ZADAR – Dvorana Mocire. Gledatelja: 50. Suci: Anušić (Solin) i Vukovac (Split).
ZADAR: Zelić 4, Klasanović 2, Merhar 1, Jerak 6 (1), Malenica 2, Arbanas 3, Mijolović 6, Šimičević 2, Maričić 2, Malčić, Perić, Babić 3, Bukva 3, Čirjak 3, Valčić 2, Cota. Trener: Frane Kardum
KORČULA: Marinović, Kosović 2, Petrović 1, Verazza, Žuvela 2, Arkulin 10 (1), Sansović 2, Poša 4, Turković, Bosnić, Risteski. Trener: Veljko Milina.
Sedmerci: Zadar 1 (2); Korčula 1 (2).
Isključenja: Zadar 6 minuta (Merhar, Malenica, Šimičević); Korčula 8 minuta (Sansović 2+2+2, Turković).
Omjer snaga Zadra i Korčule najbolje oslikava podatak da su gosti tijekom cijele utakmice postigli onoliko golova koliko je domaćin zabio u prvom poluvremenu. Osim Zadra dva boda očekivano je upisao i Kamičak koji je kod kuće bio bolji od Krilnika.
Ostali rezultati 15. kola: Kamičak – Krilnik 38:31, Solin – Dubrovnik. Trilj PV – Metković 1963, Split II – Jelsa, Trogir slobodan.
Raspored 16. kola (16./17. ožujka): Metković 1963 – Zadar, Jelsa – Kamičak, Dubrovnik – Split II, Krilnik – Jelsa PV, Korčula – Trogir, Solin je slobodan.