Fenjeraš sredio lidera

Primorac (B) iznenađujuće poražen od Vala
Kaštelani su poveli u prvom poluvremenu, točnije u 32. minuti pogotkom Antonija Repića. Izjednačio je u 49. Andrija Bubnjar, ali je Tonći Radovniković u 82. svojim pogotkom Valu donio sva tri boda
Vedran SITNICA
ZGODITAK U PORAZU BIOGRAJACA - Andrija Bubnjar

PRIMORAC (B) 1

VAL 2

BIOGRAD NA MORU - Igralište Kazimir i Silvestar. Gledatelja: 200. Sudac: Mario Jadrijević (Glavice). Pomoćnici: Miroslav Čalo (Trilj) i Ante Grčić (Dicmo). Strijelci: 0:1 Repić (32'), 1:1 Bubnjar (49'), 1:2 Radovniković (82'). Žuti kartoni: Kovačević (Val). Crveni: -

PRIMORAC (B): Rogić, Brzoja, Colić, Iveljić, Marković, Vodopija, Zelić, Mrkić (od 46' Lipotić), Marić, Paponja, Bubnjar. Trener: Dragan Blatnjak

VAL: Duvnjak, Repić, Šarić, Karamarko, Radovniković, Kustura (od 80' Šimunović), Kovačević, Grubić, Legčević (od 60' Pedišić), Udovičić (od 65' Cikojević), Pezo. Trener: Goran Šušnjara

U 11. kolu Treće HNL jug biogradski Primorac je kao lider prvenstva iznenađujuće na svom travnjaku poražen od, do tada, posljednjeplasirane momčadi Lige, Vala. Momčad iz kraljevskog grada jučer jednostavno nije bila na visini zadatka i to im se u konačnici obilo o glavu. Kaštelani su poveli u prvom poluvremenu, točnije u 32. minuti pogotkom Antonija Repića. Nakon jedne dubinske lopte, napadač Vala spustio je loptu za natrčalog Repića koji iz prve pogađa bliži kut vratara Rogića. Domaćin je preko Andrije Bubnjara izjednačio u 49. minuti. Bubnjar je izveo slobodni udarac s 20-ak metara, lopta je okrznula nekoga od igrača u živom zidu i završila u gostuijućoj mreži. U samoj završnici utakmice zgoditkom Tonćija Radovnikovića Val je zasluženo došao do sva tri boda. nakon kornera Radovniković je glavom zakucao loptu u mrežu domaćina i donio momčadi iz Kaštel Starog veliko slavlje.

- Jednostavno nismo bili pravi u ovoj utakmici. Kao trener preuzimam punu odgovornost na sebe za ovaj poraz. Čini se da nismo pogodili ni taktički u ovoj utakmici, mijenjali smo neke stvari u odnosu na prošle dvoboje i to nije donijelo rezultata. Val je potpuno zaluženo osvojio tri boda i ja im na tome čestitam. Ne želim tražiti nikakav alibi u izostanku Ješe, Majića i Galešića. U posljednje tri utakmice ne izgledamo onako kako bi trebali i učinit ćemo sve u sljedećih sedam dana da vratimo tu igru koju smo imali u prethodnim utakmicama - kazao je u kraćem telefonskom razgovoru Dragan Blatnjak.