Utorak, 16. travnja 2024

12 C°

Nade za Zadrane nije bilo

11.09.2011. 22:00

Ragbijaši Nade prema očekivanju visoko su porazili debitante u prvoj ligi, momčad  Zadra. Trenerski dvojac Nade  D. Puljiz i A. Blažević – Bandov  pružio je priliku mlađim splitskim igračima da uživaju u igri  i neopterećeni rezultatom pokažu svoje umijeće. Rastrčana  splitska momčad od samog  početka vješto je probijala  obranu zadarske momčadi postigavši čak 12 polaganja već u  prvom poluvremenu. Semafor  u 40. minuti pokazivao je prednost Splićana od čak 80:0. U  nastavku igrači Nade su smanjili gas, ali nisu gostima  pružili niti jednu prigodu za  polaganje. Uspješnom realizacijom istaknuli su se Paško  Ivančić i rutiner Tomislav Burazin. Splitska publika korektno je pozdravila goste iz Zadra, koji će svoju šansu za nadigravanjem morati tražiti s  lakšim protivnicima od splitske  momčadi. (preneseno sa:  www.nada-rugby.hr)
1. kolo: Zagreb – Mladost 23:0  (13:0), Sinj – Makarska rivijera  (jučer), Sisak – Vilani (17. rujna).

NADA – ZADAR 118:0

SPLIT – Igralište: Stari plac.  Gledatelja: 300.
NADAR: Miljak, Čulić 5, Borozan, Vukušić, Perlain 5, Jerčić,  Marčić, Čorić 5, Antić, Burazin 20,  Matić 10, Ivančić 25, R. Krstulović  10, Žunić 5, Olujić 5, Đikić, J.  Popović 5, Varkaš 5, Grubišić, Rosso 4, Tomić-Ferić 9, Plazibat 5.
ZADAR: Eškinja, Lončarić,  Klečina, Baričić, Bjelobabić,  Ražnjević, Mladina, Pavelić, Komar,  Klarić-Kukuz, Solomun, Batarelo,  Vedrić, Mijić, Mikas, Eterović-Sorić, Troskot, Benzešek, Fatović.