Osam odličja za Team MI6

13.06.2012. 22:00

Članovi kickboxing klubova Benkovac i Polača, poznatiji kao Team MI6, nastupili su na međunarodnom kickboxing turniru Karlovac Open. U dvorani Mladost u Karlovcu okupilo se 363 natjecatelja iz 35 klubova iz tri države. Team MI6 je sa svojih devet članova bio jedini predstavnik Zadarske županije, a završna bilanca su dva prva mjesta, tri druga i tri treća mjesta. Najuspješnija je bila Josipa Bobanović, koja je uz osvajanje zlatne medalje, kao i Viktorija Prtenjača, borbenošću i nastupima osvojila suce te zasluženo ponijela titulu najbolje djevojčice turnira. Nešto stariji predstavnici, Antonela Peraić, Dino Buterin i Karla Bobanović u semi kontaktu osvojili su srebrne medaljame, dok su se Filip Čulina, Valentin Sogović i Marin Trdišević u semi i light kontaktu morali zadovoljiti s broncom oko vrata. Jedini predstavnik koji nije osvojio odličje je Bruno Mikulić, koji je nedavno dobio godišnju nagradu Grada Benkovca za sportska dostignuća. Za kraj ljetne sezone Team MI6 će nastupiti Europa kupu u Tešnju, te će otići na odmor koji će okruniti sa sportskim druženjem u tradicionalnom Ljetnom kampu u Biogradu na Moru.