Subota, 27. travnja 2024

8 C°

U modi je Sabunjar

08.11.2021. 08:35

Malonogometna momčad veterana Sabunjara Riba nekretnina pobjednik je Županijske lige. Privlačani su u finalu s 3:1 slavili protiv Zadranke, koja tako nije uspjela obraniti lanjsku titulu pobjednika. Treće mjesto pripalo je Puntamici čiji su igrači u utakmici za broncu svladali momčad Mamma mia. Nakon što u prvom poluvremenu finala nije bilo golova Sabunjar je u 23. minutu poveo preko Frane Fatovića, kojem je odlično asistirao Jakov Surać. »Pjeskari« su nastavili dominirati i četiri minute kasnije kombinaciju Vedrana Ješe i Gorana Burčula pogotkom je zaokružio Zvone Fantov. Dvoboj je riješen u 34. minuti još jednim golom Fantova koji je bio precizan nakon što je glavom pogodio loptu koju je iz kornera ubacio Burčul. Sve tri pojedinačne nagrade završile su u rukama igrača Sabunjara koji je ovim uspjehom potvrdio trenutačnu dominaciju na županijskim terenima. Naime, Privlačani su aktualni pobjednici Županijske nogometne lige u kojoj su i ove sezone vodeći sastav lige. Organizatori natjecanja, predvođeni Dragom Draževićem, tako su uspješno priveli kraju još jedno izdanje lige.

Finale

SABUNJAR RN 3 – ZADRANKA 1
SD Mocire. Suci: Damir Lerga i Mateo Šimunov. Strijelci: 1:0 Fatović (23’), 2:0 Fantov (27’), 3:0 Fantov (34’), 3:1 Miletić (34’).
SABUNJAR RIBA NEKRETNINE: Slobodan Marušić Riba, Jakov Surać, Vedran Ješe, Goran Burčul, Lorenco Kajtazi, Frane Fatović, Vedran Žilić, Ante Buljat, Nino Surać, Jurica Sorić, Zvonimir Fantov, Josip Kevrić, Branimir Kapović. Voditelj: Gašpar Begonja.
ZADRANKA: Emilio Puzar, Drago Verunica, Jure Čulina, Željko Lulić, Jure Šarić, Ante Mičić, Božo Miletić, Goran Mikulec, Dado Štulić. Voditelj: Vedran Vinketa.