Zadar najuspješniji

Slika korisnika admin
kolovare_plivanje_1
Josip PEDIŠIĆ
DAN PLIVANJA - Oko 250 natjecatelja borilo se za odličja

U organizaciji Plivačkog kluba Zadar na bazenu Kolovare održano je županijsko natjecanje u plivanju za kadete, mlađe juniore, juniore i opća kategorija. Na mitingu je nastupilo oko 250 natjecatelja iz sva tri županijska kluba, zadarskih PK Zadar i PK Jadera te biogradskog PK Dupin. Inače, najuspješniji po broju osvojenih odličja su mladi plivači Plivačkog kluba Zadar.

Rezultati po kategorijama

100 m. sl. - KADETKINJE: 1. Ira Jovančević (Zadar) 1.08,39, 2. Tihana Tunjić (Jadera) 1.14,31, 3. Magdalena Đemo (Jadera) 1.17,52. MLAĐE JUNIORKE: Rebeka Škulić (Zadar) 1.09,37, 2. Ivanica Župan (Jadera) 1.16,94, 3. Anđela Lerga (Jadera) 1.20,22. JUNIORKE: 1. Lucija Božić (Dupin) 1.35,49.

100 m. sl. - KADETI: 1. Matko Donadić (Zadar) 1.02,15, 2. Niko Jurlina (Zadar) 1.08,79, 3. Ivan Rokov (Jadera) 1.09,03. MLAĐI JUNIORI: 1. Marin Stipić (Zadar) 1.01,67, 2. Karlo Jeličić (Dupin) 1.02,22, 3. Domagoj Ušljebrka (Zadar) 1.05,98. JUNIORI: 1. Alen Amanović (Zadar) 1.08,76, 2. Filip Plazonić (Zadar) 1.18,29, 3. Martin Klapan (Zadar) 1.19,80. OPĆA: 1. Dino Mišković (Jadera) 1.04,69.

50 m. prsno - KADETKINJE: 1. Laura Čizmin (Zadar) 39,77, 2. Ira Jovančević (Zadar) 43,59, 3. Nevena Mumelaš (Zadar) 44,53. MLAĐE JUNIORKE: 1. Rebeka Škulić (Zadar) 40,83, 2. Paula Kokić (Zadar) 44,13, 3. Josipa Brzić (Dupin) 44,81. JUNIORKE: 1. Anamrija Vidović (Zadar) 40,11, 2. Stella Rončević (Zadar) 41,23, 3. Ana Marčinković (Zadar) 42,47.

50 m. prsno - KADETI: 1. Filip Kvartuč (Dupin) 38,27, 2. Domagoj Tunjić (Jadera) 42,73, 3. Lovre Bošnjak (Zadar) 44,12. MLAĐI JUNIORI: 1. Dario Peričić (Dupin) 38,78, 2. Krešimir Peša (Zadar) 46,16, 3. Domagoj Balać (Jadera) 46,43. JUNIORI: 1. Ivan Antonio Bruno (Zadar) 35,77, 2. Ozren Amanović (Zadar) 36,89, 3. Silvio Mumelaš (Zadar) 40,88. OPĆA: 1. Karlo Vukić (Zadar) 36,61, 2. Dino Mišković (Jadera) 36,68.

100 m. leđno - KADETKINJE: 1. Tihana Tunjić (Jadera) 1.24,14, 2. Margarita Grašo (Zadar) 1.28,05, 3. Sandra Knežević (Zadar) 1.34,79. MLAĐE JUNIORKE: 1. Nikolina Pezelj (Zadar) 1.32,29, 2. Valentina Pleslić (Jadera) 2.05,62. JUNIORKE: 1. Ana Marčinković (Zadar) 1.22,85, 2. Lucija Raić (Dupin) 1.42,82.

100 m. leđno - KADETI: 1. Michael Šare (Zadar) 1.24,68, 2. Marko Burčul (Zadar) 1.25,56, 3. Filip Petani (Zadar) 1.35,10. MLAĐI JUNIORI: 1. Tomislav Petković (Zadar) 1.24,51, 2. Mihovil Burčul (Jadera) 1.33,98, 3. Domagoj Vidović (Zadar) 1.41,74. JUNIORI: 1. Alen Amanović (Zadar) 1.17,20, 2. Josip Rončević (Zadar) 1.19,60.

