8 C°

Primorcu remi, iako je mogao do sva tri boda

08.09.2018. 20:48

Primorac je upisao prvi remi u sezoni u dvoboju u kojem je mogao i do  sva tri boda.
– U prvom poluvremenu kao da smo bili pod dojmom imena protivnika. Split je u tom razdoblju imao nekoliko prilika iz kontri koje nije realizirao, U drugom poluvremenu bili smo bolja momčad, imali priliku pobijediti, ali ni ovako ne smijemo biti nezadovoljni – rekao je Jugo Dominis, trener Primorca.
Biogradci su poveli u 75. minuti pogotkom povratnika Stipana Banića  koji je glavom pogodio za 0:1 na asistenciju Lazarevskog. Konačnih 1:1  postavio je Drago Gabrić četiri minute kasnije.
Ostali rezultati 3. kola: Imotski – GOŠK-Dubrovnik 1919 0:0, Junak –  Croatia 4:1, Neretva – Zmaj 3:0, Zagora – Kamen 3:0. Danas: Urania – Uskok, Primorac (S) – Hrvace, Neretvanac – Jadran LP.
4. kolo: Primorac (B) – Uskok.

SPLIT 1
PRIMORAC (B) 1
SPLIT – Stadion u Parku mladeži. Gledatelja: 100. Sudac: Marko Bilušić. Pomoćnici: Brajković (obojica Šibenik), Kalinić (Klis). Strijelci:  0:1 Banić (75'), 1:1 Gabrić (79'). Žuti kartoni: Barać, Gabrić, Bakić  (Split); Prpić, Brzoja, Jurišić (Primorac).
SPLIT: Kirevski, Mihanović, Sedlar, Antunović, Kelez (od 85' Valenti),  Gabrić, Beović (od 60' Gale), Kaćunko (od 68' Kovačević), Barać, Čalušić,  Bakić. Trener: Armando Marenzi.
PRIMORAC (B): Topić, Brzoja, Mar. Colić, Vodopija (od 78' Galešić),  Marić (od 86' Jurišić), Lazarevski, Banić (od 90' Knez), Zelić, Prpić, Španja, Marković. Trener: Jugo Dominis.