Bibinjci zaustavili lidera

13.11.2011. 23:00

ARBANASI1
NOŠK1
ZADAR – Pomoćno igralište na Stanovima. Sudac: Tomislav Haban. Pomoćnici: Marin Miletić i Ivan Zdrilić. Strijelci: 1:0 Mihić (2′), 1:1 H. Čolak (27′).
ARBANASI: Jurjević, Bilaver, Fantov, I. Rubelj, Bajlo, Burčul, Dadić, Novak, J. Čirjak, Mihić, Paleka. Još su igrali: M. Čirjak, Bačić, Pleslić, Fain. Trener: Mišel Jelenković.
NOŠK: A. Buterin, Baždarić, T. Buterin, Pavasović, Radošević, I. Buterin, H. Čolak, Gržan, Anzulović, Milanković, Jusup. Još su igrali: Vlatković, Zorić, I. Čolak. Trener: Šime Baždarić.
Kvalitetna utakmica izjednačenih suparnika s vrha ljestvice. Domaći su došli u vodstvo vrlo rano golom Marka Mihića, a sredinom prvog dijela poravnao je Hrvoje Čolak. U nastavku su obje momčadi imale nekoliko prilika, ali ih nisu iskoristili. Podjela bodova najrealniji je ishod.
BIBINJE2
GORICA1
BIBINJE – Igralište Franko Lisica. Gledatelja: 100. Sudac: Papak (Šibenik). Pomoćnici: Hrga i Čvrljak (oba Šibenik). Strijelci: 1:0 B. Bugarija (4′), 1:1 Kamber (73′), 2:1 L. Lukić (88′ – 11 m).
BIBINJE: T. Šimunić, Bralić, D. Bugarija, Medun, Karaban, Mate Režan, M. Bugarija, B. Bugarija, H. Režan, L. Lukić, M. Lukić. Još su igrali: Marko Režan, Lonić.
GORICA: Z. Erlić, Perić, K. Ikić, A. Erlić, G. Mikulić, Š. Čirjak, M. Ikić, J. Ikić, Smokrović, Mitrović, A. Mikulić. Još su igrali: Jurjević, Dražina, Lamber. Trener: Mile Batur.
Zaslužena pobjeda bibinjskih nogometaša nad liderom s ljestvice momčadi Gorice. Bibinjci su imali malo više od igre, a gosti više prilika, no iskoristili su samo jednu i to Kambera. Domaćima je već na početku donio vodstvo Bože Bugarija, a pobjedonosni gol u finišu utakmice dao je Luka Lukić iz kaznenog udarca.
NOVA ZORA2
VELEBIT1
SV. FILIP I JAKOV – Igralište Nove zore. Gledatelja: 150. Sudac: Josip Budan (Podgradina). Pomoćnici: Zdenko Bakarić (Zemunik) i Denis Bačić (Galovac). Strijelci: 1:0 S. Batur (29′), 1:1 (49′), 2:1 S. Batur (59′).
NOVA ZORA: A. Barbaroša, A. Bačić, P. Eškinja, H. Prtenjača, A. Mrvičić, S. Majica, M. Miloš, T. Ivković (od 40′ A. Vrankulj), B. Batur (od 53′ I. Šarić), S. Batur (od 80′ J. Bobanović), D. Eškinja. Trener: Krešimir Mikas.
VELEBIT: Antunović, Jozić, Turbić, Đekić (od 46′ A. Matijević), I. Drlja (od 72′ S. Turbić), Jerković, R. Juko, T. Batarilo, L. Tulumović, B. Radočaj, I. Franjić. Trener: Zoran Vujčić.
U 18. minuti prva izglednija prilika domaćina, kada je vratnica spasila goste. U 29. minuti dupli pas Miloš – S. Batur, i Batur postiže gol. Gosti su izjednačili kada je pogriješio D. Eškinja – 1:1. U 49. minuti Ivan Šarić preko desnog boka centrira. S. Batur pogađa za vodstvo domaćina. Dominacija domaćina s džokerom Ivanom Šarić u 73. minuti preko desna, centrirao, a Bobanović propušta priliku ugurati loptu u gol. Domaćini su dobro igrali, disciplinirano.
DALMATINAC1
VRČEVO2
CRNO – Igralište “Stanko Baričević Šole”. Gledatelja: 50. Sudac: Ante Šimunac (Lišane Ostrovičke). Pomoćnici: Anto Ević (Obrovac) i Damir Kapetanović (Zadar). Strijelci: 0:1 F. Števanja (25′), 0:2 Vulelija (52′), 1:2 J. Grgurović (76′). Crveni karton (drugi žuti): Šime Števanja (Vrčevo, 90′).
