Snjeguljica obara sve rekorde
Poruka greške
Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls u _taxonomy_menu_trails_menu_breadcrumb_alter() (linija 436 od /opt/nginx-1.17.9/htdocs/zadarskilist.hr/sites/all/modules/taxonomy_menu_trails/taxonomy_menu_trails.inc).

Prava je šteta što Zadar nema kazalište mladih jer oni najmlađi bez problema osvajaju publiku. Sinoć je u Kazalištu lutaka u Jazinama Kazališna udruga "Igrajmo se" oborila sve rekorde posjećenosti igrajući predstavu "Snjeguljica". Mladi glumci osnovnoškolskog uzrasta privukli su toliki broj posjetitelja da je veliki broj ljudi predstavu odgledao na nogama istežući se na prstima kako bi uspjeli vidjeti pozornicu.
Adaptaciju teksta i redateljsku palicu preuzela je Matija Šango-Šimurina, voditeljica Udruge. Predstava je nastala po istoimenoj bajci "Snjeguljica", a prilagođena je današnjoj publici i akterima priče. Tako su se u priču o Snjeguljici upleli još neki popularni likovi iz bajki poput Trnoružice, Crvenkapice i drugih princeza. A umjesto bajkovite glazbe zapjevala je sveprisutna Lady Gaga te još neki trenutačno popularni izvođači.
Prva ovogodišnja predstava Kazališne udruge "Igrajmo se" ujedno je i prva u nizu predstava u sklopu programa "Ja znam što je kazalište" u povodu desete obljetnice rada Udruge. Upravo u povodu tog programa, tijekom godine Udruga će odigrati još nekoliko predstava čiji su glavni glumci sadašnji polaznici Udruge ili bivši, danas mladi akademski glumci.
Predstava "Snjeguljica" bila je namijenjena djeci predškolskog i osnovnoškolskog uzrasta, no u publici su se uz djecu našli i ponosni roditelji, bake i djedovi te ostali razni rođaci. Iako od grada još uvijek nisu dobili priznanje u smislu svoga prostora, koji im je nužan za daljnji rad, dobili su priznanje važno za svakog glumca, a to je gromoglasan pljesak publike.
- Prijavite se ili registrirajte za slanje komentara
- 1 čitanje
Policija istražuje veličanje ustaškog režima maturanata u Slavonskom Brodu
Na današnji dan prije 81 godinu Pavelić je Talijanima poklonio Zadar
Komunikologinja o Milanoviću: On postaje zabavljač naroda
Njemici iz torbice ukrao novčanik s dokumentima i novcem