Zadru 16 medalja

17.04.2012. 22:00

Proteklog vikenda u Puli je u Domu sportova Mate Parlov održano Otvoreno prvenstvo Istre u hrvanju grčko – rimskim načinom. Na turniru je sudjelovalo šest klubova sa stotinjak hrvača i hrvačica. Pod vodstvom trenera Vladimira Menčika i Roka Dujića Hrvački klub Zadar je nastupio s 21 natjecateljem u svim uzrastima, od početnika do seniora. Od zadarskih hrvača medalje su osvojili njih šesnaest, a u uzrastu starijih dječaka nadmoćno su osvojili ekipno prvo mjesto. U ukupnom poretku ekipno prvo mjesto osvojio je domaćin HK Istarski borac sa 110, dok je Zadar na drugom mjestu sa 79 bodova, dok su iza njih ostali HK Gospić, HK Poreč, HK Rijeka i jedan klub iz Italije.
Za Zadar prva mjesta osvojili su: Krešimir Zurić, Ante Marasović i Anđela Breulj.
Druga mjesta osvojili su: Rino Grgić, Šime Jović, Karlo Sinanović i Pijero Krt.
Treća mjesta: Mario Antunović, Margita Andrić, Martin Grgec, Roko Mikecin, Dominik Subotić, Christian Sjauš, Josip Cindrić, Jure Grgec i Šime Mikecin.
Još su nastupili, ali ovaj put nisu osvojili medalje: Stipe Vicković, Maroje Andrić, Ivan Grgec, Josip Šumski i Renato Bušljeta.