Stipčević junak Rome

Rok Stipčević odigrao je ključnu ulogu u pobjedi Rome na gostovanju kod Krasnji Oktjabra u Volgogradu 86:88 nakon produžetka u 5. kolu drugog kruga Eurokupa. Zadarski razigravač je za 32 minute postigao 19 poena (1-1 za dva, 4-6 za tri, 5-5 sl. bacanja), uz četiri skoka, pogodivši odlučujuću tricu i slobodna bacanja na isteku dodatnih pet minuta. Njegova je momčad ovom pobjedom osigurala plasman u osminu finala, jer sada ima omjer 3-2 i oba je puta svladala ruski sastav, koji ima 2-3. Na vrhu skupine je Cedevita, koja je također u produžetku slavila na gostovanju kod Zaragoze 84:85. Pobjednički koš zabio je Luka Babić, autor 11 poena, a najefikasniji su bili Fran Pilepić sa 19 i Miro Bilan sa 18 koševa i osam skokova. Zagrepčani imaju omjer 4-1, a za potvrdu prvog mjesta u skupini I u posljednjem kolu treba im pobjeda protiv Krasnji Oktjabra u svojoj dvorani ili domaći poraz Rome od Zaragoze.

U skupini J Kimki je bez Marka Popovića, koji je ozlijedio zglob, pobijedio Cantu rezultatom 75:62, te ostao na vrhu s omjerom 4-1.