Viktor Bogut

Deprecated function: Function create_function() is deprecated u views_php_handler_area->render() (linija 39 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).
Petak, Studeni 13, 2020 09:29

Košarkaši Zadra ostvarili su laganu pobjedu u 10. kolu HT Premijer lige. Kao i prije desetak dana protivnik je bio Splitu. No, za razliku od dvoboja ABA lige, kada su »žuti« iznenadili Zadrane, ovaj puta su igrači Veljka Mršića stigli do glatke pobjede. Već do poluvremena prednost je bila velika, a nekakvu šansu su gostujući košarkaši sebi izborili u završnici treće četvrtine, kada su prepolovili veliku prednost domaćeg sastava.

Ponedjeljak, Studeni 9, 2020 11:25

Nešto korona, a nešto ozljede i Sonik-Puntamika nakon odličnog početka sezone se malo usporila. Povezali su Puntamičani tri poraza za redom, no niti jedan nije tragedija. Nakon što su poraženi od Zaboka i Cibone u gostima, zadarski sastav poražen je i sinoć od vrlo jake Gorice u svojim Jazinama.

Četvrtak, Studeni 5, 2020 10:03

Košarkaši Sonik-Puntamike doživjeli su očekivani poraz u Zagrebu kod Cibone (108:77). S obzirom na izostanak Marina Šarlije, Dina Palčića i Sandra Rašića, a s tek oporavljenim Jakovom Vladovićem, bilo je teško očekivati da Puntamičani protiv Cibone mogu izvući bilo što osim uvjerljivog poraza.

Utorak, Studeni 3, 2020 11:18

Košarkaši Jazine-Arbanasa u Jazinama su dočekali momčad Dinamo Zagreb i doživjeli relativno lagan poraz. Zadarska momčad, koju čine većinom mladi igrači iz Košarkaškog kluba Zadar, izgubili su prve tri četvrtine, a pred ulazak u posljednjih deset minuta imali zaostatak od 14 koševa, koji nisu u posljednjoj dionici više mogli stići, iako su se u nekoliko navrata približili.

Subota, Listopad 31, 2020 10:28

Odličan početak sezone za Sonik-Puntamiku se »prekinula« je korona. Kao i mnoge klubove i igrače. No, Puntamičani su izašli iz samoizolacije i vratili se treninzima.

Srijeda, Listopad 28, 2020 13:23

Spektakularnim vatrometom i bakljadom koja je počela točno u ponoć u utorak na večer u Splitu je obilježena 70. godišnjica osnutka navijačkog kluba Hajduka "Torcida."

Utorak, Listopad 27, 2020 10:24

Vrlo dobru utakmicu su odigrali košarkaši Jazine-Arbanasa, koji u svojim redovima imaju većinom juniore i mlade igrače Košarkaškog kluba Zadar. U trećem kolu Prve lige slavili su protiv Kvarnera 2010, iskusne riječke momčadi.

Utorak, Listopad 20, 2020 10:55

Pošteno smo se namučili za ovu pobjedu - priznao je trener Zaboka Ivan Tomas, dodavši:
- Možda ovih 12 razlike izgleda dosta, ali utakmica je bila dugo otvorena. Sonik se nikako nije predavao.

Nedjelja, Listopad 18, 2020 11:14

Košarkašice Zadra doživjele su i treći poraz u isto toliko utakmica u Premijer ženskoj ligi. Nakon što su teško poražene u dvobojima protiv Splita i Košarkaške akademije Žane Lelas, Zadranke se nisu mogli ničemu nadati protiv ekipe Šibenika, koja slovi kao izgledan kandidat za vrh lige.

Nedjelja, Listopad 18, 2020 11:10

Košarkaši Sonik-Puntamike sinoć su poraženi u Zaboku i tako ipak nisu ostali u krugu Zadra, Cibone i Gorice koji drže vrh s jednim porazom. No, poraz od Zaboka u gostima nije iznenađenje jer se radi o vrlo iskusnoj momčadi koja je kontrolirala veći dio susreta i zasluženo slavila.