Četvrtfinale Županijskog nogometnog kupa

Ante Milat (Primorac)

PAG2

ŠKABRNJA 0

PAG - Igralište Julovica. Gledatelja:  100. Sudac: Zvonimir Sinovčić (Novigrad). Pomoćnici: Dalibor Glavan (Privlaka) i Željko Margetić (Zadar). Strijelci: 1:0 Šarlija (68'), 2:0 Vukorepa  (82').

PAG: Zubčić, Čavić (od 88' Čačić),  Radan, Lerga, Jakušić,, Paro, Sorić, Vukorepa (od 85' Prendža), Šarlija, Škoda  (od 50' Fain), Kresović. Trener: Alen  Vedrić.

ŠKABRNJA: Jaklin, Perica, Škara,  Mičić, Klarin, Jović, Lisica, Vrsaljko (od  89' Ražov), Pavlović (od 62' Jurić),  Bilaver, Vidić, (od 53' Melada). Trener:  Luka Hržina.

Težak i tvrd teren ometao je igrače  obje momčadi. Nešto više su pokazali u  prvom dijelu susreta koji je završen bez  pogodaka. Iako su domaći imali pet-šest  poluprigoda, a najizrazitije su bile one  Vukorepe i Šarlije dva puta, no ostale su  nerealizirane. U 68. minuti najbolji igrač  susreta Šarlija s 35 metara izvanredno je  rezantnim udarcem pogodio mrežu vratara Jaklina za vodstvo domaćih i na neki  način okrunio terensku inicijativu svoje  momčadi. U 82. minuti postignut je gol.  Nakon centaršuta koji je izveo Čavić, let  lopte je pratio Vukorepa i glavom postavio konačan rezultat od 2:0 s kojim se  Pag plasirao u polufinale županijskog  nogometnog kupa zasluženo.

PRIMORAC 6

HAJDUK 0

BIOGRAD NA MORU - Igralište  Kazimir i Silvestar. Gledatelja: 100.  Sudac: Ante Žilić Škabrnja. Pomoćnici:  Miran Maržić (Pag) i Branimir Nimac  (Lišane Ostrovičke). Strijelci: 1:0 Pezelj  (3'), 2:0 Anić (10'), 3:0 Milat (28'), 4:0  Pezelj (29'), 5:0 Milat (34'), 6:0 Krnčević  (40').

PRIMORAC: Karačić, Prtenjača (od  46' Pelicarić), Serdarević, Krnčević (od  53' Batista), Hozić (od 46' Ćurković),  Marković, Pezelj, Šopić, Milat (od 69'  Šarić), Anić (od 46' Budanović), Lazarevski. Trener: Leo Šarić.

HAJDUK: A. Pedić, Žilić, J. Pedić (od  84' M. Čulina), Bacalja (od 46 I. Viduka), Batur, M. Čulina (od 78' T.  Čulina), Pintur (od 74' Baždarić), K.  Čulina, S. Zubčić (od 46' B. Zupčić),  Remšak. Trener: Jure Čulina.

Mlada biogradska momčad pružila je  odličnu predstavu protiv četvrtoligaša iz  Pridrage. Već u 3. minuti nakon odlične  akcije Pezelja domaći su došli u vodstvo.  U 10. minuti Marko Anić prekrasnim  udarcem s više od 25 metara podiže  rezultat na 2:0. Do 40. minute raspoloženi Milat i Pezelj postigli su po dva  pogotka a konačan rezultat poluvremena i cijelog susreta potvrdio je Luka  Krnčević u 40. minuti. U drugom dijelu  susreta domaći trener dao je priliku svim  mladim igračima no rezultat se nije  mijenjao. U sljedećem kolu natjecanja  Primorac očekuje dvoboj s Raštanima.