50 m. leptir - KADETKINJE: Bernarda Klinar (Zadar) 38,98, 2. Meri Ivanović (Dupin) 46,43, 3. Tea Kadić (Zadar) 47,57. MLAĐE JUNIORKE: 1. Ivanica Župan (Jadera) 40,99, 2. Ema Pavelić (Dupin) 43,33, 3. Anđela Lerga (Jadera) 44,27. JUNIORKE: 1. Stella Rončević (Zadar) 36,94, 2. Paula Slatina (Dupin) 44,27, 3. Lucija raič (Dupin) 44,52.

50 m. leptir - KADETI: 1. Matko Donadić (Zadar) 31,94, 2. Niko Jurlina (Zadar) 33,87, 3. Marino Slatina (Dupin) 35,87. MLAĐI JUNIORI: 1. Domagoj Ušljebrka (Zadar) 31,50, 2. Lovre Stanišić (Zadar) 31,75, 3. Bruno Karum (Zadar) 31,95. JUNIORI: 1. Ozren Amanović (Zadar) 31,11, 2. Silvio Mumelaš (Zadar) 41,40. OPĆA: 1. Karlo Vukić (Zadar) 30,31.

200 m. mješovito - KADETKINJE: 1. Laura Čizmin (Zadar) 2.59,01, 2. Margarita Grašo (Zadar) 3.12,27, 3. Matea Pezelj (Zadar) 3.29,61. JUNIORKE: 1. Anamarija Vidović (Zadar) 2.52,73.

200 m. mješovito - KADETI: 1. Marko Golijanin (Zadar) 2.59,87, 2. Borna Dukić (Zadar) 3.06,11, 3. Marino Slatina (Dupin) 3.22,66. MLAĐI JUNIORI: 1. Marin Stipić (Zadar) 2.37,77, 2. Toni Mišković (Zadar) 3.02,10. JUNIORI: 1. Ivan Antonio Bruno (Zadar) 2.38,18, 2.Josip Rončević (Zadar) 2.55,98.

Štafeta 4x50 sl. - KADETKINJE: 1. Zadar I 2.06,82, 2. Jadera I 2.18,65, 3. Zadar III 2.19,58. KADETI: 1. Zadar I 1.49,58, 2. Zadar II 1.55,59, 3. Dupin I 2.01,17.

50 m. sl. - KADETKINJE: 1. Ira Jovančević (Zadar) 32,31, Tihana Tunjić (Jadera) 33,54, 3. Bernarda Klinar (Zadar) 34,02. MLAĐE JUNIORKE: 1. Rebeka Škulić (Zadar) 30,72, 2. Josipa Brzić (Dupin) 34,18, 3. Ivanica Župan (Jadera) 35,39. JUNIORKE: 1. Stella Rončević (Zadar) 32,85, 2. Alma Kvarantan (Zadar) 35,53, 3. Lucija Raič (Dupin) 39,08.

50 m. sl. - KADETI: 1. Matko Donadić (Zadar) 28,22, 2. Marino Slatina (Dupin) 31,04, 3. Niko Jurlina (Zadar) 31,13. MLAĐI JUNIORI: 1. Karlo Jeličić (Dupin) 27,96, 2. Lovre Stanišić (Zadar) 28,26, 3. Marin Stipić (Zadar) 28,53. JUNIORI: 1. Ozren Amanović (Zadar) 27,24, 2. Josip Rončević (Zadar) 30,60, 3. Silvio Mumelaš (Zadar) 34,00.

100 m. prsno - KADETKINJE: 1. Laura Čizmin (Zadar) 1.26,45, 2. Tea Kadić (Zadar) 1.36,99, 3. Tina Peričić (Dupin) 1.38,16. MLAĐE JUNIORKE: 1. Paula Kokić (Zadar) 1.38,70, 2. Josipa Brzić(Dupin) 1.41,68, 3. Marta Marčinković (Jadera) 1.41,92. JUNORKE: 1. Anamarija Vidović (Zadar) 1.27,16, 2. Stella Rončević (Zadar) 1.33,01, 3. Lucija Božić (Dupin) 1.47,98.

