Škraping je promocija Tkona
Poruka greške
Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls u _taxonomy_menu_trails_menu_breadcrumb_alter() (linija 436 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/taxonomy_menu_trails/taxonomy_menu_trails.inc).
Preko 700 škrapera prijavilo se na sedmi po redu "Škraping 2012." koji se održava u subotu na otoku Pašmanu u organizaciji JKU Prvenj Općine Tkon. Škraping i dalje ostaje najmasovnija utrka u Treking ligi Joška Božića te se očekuju sudionici iz sedam zemalja.
- Škraping radi vrhunsku promidžbu općine Tkon i otoka Pašmana. Prava promocija počinje nakon utrke, kada se škraperi vrate kući puni dojmova. Novost ove godine jest da će se snimati reportaža za emisiju Alpe - Dunav - Jadran. Od te emisije očekujemo puno jer se ona emitira u zemljama koje čine naše eminentno turističko tržište, kaže načelnik Općine Tkon Danijel Katičin.
Škraping čine tri utrke - ultra, light i đir. Četrdesetkilometarska ultra starta u 9 sati iz Banja, a dvadeset kilometarska ligt u 9.30 iz Tkona. Nakon starta light utrke otvara se 3. sajam otočnih proizvoda, a u 10 sati kreće osamkilometarski đir. Titulu pobjedničkog dvojca u ultri i ove godine jurit će Slovenci Bojan Jevševar i Silvio Rožman, koji tradicionalno ulaze prvi u cilj.
- Prijavite se ili registrirajte za slanje komentara
- 1 čitanje
Policija istražuje veličanje ustaškog režima maturanata u Slavonskom Brodu
Na današnji dan prije 81 godinu Pavelić je Talijanima poklonio Zadar
Komunikologinja o Milanoviću: On postaje zabavljač naroda
Njemici iz torbice ukrao novčanik s dokumentima i novcem