Utorak, 23. travnja 2024

19 C°

Santini od prve minute za Freiburg

10.02.2012. 23:00

Ni dva postignuta gola u gostima kod Wolfsburga nisu bila dovoljna Freiburgu za izbjegavanje 12. poraza u sezoni. Završlo je 3:2 za domaćine, koji su triput vodili i tako upisali šestu uzastopnu pobjedu na svom terenu.
Dvoboj u “vučjem gradu” odigran u petak navečer posebno je značajan za Ivana Santinija, koji je utakmicu počeo u prvoj momčadi Freiburga. Zadranin je zamijenjen u 65. minuti (ušao je Reisinger), kada je rezultat već bio 3:2. Prvi i treći pogodak za domaćine je postigao češki veznjak Petr Jiraček, ovozimsko pojačanje iz Viktorije Plzen. Za vodstvo Wolfsburga, za koji je 90 minuta odigrao Mario Mandžukić, pogodio je Marcel Schäfer u 14. minuti.
Goste je predvodio veznjak Daniel Caligiuri, najzaslužniji za prvi (strijelac Flum), te strijelac drugog pogotka. U 22. kolu sljedeće subote Freiburg je domaćin Bayernu.