Ivan Pikunić drugi u Zagrebu

Prošli vikend na Savskom nasipu kod Boćarskog doma u Zagrebu održano je 3. kolo Zagrebačke kros lige. Trčalo se u dužini od pet kilometara.

U konkurenciji 61 natjecatelja Ivan Pikunić iz Sv. Filipa i Jakova (član kluba Aviokarte.hr) osvojio je 2. mjesto u ukupnom redoslijedu s vremenom 17 min i 26 sekunda. Pobjednik utrke bio je Martin Pampita (Rudolf Perešin) s vremenom 17 min i 20 sekunda, dok je treće mjesto osvojio Tihomir Mrkojević (Žumberak), koji je za pobjednikom zaostao 22 sekunde.

Pikuniću je ovo prvi nastup u 2012. godine, a sljedeće nedjelje nastupit će u Varaždinu na Dravskom ultra krosu u dužini od 16 km.