Poraz s devetoricom

11.11.2016. 23:00

Na početku drugoga poluvremena zbog gruboga starta isključen je Bačkov, a u 71. minuti ozlijeđen je i biogradski vratar Luka Borgelott
Utakmica će se pamtiti po tomu što je biogradska momčad od 71. minute igrala i zaključila s devetoricom. Nakon što se ozlijedio Luka Borgelott, poslije intervencije službene liječnice biogradski je vratar prevezen do Hitne medicinske pomoći. Pred vrata je umjesto njega stao Miletić. Prethodno, na početku drugoga poluvremena, zbog gruboga starta isključen je Bačkov, a kako je Zoran Slavica, nezadovoljan igrom svoje momčadi u prvom poluvremenu, u 46. minuti napravio već dvije zamjene i treću samo četiri minute prije Borgelottove ozljede, ostao je bez mogućnosti da vratara zamijeni vratar. Za utjehu, Kamen nije dao više niti jedan gol, ali je zato poveo u ranoj fazi, poslije svega pet minuta od početka utakmice. Svoj drugi gol domaćin je zabio u najboljem mogućem trenutku, pred kraj prvoga poluvremena. To je u konačnici bilo dovoljno domaćinu za mirno drugo poluvrijeme, a Biograđanima se nije ostvarila želja da u ovoj utakmici osvoje barem jedan bod.
KAMEN 2

PRIMORAC (B) 0
IVANBEGOVINA – Mjesno igralište. Gledatelja: 100. Sudac: Dugandžić (Komin). Pomoćnici: Vidović i Trković.
Strijelci: 1:0 Žužul (5), 2:0 Omazić (44). Žuti kartoni: M. Jonjić (Kamen), Colić (Primorac). Crveni karton: Bačkov (Primorac). Žuti kartoni: M. Jonjić (Kamen), Colić (Primorac). Crveni karton: Bačkov (Primorac)
KAMEN: Vojnović, Omazić, Klarić – Dračar, Češljar, Kljenak, Jurić, A. Jonjić, Karin, Žužul (od 79. Ćelić), Brkan, Tolić (od 70. Biloš). Trener: Mladen Kalinić
PRIMORAC(B): Borgelott, Brzoja, Colić, Marković, Ješe, Lazarevski, Miletić, Krnčević (od 46. Zelić), Jurjević (od 67. Vodopija), Malčić, Verunica (od 46. Bačkov). Trener: Zoran Slavica