13 C°

FOTOGALERIJA: Zadar pobijedio Kustošiju i stigao na bod do Prve lige

14.10.2018. 14:53

Zadar je na Stanovima stigao i do četvrte ovosezonske prvenstvene pobjede čime je nastavio pozitivan niz koji traje šest kola (četiri pobjede i dva remija) . U 8. kolu momčad iz Krševanovog grada slavila je protiv Kustošije rezultatom 2:0. Strijelci za pobjedu bili su Vlatko Blažević u 50. minuti, te Josip Majić u 78. Bila je to izjednačena utakmica u prvom poluvremenu koje je završilo bez pogodaka. Zadar je u nastavku ubacio u višu brzinu i nakon mnoštva prigoda s dva pogotka riješio pitanje pobjednika. Kustošija se predstavila u dobrom svjetlu, ali momčad Krešimira Sunare nije dozvolila nikakvo iznenađenje. Ovim trobodom Zadrani su skočili na četvrtu poziciju sa samo bodom zaostatka iza vodećeg Šibenika.
ZADAR 2
KUSTOŠIJA 0
ZADAR – Igralište na Stanovima. Gledatelja: 800. Sudac: Mateo Čalić (Marčana). Pomoćnici: Hrvoje Mađarić (Vrsar) i Diego Biljuh (Marčana). Strijelci: 1:0 Blažević (50'), 2:0 Majić (78'). Žuti kartoni: Jerbić (Zadar), Rašić (Kustošija).
ZADAR: Bender 6.5, Sarić 6.5 (od 17. Surać 6.5), Jerbić 6.5, Iveljić 6.5, Pranić 6.5, Lepinjica 6.5, Župan 7 (od 87. Jurić -), Majić 7, Torbarina 6.5, Repić 6.5, Blažević 7. Trener: Krešimir Sunara.
KUSTOŠIJA: Vladić 6, Pavković 5.5, Šimunić 5.5, Rašić 5.5 (od 60. Čakarun 5.5), Vragolović 5.5, Kolega 6, Kovačić 5.5, Deak 6 (od 83. Golubović -), Šušković Jakopac 5.5, Plazonja 6, Ljubanović 5.5. Trener: Ivan Zubić.