U Gorici bez pobjednika uz tri crvena kartona

01.04.2012. 22:00

MURVICA1

BIBINJE0
POLIČNIK – Igralište Dragovoljca. Gledatelja: 50. Sudac: Ante Šimunac (Lišane Ostrovičke). Pomoćnici: Dalibor Glavan (Privlaka) i Željko Margetić (Zadar). Strijelac: 1:0 Tadić (24′).
MURVICA: Proroković, Vidaić, D. Ćustić, I. Žilić, M. Lučić (od 43′ Miletić), A. Surać (od 84′ R. Ćustić), I. Lučić, Jurlina, Šarić, Svetić (od 64′ A. Lučić), Tadić (of 46′ R. Surać). Trener: Ante Grgeč.
BIBINJE: Lisica, Sikirić (od 61′ Fuzul), D. Bugarija (od 73′ Z. Režan), Mirković, Medun, V. Lukić, M. Lukić, M. Bugarija H. Režan (od 61′ Sorić), L. Lukić (od 68′ Karaban), B. Bugarija (od 82′ M. Režan). Trener: Dejan Butić. Crveni karton: Marijo Fuzul (Bibinje, 90′, nesportsko ponašanje).
Murvičani u 24. minuti dolaze u vodstvo. Tomislav Tadić s desna, iskosa prizemnim udarcem sa 25 metara pogađa donji desni kut. U 42. minuti iskusni Luka Lukić iz slobodnog udarca sa 22 metra pogađa gredu. Promašaje gostiju zaključuje Božo Bugarija u 44. minuti koji izbliza ne uspijeva ugurati loptu u gol. Murvičani su u nastavku bili opasniji, a kapetan Murvičana Lukić u 73. minuti pogodio je vratnicu…
ZEMUNIK 0
ARBANASI 4
ZEMUNIK – Igralište Lužine. Gledatelja: 100. Sudac: Dino Papak (Šibenik). Pomoćnici: Antonio Hrga i Antonio Čvrljak (oba Šibenik). Strijelci: 0:1 Plesnić (34′), 0:2 Plesnić (51′), 0:3 Mihić (76′ 11 m), 0:4 Anić (87′).
ZEMUNIK: Dragaš, D. Fabijan, Alvir, J. Fabijan, Paleka, Marušić (od 75′ Krnčević), Šimurina, Kasap, Šarić, Baždarić, Perić (od 46′ Rapan). Trener: Milivoj Krnčević.
ARBANASI: Jurjević, Bilaver (od 64′ Anić), Fain, Atelj, Rubelj, Maračić, Burčul, Novak, Bačić, Mihić, Plesnić. Trener: Mišel Jelenoković.
Zemnuničani nisu imali šanse protiv raspoloženih Zadrana. Arbanasi su četiri zgoditka i pjevajući napustili Lužine.
DALMATINAC 0
GALOVAC 0
CRNO – Igralište “Stanko Baričević Šole”. Gledatelja: 50. Sudac: Tomislav Haban (Zadar). Pomoćnici: Ante Zubčić (Benkovac) i Ivica Šango (Privlaka).
DALMATINAC: Grizelj, M. Grgurović, Vujević, Meštrović, Pinčić, Ćosić, J. Grgurović, Čirjak, Gajić, Marić, Vulić. Trener: Ante Morić.
GALOVAC: Bubnjar, Kovač, Jovančević, Tokić, Burčul, Š, Kožul, Čakarun, Šare, I. Kožul, M. Burčul, Kvartuč. Još su igrali: A. Burčul, B. Čakarun. Trener: Filip Nadinić.
U susretu s mnogo prilika za pogodak napadači su bili potpuno neefikasni, posebice gosti koji su u drugom poluvremenu deset puta dolazi ispred vrata domaćina. Umalo ih nije kaznio Ivan Vulić u posljednjim trenucima susreta kada nije iskoristio 100-postotnu priliku za domaćine.
DEBELJAK 2
NOŠK 1
DEBELJAK – Igralište na Šaraju. Gledatelja: 30. Sudac: Ante Anić (Zadar). Pomoćnici: Ivica Zrilić (Popovići) i Anto Ević (Obrovac). Strijelci: 1:0 Jerak (35′), 2:0 Stipe Marinović (60′), 2:1 Vlatković (89′).
DEBELJAK: T. Pavić, M. Smolić, Strenja, J. Smolić, S. Smolić, Šare, I. Batur, Ante Smolić Gigo, Gambiraža, Jerak, D. Batur. Još su igrali: J. Dražić, Marinović, Martinović, M. Pavić, D. Dražić. Trener: Stipe Vukas.
