FOTOGALERIJA: Hajdukovci “pali” na Stanovima u sudačkoj nadoknadi

06.10.2018. 14:52

U 7. Kolu Druge HNL Zadar je na Stanovima sretno i spretno stigao do tri boda protiv Hajduka II. Iako su Splićani tijekom cijele utakmice, a poglavito u drugom poluvremenu, imali više od igre i puno bolje prilike, na kraju je odlučila nadoknada utakmice. Karlo Torbarina je izborio najstrožu kaznu, a u 4. minuti sučevog vremena kapetan Dragan Župan pogotkom s kreča svojoj momčadi donio tri velika boda. Pravi junak utakmice bio je Zadrov vratar Josip Bender koji je u četiri navrata bravuroznim obranama koje se rijetko viđaju i u Ligama petice spašavao svoju momčad. Doslovno je ove subote zaključao svoja vrata i Splićane dovodio u očaj. Zadar je tako nastavio svoju pozitivnu, ili, bolje bi bilo reći, pobjedničku seriju. Šest utakmica računajući i onu u Kupu momčad Krešimira Sunare ne zna za poraz. Ostvarili su dva remija i četiri pobjede, uz naglasak da su tri posljednje na domaćem travnjaku riješili u svoju korist. I za to zaslužuju sve pohvale.
ZADAR 1
HAJDUK II 0
ZADAR – Igralište na Stanovima. Sudac: Lukša Klaić (Konavle). Pomoćnici: Luka Pajić (Rijeka) i Marko Balen (Rijeka). Strijelci: 1:0 Župan (90'+4–11m). Žuti kartoni: Repić (Zadar). Crveni: –
ZADAR: Bender 7, Sarić 6, Jerbić 6, Iveljić 6, Pranić 6, Župan 6.5, Lepinjica 6, Majić 6 (od 90. Tokić-), Begić (od 80. Jurić 6), Repić 6, Blažević 6 (od 70. Torbarina 6.5). Trener: Krešimir Sunara
HAJDUK: Ljubić 5.5, Bradarić 5.5, Vušković 5.5, Ismaili 5.5, Pasariček 5.5, Delić 5.5, Šego 5.5 (od 73. Kovačević 5.5), Šehić 5.5, Kosić 5.5, Sahiti 5.5(od 66. Teklić 5.5), Špikić 5.5. Trener: Siniša Oreščanin