15 C°

Prošlo je 13 mjeseci…

08.11.2021. 08:20

Nakon 13 mjeseci (18. listopada 2020, Kitro Varaždin – Zadar 2:3) Zadranke su slavile na gostovanju u Prvoj ligi te su iz Zagreba kući donijele dva boda. Bile su blizu i osvajanju sva tri boda kada su u završnici četvrtog seta povele 22:23. Međutim, Zagrepčanke su došle do 2:2 nakon čega je uslijedio peti set koji je obilježila sjajna igra djevojka s Višnjika. Prethodno je Zadar osvojio neizvjestan prvi set dok je Mladost II dominirala u drugom setu. Razigrane su Zadranke bile u trećem setu u kojem su ostavile domaće na samo 13 poena. Sjajna je u redovima gošći s 21 poenom bila Lori Nikpalj, a nisu zaostajale ni Katarina Kelava i Veronika Barić. U 6. kolu Zadar će biti domaćin Umagu.
Redoslijed: 1. Olimpik 9, 2. Nebo 8, 3. Don Bosco 8, 4. Zadar 8, 5. Osijek II 6, 6. Kitro Varaždin 6, 7. Umag 5, 8. Mladost II 5, 9. Drenova 2, 10. Sinj 0, 11. Nova Gradiška 0 bodova.