki vratar Radman najprije je u 80. minuti obranio udarac s "bijele točke" Zadranina Župana, a dvije minute kasnije Ahmad Sharbini postigao pobjedonosni pogodak za "bijele". Riječane u vodstvo doveo Štrok (50'), a rezultat izjednačio Župan (61'-11m)

rukometbalic
Ponedjeljak, Kolovoz 25, 2008 00:00

Opet smo pali u zadnjih deset minuta. Očito je da su pali su oni igrači koji nisu odradili cijele pripreme, koji su imali problema s ozljedama - kaže Balić