NOŠK: A. Buterin, Baždarić, Anzulović, Pavasović, Zorić, A. Radošević, Grđan, Čolak, Milanković, T. Buterin, Sinovčić, K. Radošević, Vlatković, A. Rončević. Trener: Šime Baždarić.
U 10. minuti obrambeni igrač Debeljaka srušio je Zorića u 16 metara, a sudac Anić pokazuje na bijelu točku. No, Zorić promašuje cijeli gol. U 35. minuti Martin Jerak bježi obrani gostiju i pogađa za 1:0. U 60. minuti na 2:0 iz gužve povisuje Stipe Marinović, pričuvni igrač domaćih. Konačnih 2:1 u 89. postavlja Vlatković sjajnim pogotkom sa 20-ak metara.
VRČEVO 4
VELEBIT 1
GLAVICA – Igralište Drežlovac. Gledatelja: 100. Sudac: Josip Budan (Podgradina). Pomoćnici: Neven Ražov (Škabrnja) i Željko Bakarić (Zemunik). Strijelci: 1:0 Banić (10′), 2:0 Vulelija (12′), 2:1 Franjić (20′ – 11 m), 3:1 I. Števanja I (71′), 4:1 I. Števanja I (80′).
VRČEVO: Batur, Čulina (od 39′ M. Galešić II), Š. Števanja (od 82′ Margarin), I. Števanja II, F. Števanja, J. Števanja, Vulelija (od 82′ A. Galešić), Banić (od 70′ M. Galešić I), B. Števanja (od 54′ Bučić), I. Števanja I, Zubčić. Trener: Željko Števanja.
VELEBIT: N. Juko, R. Juko, Tulumović, Jerković, Batarilo, Radočaj (of 76′ S. Turbić), Franjić, Bolić (od 51′ I. Turbić), Drlja, Bešić, Marić (od 76′ Đekić). Trener. Zoran Vujčić.
Domaćini su nakon 12 minuta poveli 2:0. Tračak nade za goste donio je Ivan Franjić iz jedanaesterca kojeg je u 20. minuti skrivio Josip Števanja. Ipak u nastavku je Ivan Števanja Iso je s nova dva gola osigurao pobjedu Vrčevu.
GORICA 1
CROATIA 1
GORICA – Igralište Jamorina. Gledatelja: 100. Sudac: Ivan Zdrilić (Poličnik). Pomoćnici: Ivan Paleka i Zoran Žilić (oba Zadar). Strijelci: 1:0 P. Mikulić (27′), 1:1 B. Budanović (35′). Crveni kartoni: A. Mikulić (Gorica, 75′, udaranje protivničkog igrač), Goran Jakov Matur (Croatia, 75′, vrijeđanje pomoćno suca), Joško Bolić (Croatia, 75′, pokušaj udaranja protivničkog igrača).
GORICA: A. T. Mitrović, Š. Čirjak II, M. Ikić (od 87′ Kamber), A. Erlić, G. Mikulić, Š. Čirjak I, M., Mitrović (od 24′ Jurjević), J. Ikić, A. Mikulić, Lončar, P. Mikulić. Trener: Mile Batur.
CROATIA: G. J. Matun, K. Colić (od 81′ Vidas), Baričić (od 59′ Pataca), Jačan, Deković, Bolić, M. Budanović, Rajner, D. Budanović, I. Matulj (od 85′ Santini), B. Budanović. Trener: Vladimir Pirović.
U derbiju kola nakon nekvalitetne predstave nije bilo pobjednika. Zbog incidenta u 75. minuti sudac Ivan Zrilić isključio je trojicu igrača. Goričani su poveli, nakon lijepe akcije Mikulić je bio precizan. Croatia je izjednačila u 37. minuti preko Budanovića udarcem sa 10 metara.

Nastavlja se Kup

U 3. kolu Županijskog nogometnog kupa u srijedu 4. travnja u 17 sati igraju: Polača – Velebit (B), Pakoštane – Raštane; srijeda 11. travnja (17): Zrmanja – Zlatna luka dok je Nova zora u četvrtfinalu je slobodna i izravno je ušla u polufinale.