Sinjoretovo slavilo na Bilom brigu

Završio memorijalni turnir Robert Katalinić
Sinjoretovo je u finalu protiv Futsal Murvice slavilo s 5:2 i uz pobjednički pehar osvojilo 15 tisuća kuna novčane nagrade
PRVO MJESTO - Sinjoretovo

Pobjedom momčadi Sinjoretova na igralištu na Bilom brigu završen je četvrti memorijalni malonogometni turnir Robert Katalinić, koji je počeo 17. lipnja, a odigran je nakon tri godine stanke. Prvo mjesto pripalo je Sinjoretovu koje je u finalu protiv Futsal Murvice slavilo s 5:2 i tako, uz pobjednički pehar, osvojilo i 15 tisuća kuna novčane nagrade. Bio je to dvoboj momčadi koje su imale odličnu ligašku sezonu, pa je tako Sinjorertovo izborilo plasman u Prvu, a Futsal Murvica u Drugu ŽMNL. Raspoložene pobjednike predvodio je najbolji igrač i strijelac turnira Blaž Katuša, koji je u finalu postigao tri pogotka. Po jedan su pridodali Filip Sentić i Josip Šarić, dok je vrata »zaključao« najbolji vratar turnira Luka Lepur. Strijelci za Murvicu, koja je osvojila tri tisuće kuna, bili su Ivan Škara i Niko Lučić. Sinjoretovo je tako postalo treći pobjednik turnira, nakon što je prvo izdanje osvojila Murvica, a sljedeća dva Kontrol biro.

U dvoboju za treće mjesto momčad Visina d.o.o. svladala je Torove s 3:1 i zaslužila tri tisuće kuna. Mali pehar tako je otišao u ruke sastava u kojem su bili: Gabriel Vukančić, Roko Jurić, Josip Brkić, Domagoj Galešić, Nediljko Abramović, Mateo Šušak i Josip Stojčević. Kao uvertira u finalnu večer odigrana je i revijalna utakmica u kojoj su veterani Stanova s 2:0 svladali »vršnjake« s Bilog Briga. Na kraju, pohvale svakako idu i na račun organizatora turnira, koji su se pobrinuli za još jednu malonogometnu feštu na zadarski način te nastavili čuvati uspomenu na svog prerano preminulog prijatelja Roberta Katalinića.

- Hvala svim sponzorima i svim ljudima u kvartu koji su na bilo koji način pomogli da se ovaj turnir održi i četvrtu godinu. Vidimo se sljedeće godine u još boljem izdanju - poručili su organizatori.

SINJORETOVO - FUTSAL MURVICA 5:2

SINJORETOVO: Luka Lepur, Blaž Katuša (3), David Katuša, Joso Kalac, Filip Sentić (1), Josip Šarić (1), Ante Čavka, Frane Ljumeži, Marko Kožul, Roko Marinović, David Lončar. Voditelj: Marko Katalinić Balbi.

FUTSAL MURVICA: Duje Žilić, Bruno Surać, Mario Surać, Marko Kojić, Ivan Čurjurić, Ivan Škara (1), Stipe Čačić, Niko Lučić (1), Ivan Anić, Ivan Zdrilić, Ante Lučić. Voditelj: Kristijan Starčević.

Polufinale: Visina d.o.o - Sinjoretovo 4:5 (2:2), Futsal Murvica - Torovi 2:1.