8 C°

Ne ide bez primljenog gola

Autor: Josip Prskalo

08.09.2013. 22:00

Domaćini Hrvatski vitez ugostio je prvoligaša Zadra i odigrao dobru utakmicu pred mnogobrojnim gledateljima. Gosti su u prvih desetak minuta imali nekoliko odličnih prilika, ali je Ivan Demo, domaći “portir” činio je čuda na vratima Posedaraca.
Igrala se 20 minuta kad je domaćin ipak morao vaditi loptu iz mreže nakon što je zgoditak postigao Blažević. Već u prvoj sljedećoj akciji prema vratima Zadra sa desne strane odličan prodor Lorenza Kajtazija nakon kojem Matković vadi loptu iz svoje mreže. U 43. minuti Blažević je ponovno na sceni za novo vodstvo Zadra.
U drugom poluvremenu obje su momčadi pokazale nešto slabiji nogomet, ali je ukupan dojam ove utakmice ipak pozitivan. Trenera gostiju Ferdu Milina vjerojatno brine činjenica da mu momčad još jednom nije uspjela završiti utakmicu bez primljenog gola…
HRVATSKI VITEZ – ZADAR 2:4

POSEDARJE – Igralište “Gordan Demo”. Gledatelja: 500. Sudac: Ivan Anić. Pomoćnici: Tomislav Haban i Mladen Klanac. Strijelci: 0:1 Blažević (20′), 1:1 L. Kajtazi (23′), 1:2 Blažević (43′), 2:2 A. Lerga (56′), 2:3 Ivančić (65′), 2:4 Čirjak (80′).
HRVATSKI VITEZ: Demo, Rodić, A. Lerga, L. Kajtazi, Ćirak, Crnjak, Srzić, A. Lerga, Brala, Rodić, Baričević. Još su igrali: Mrkić, Jur. Brala, Jak. Brala, Klanac, Njegovan, Zdrilić, K. Kajtazi. Trener: Davor Demo.
ZADAR: Matković, Bilaver, Vasilj, Šimurina, Surać, Jerbić, Tokić, Neretljak, Terkeš, Grgurević, Blažević. Još su igrali: Gluić, Sarić, Con, Gržan, Ivančić, Begonja, Jurina, Čirjak, Bašić, Kapović, Muić, Ikić, Tadić. Trener: Ferdo Milin.