DALMATINAC: I. Vulić (od 46′ Grizelj), Čirjak, A. Čulina, Meštrović, J. Vulić (od 46′ J. Musap), Marić, J. Grgurović, Vujević, Janković (od 59′ Oljica), Volpi-Kobal, Gajić. Trener: Mate Grgurević.
VRČEVO: R. Batur, Mario Galešić, Š. Števanja, I. Števanja II, B. Števanja, S. Števanja, Banić (od 63′ M. Dević), F. Števanja, Marijo Galešić (od 72′ Bučić), I. Števanja I, Vulelija (od 85′ A. Galešić). Trener: Željko Števanja.
Četvrti uzastopni poraz Crničana. U 25. minuti Mario Galešić šutira sa 10 metara. Vratar odbija, a Frane Števanja glavom s tri metara pogađa donji lijevi kut i tako u 25. minuti dovodi Vrčevo u vodstvo – 1:0. Iako su domaćini u nastavku krenuli napački, u 52. minuti iz brzog protunapada gosti povisuju na 2:0. Tomislav Vulelija je iskoristio grešku domaće obrane, ušao u šesnaesterac i svladao Mathiasa Grizelja. U 66. minuti prigoda domaćina. U 76. minuti premoć domaćina okrunjena je zgoditkom kada je Jurica Grgurović s osam metara pored Batura zabio gol – 1:2. U 84. minuti udarac glavom Filipa Volpi-Kobala s pet metara prohujao je pored desne vratnice, čime su Crničani propustili i posljednju prigodu za izjednačenje.
ZEMUNIK1
CROATIA2
ZEMUNIK – Igralište Lužine. Gledatelja: 100. Sudac: Ivan Anić (Zadar). Pomoćnici: Neven Ražov (Škabrnja) i Ante Zubčić (Benkovac). Strijelci: 1:0 Perić (87′), 1:1 D. Budanović (27′), 1:2 Mandić (44′).
ZEMUNIK: Krnčević, Buljat (od 39′ Marušić), Maltež, D. Fabijan (od 46′ Paleka), Ćurković, Šare, Kasap, Šarić, Baždarić, Davor Fabijan, Perić (od 58′ J. Fabijan). Trener: Milivoj Krnčević.
CROATIA: Matulj, J. Colić, A. Colić, B. Budanović, Deković, Jačan, M. Budanović, Duvnjak, Vidas, Mandić, Domagoj Budanović. Trener: Nino Vidas.
Obostrano tvrda utakmica. Domaćini su imali inicijativu i iz lijepe kombinacije Marko Perić je u 7. minuti doveo Zemunik u vodstvo. Gosti se nisu predali. Preko Danijela Budanovića postigli su gol u 27. minuti – 1:1. Antonio Mandić postiže drugi zgoditak za goste pred kraj poluvremena. U drugom dijelu domaćini su imali terensku incijativu i stvorili nekoliko prilika, koje nisu dale rezultata.
MURVICA6
GALOVAC0
POLIČNIK – Igralište Dragovoljca. Gledatelja: 50. Sudac: Ivan Paleka (Zadar). Pomoćnici: Ivica Zrilić (Popovići) i Zoran Žilić (Škabrnja). Strijelci: 1:0 A. Lučić (27′), 2:0 Šarić (45′), 3:0 Šarić (66′), 4:0 Jurlina (69′), 5:0 I. Lučić (72′ – 11 m), 6:0 Jurlina (84′).
MURVICA: Proroković, Vidaić (od 70′ Gospić), A. Lučić, V. Žilić, Jurlina, I. Žilić, I. Lučić, Ćustić, Vrkić (od 46′ Svetić), Surać, Šarić. Trener: Ante Grgeč.
GALOVAC: Bubnjar, Šare, A. Burčul, I. Burčul, V. Burčul, Š. Kožul, Tokić, Ćoso, I. Kožul, Jovančević, Gulan. Trener: Miroslav Bučić.
Galovac je u Poličnik došao sa samo deset igrača, a da nevolja po goste bude veća već u 5. minuti mladi Marin Tokić prevezen je u bolnicu zbog ozljede ramena, pa su Galovčani do kraja utakmice ostali sa devet igrača. Domaćini su otpor Galovca lomili do 27. minute kada mladi napadač Ante Lučić pogađa za 1:0. Brojčano nadmoćniji Murvičani do kraja utakmice očekivano su napunili mrežu gostiju, koji su mogli proći i znatno lošije od konačnih 0:6. U redovima domaćih posebno su se istaknuli Marko Šarić i Marko Jurlina.