Zadar čestitao euro Hajduku

Polufinale nogometnog Kupa Dalmacije za juniore
HNK ZADAR
Zadrani su do polufinala stigli pobjedama protiv GOŠK Dubrovnika i makarskog Zmaja

Juniori Zadra izgubili su jučer u polufinalu Kupa Dalmacije (Središte Split) na gostovanju kod Hajduka. Splićani, koji nastupaju u Ligi prvaka, sve su rezultatske dvojbe riješili u prvom poluvremenu u kojem je tri gola postigao Rokas Pukstas. Počasni gol za momčad sa Stanova je stigao u drugom poluvremenu kada se u strijelce upisao Tino Pavlović. Zadranima, koji su prije Hajduka na jedanaesterce izbacili GOŠK Dubrovnik i Zmaj iz Makarske, slijede zaostale utakmice Prve dalmatinske lige u kojoj su s dvije utakmice manje na drugom mjestu. Jedan bod više ima vodeći Solin. Polufinale Dalmatinskog kupa očekuje i pionire Zadra koji će 15. prosinca biti gosti Solina.

HAJDUK 5 - ZADAR 1

SPLIT - Pomoćno igralište na Poljudu. Sudac: Josip Zec. Pomoćnici: Kuduz, Sarić. Strijelci: 1:0 Rokas Pukstas (24'), 2:2 Rokas Pukstas (31'), 3:0 Rokas Pukstas (45'), 3:1 Tino Pavlović (50'), 4:1 Jere Vrcić (58'), 5:1 Ivan Dominić (83').

HAJDUK: Mišević (od 73' Buljan), Jurić Petrašilo, Petrović, Pukstas (od 61' Hrgović), Dominić, Prpić (od 73' Bradarić), Jakir, Krolo, Lazar (od 61' Vladušić), Đolonga (od 73' Posinković), Vrcić (od 61' Čuić). Trener: Marijan Budimir.

ZADAR: Matulić (od 75' Kalcina), Delija (od 64' Šarić), Rončević (od 64' Lisica), Brkić, Pavlović (od 78' Kevrić), Mustać (od 75' Sučić), Djeveljekaj, Pelaić, Protić, Kevrić (od 78' Barić), Labus). Trener: Zvonimir Jurić.