Utorak, 23. travnja 2024

19 C°

Niz biogradskih medalja

16.10.2013. 22:00

U organizaciji KK Forum, u Sukošanu je održan četvrti “Kup Grada Zadra” gdje su nastupili 328 natjecatelja iz 39 klubova. Karate klub “B” iz Biograda ne moru imao je vrlo dobre nastupe. Mlađi učenik (-28 kg) imao je dobar nastup, stigao do finala gdje je bio poražen od natjecatelja iz BiH te je u konačnici osvojio drugo mjesto. U konkurenciji učenika (-30 kg) isti borac je, također imao dobar nastup, ponovno je stigao do finala i osvojio drugo mjesto. Srebro je osvojio i Ivan Birkić u kategoriji mlađih kadeta (-41 kg). Broncu je osvojio mlađi kadet Žarko Pedišić (-57 kg), isto kao i Bepo Pedišić (+57 kg). Ivan Mihale Guzić, mlađi kadet (+57 kg) stigao je do srebra. Bronca je pripala i mlađoj kadetkinji Eni Novaković (-40 kg), a porazom u borbi za broncu u repesažu mlađa kadetkinja Iva Pasanec (-40 kg) morala se zadovoljiti četvrtim mjestom. Nastupili su i članovi Karate kluba Zvonimir koji su osvojili jedno srebro. Zvonimir Glavaš je u kategoriji učenika (-26 kg) osvojio drugo mjesto. Antonio Glavaš je, također u kategoriji učenika (-38 kg) jednu borbu dobio, da bi u idućoj bio poražen od državnog prvaka. U istoj kategoriji je nastupio Davor Boban. Mlađa kadetkinja Matea Šimić (-45 kg) poražena je u prvoj borbi, dok je mlađi kadet Marin Lepur (-45 kg) poražen u obje svoje borbe.