ZADAR 90
BISKA PULA 65
(23:18, 26:12, 22:15, 19:20)
ZADAR – Dvorana Višnjik 3. Gledatelja: 150. Suci: Stojić i Goleš (oba Šibenik).
ZADAR: Sikirić 10 (3-4), Sesar 11, M. Erslan, Majstorović 14 (4-5), Jeričević 14 (2-2), Skroče, A. Erslan 6, Krstić 7 (1-3), Blažević 17 (0-2), Meštrović, Popović 8 (0-1), Rogošić 3. Trenerica: Marija Mazija.
BISKA PULA: Đukić 9 (5-6), Premasunac 14 (8-12), Mandić 9 (3-4), Cvjetković 6 (4-6), Jakelić, Percan, Todorović 6 (1-2), Konjević, Modrić 12 (3-4), Ramljak 9 (4-4). Trener. Ivan Đukić.
Šut za dva: Zadar 28-56 (50%); Pula 14-35 (40%).
Šut za tri: Zadar 8-25 (32%, Sesar 3; Jeričević 2, Blažević, Rogošić, Sikirić); Pula 3-14 (22%, Todorović, Modrić, Ramljak).
Slobodna bacanja: Zadar 10-17 (59%); Pula 28-38 (74%).
Skokovi: Zadar 33 (14); Pula 35 (12).
Osobne pogreške: Zadar 28; Pula 18.
Zadranke su sinoć protiv Puljanki ostvarile dvostruko važnu pobjedu. Prvi cilj je bio bilo kakva pobjeda, koja je značila odmak na ljestvici od pretposljednjih Puljanki, a drugi je bio hvatanje minusa od sedam koševa (83:90), koliko je Pula slavila u prvoj utakmici. Sve to igračice Marije Mazije uspjele su ostvariti i tako došle na korak od potvrde ostanka u ligi budući da su do kraja sezone preostala tri kola.
Završnica prve i početak druge četvrtine uvelike su odredili tijek utakmice. Naime, gošće su upale u šutersku blokadu, u obrani se Puljanke nisu uspijevale vraćati na vrijeme pa su domaće s nekoliko kontri sasvim okrenule ritam utakmice u svoju korist. Zadar je u nekoliko minuta odjurio na 36:18.
Ostvareno u prvom poluvremenu ekipa s Višnjika znala je sačuvati u preostale dvije četvrtine.

A-1 liga za ostanak

Rezultati 7. kola: Zadar – Biska Pula 90:65, Plamen Požega – Trešnjevka 90:72, Split – Agram ZG 74:90.
P. Požega 17 12 5 1240:1108 29
Zadar 17 10 7 1271:1116 27
Split 17 10 7 1314:1184 27
Agram 17 10 7 1253:1145 27
B. Pula 17 8 9 1159:1163 25
Trešnjevka 17 1 16 858:1355 18