100 m. prsno - KADETI: 1. Filip Kvartuč (Dupin) 1.28,58, 2. Marko Golijanin (Zadar) 1.30,17, 3. Domagoj Tunjić (Jadera) 1.33,94. MLAĐI JUNIORI: 1. Lovre Peša (Zadar) 1.46,92, 2. Krešimir Peša (Zadar) 1.47,27. JUNIORI: 1. Ivan Antonio Bruno (Zadar) 1.18,03, 2. Alen Amanović (Zadar) 1.24,22, 3. Silvio Mumelaš (Zadar) 1.36,28. OPĆA: 1. Dino Mišković (Jadera) 1.17,97.

50 m. leđno - KADETKINJE: 1. Tihana Tunjić (Jadera) 38,35, 2. Laura Čizmin (Zadar) 39,46, 3. Margarita Grašo (Zadar) 40,04. MLAĐE JUNIORKE: 1. Nikolina Pezelj (Zadar) 41,58, 2. Karla Lovrinov (Zadar) 42,74, 3. Anđela Lerga (Jadera) 46,51. JUNIORKE: 1. Ana Marčinković (Zadar) 38,39, 2. Alma Kvarantan (Zadar) 43,30, 3. Paula Slatina (Dupin) 43,51.

50 m. leđno - KADETI: 1. Niko Jurlina (Zadar) 37,15, 2. Jakov Lonić (Zadar) 42,20, 3. Domagoj Nimac (Dupin) 42,64. MLAĐI JUNIORI: Bruno Kardum (Zadar) 36,54, 2. Tomislav Petković (Zadar) 40,19, 3. Domagoj Ušljebrka (Zadar) 40,82. JUNIORI: 1. Ozren Amanović (Zadar) 31,90, 2. Alen Amanović (Zadar) 33,98, 3. Robert Šarić (Zadar) 36,24. OPĆA: 1. Karlo Vukić (Zadar) 35,16.

100 m. leptir - KADETKINJE: 1. Petra Marković (Zadar) 1.39,64, 2. Margarita Grašo (Zadar) 1.39,94, 3. Meri Ivanović (Dupin) 1.42,54. MLAĐE JUNIORKE: 1. Ivanica Župan (Jadera) 1.33,16. JUNIORKE: 1. Anamarija Vidović (Zadar) 1.20,63, 2. Paula Slatina (Dupin) 1.50,25.

100 m. leptir - KADETI: 1. Ivan Rokov (Jadera) 1.30,77, 2. Marino Slatina (Dupin) 1.34,78, 3. Marko Smrkinić (Zadar) 1.45,56. MLAĐI JUNORI: 1. Marin Stipić (Zadar) 1.13,75, 2. Toni Mišković (Zadar) 1.25,92. OPĆA: 1. Karlo Vukić (Zadar) 1.06,30.

200 m. sl. - KADETKINJE: 1. Ira Jovančević (Zadar) 2.42,47, 2. Tea Kadić (Zadar) 2.54,48, 3. Bernarda Klinar (Zadar) 3.04,52. MLAĐE KADETKINJE: 1. Rebeka Škulić (Zadar) 2.34,88, 2. Marta Marčinković (Jadera) 3.07,63. JUNIORKE: 1. Ana Marčinković (Zadar) 2.43,73.

200 m. sl. - KADETI: 1. Matko Donadić (Zadar) 2.22,62, 2. Marko Burčul (Zadar) 2.38,64, 3. Michael Šare (Zadar) 2.38,85. MLAĐI JUNIORI: Toni Mišković (Zadar) 2.46,13. JUNIORI: 1. Ivan Antonio Bruno (Zadar) 2.20,42. OPĆA: 1. Dino Mišković (Jadera) 2.25,86.

Štafeta 4x50 mješovito - KADETKINJE: 1. Zadar VI 2.25,39, 2. Zadar V 2.34,89, 3. Jadera I 2.41,46.

Štafeta 4x50 mješovito - KADETI: 1. Zadar VI 2.06,23, 2. Zadar V 2.17,64, 3. Dupin I 2.20,76.

Kategorija: 
Ocjena: 
Nije još ocijenjeno